Skincell Advanced proti bradaviciam: odstránenie bradavíc a krtkov

Skincell Advanced proti bradaviciam: odstránenie bradavíc a krtkov

Odstránenie bradavíc a krtkov je v kozmetológii urgentným problémom. Aj minimálne invazívne metódy majú traumatický vplyv na pokožku a vyžadujú si dlhé zotavenie. Na pomoc prichádza jedinečný vývoj vedcov a lekárov – Skincell Advanced.

OBJEDNAŤ

SKINCELL ADVANCED SERUM: CESTA K DOKONALEJ PLETI

Skincell Advanced je sérum na korekciu pokožky tváre a tela čisté od bradavíc, papilómov a mól. Jedinečnosť receptúry sa stala známa už v staroveku, avšak až dnes sa vedcom podarilo recept na dokonalú pleť znovu vytvoriť. Sérum má jemnú textúru. Preniká hlboko do kože, dosahuje koreň papilómu, bezbolestne odstraňuje krtka alebo bradavicu.

Veľké krtky alebo papilómy na koži môžu vyžadovať ďalší priebeh. Skincell Advanced je vyvíjaný v USA z klinického centra schváleného FDA.

Skincell Advanced proti bradaviciam: odstránenie bradavíc a krtkov

OBJEDNAŤ

MECHANIZMUS ÚČINKU SÉRA NA POKOŽKU

Korekčná emulzia začne pracovať od okamihu, keď je aplikovaná na pokožku. Účinné látky prenikajú do hlbokých vrstiev kože, dostanú sa až ku koreňu krtka alebo papilómu a zničia ho zvnútra. Ľudský papilomavírus, kožné stopy, bradavice, kondylómy – to všetko si vyžaduje chirurgickú korekciu. Ako funguje čistiaci prostriedok na pokožku:

 • po niekoľkých minútach bude ošetrovaná oblasť na pokožke belavá;
 • za 6-8 hodín sa v tele tvoria nezvratné procesy;
 • po 10 hodinách začína proces ničenia papilómu, začína regenerácia pokožky.

Po zmiznutí bradavice sa na pokožke nevytvárajú žiadne jazvy, jazvy, krvácajúce rany. Bradavice a krtky sa rýchlo hoja bez stôp a iných estetických chýb, bez toho, aby na pokožke zostali jazvy. Sérum je účinné aj pre veľké krtky na pokožke. Vyskúšajte koncentrát teraz, aby ste dosiahli úžasné výsledky už po mesiaci, a svoju pleť úplne očistite.

ČÍTANIA

Skincell Advanced má zničujúci účinok na takmer všetky papilómy, bradavice a tmavé krtky, preto sa odporúča na čistenie pokožky v týchto prípadoch:

 1. ľudský papilomavírus;
 2. tmavé krtky;
 3. ružové a svetlé krtky;
 4. malé bradavice;
 5. červené a tmavé veľké bradavice;
 6. ďalšie stopy na pokožke.

Sérum je určené na vonkajšie použitie proti veľkým alebo malým bradaviciam a molí na koži. Náprava je účinná aj pri viacerých papilómoch.

Terapeutický účinok

 • Sanguinaria Canadensis. Trváca rastlina pochádzajúca zo Severnej Ameriky známa svojimi bieliacimi a čistiacimi vlastnosťami. Indiáni nazývali rastlinu „bielym telom“ a používali ju na liečenie rôznych stavov pokožky. Extrakt zvyšuje tok bielych krviniek do miesta rastu a pomáha odstraňovať bradavice z pokožky.
 • Zincum Muriaticum. Minerálna zložka sa nachádza vo vysokej koncentrácii v zemskej kôre. Je známy ako prírodné antiseptikum so širokým spektrom dezinfekčného účinku. Zložka má lokálny dráždivý účinok, zvyšuje prietok krvi do patologického zamerania a vytvára na pokožke chrasty alebo krtky.

LEKÁRSKA RECENZIA

Skincell Advanced proti bradaviciam: odstránenie bradavíc a krtkov

Dermatologické neoplazmy dnes vyžadujú povinné odstránenie. To je spojené s vysokými onkogénnymi rizikami a nezáleží na tom, či má pacient predispozíciu alebo nie. Aj keď je laserová alebo skalpelická excízia relatívne bezpečnou metódou, má množstvo kontraindikácií. Odporúčam začať konzervatívnymi metódami. Samozrejme, sérum Skincell Advanced môže tvrdiť, že je na Slovensku liekom číslo 1 v boji proti bradaviciam a krtkom. Prírodné zloženie, klinické skúšky a certifikáty kvality vzbudzujú dôveru

ŠTEFAN. ŠPECIALIZÁCIE: DERMATOVENEROLÓG. SKÚSENOSŤ: 15 ROKOV

VÝHODY PRÍPRAVKU NA ČISTENIE PLETI

Veľké krtky a bradavice spôsobujú veľa problémov, psychologických aj fyzických. Okrem toho, že takéto výrastky na pokožke, ktoré sú v dohľade, môžu kaziť vzhľad človeka, ak je výrastok na pokožke často poranený alebo vystavený ultrafialovému žiareniu, môže sa zdegenerovať do zhubného nádoru. Skincell Adv. bezbolestne odstraňuje všetky krtky, papilómy a bradavice, zostáva len čistá pokožka.

 

Skincell Advanced Serum je špeciálne vyvinuté na boj proti bradaviciam na koži v USA. Odstránenie bradavíc a krtkov má veľa kontraindikácií, a preto je pre mnohých sen o čistej pokožke nerealizovateľný. Skincell Adv koncentrát. má oproti iným ošetreniam pokožky množstvo výhod:

 1. nepoškodzuje pokožku a nevyvoláva popáleniny;
 2. ničí papilómy spolu s koreňmi;
 3. stimuluje vlastnú kolagenézu a obnovu kožných buniek;
 4. zabraňuje tvorbe jaziev na koži, tkanive jazvy;
 5. nespôsobuje vedľajšie účinky a nemá žiadne kontraindikácie;
 6. prírodné zloženie – všetky zložky sú starostlivo vybrané a zozbierané;
 7. je možné kúpiť online na Slovensku;
 8. bol klinicky testovaný.

HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

Už dávno som sa chcel zbaviť krtka na zadnej strane krku. Rastové bunky nie sú nebezpečné, ale lekári im ich odstránenie zakázali pre vysoké riziko krvácania – mám choroby krvi. Kúpil som si skincell advanced na webovej stránke výrobcu a nemôžem sa ho nabažiť – po odstránení krtka som si objednal výrobok na odstránenie malých papilómov na tvári a krku

Katarína, 30 Rokov, Zilina

Pehy a krtky ma sprevádzajú celý život, ale 2 veľké výrastky na tvári mi bránili v živote. Nemohla som sa nalíčiť, vykonávať kozmetické procedúry, neustále som sa bála poškodenia krtka. Na pomoc prišiel závodný komplex Skincell Advanced. Efekt som začal pociťovať až po týždni a po 4 týždňoch som už bol bez kožných defektov.

Helena, 25 Rokov, Bratislava

Nikdy som si nemyslel, že bylinné sérum Skincell Advanced po 2 mesiacoch používania otočí môj život. Po mojej stáži v Brazílii sa mi vyvinul veľký krtek na tvári a viacpočetné papilómy na tele. Krt mi bránil v starostlivosti o seba: umývanie, holenie. Dnes mám čistú pokožku bez defektov – vďaka koncentrátu.

Jozef, 49 Rokov, Poprad

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: