Sliminazer na chudnutie: zbaviť sa nadváhy, navždy

Sliminazer na chudnutie: zbaviť sa nadváhy, navždy

Vďala Sliminazer môžeš:

 • chudnúť vo dne a v noci
 • urýchliť spaľovanie tukových tkanív
 • potláčať chuť na jedlo
 • 3-krát urýchliť metabolizmus
 • zlepšiť fyzickú kondíciu
OBJEDNAŤ

AKO PÔSOBIA NÁPLASTI SLIMINAZER

 1. Spaľujú tuk. Náplasti počas 12 hodín rovnomerne uvoľňujú aktívne zložky, vďaka čomu neprenášajú organizmus do stavu šoku a premieňajú ho na zariadenia na spaľovanie tukov. Tvoje telo začína v rekordne krátkom čase využívať všetky uložené tukové vrstvy.
 2. Znižujú chuť na jedlo. Účinné látky v náplasti majú vplyv na podlôžko (subkortikálnu časť mozgu zodpovednú za pocit sýtosti), ktoré je účinné pri potláčaní chuti na jedlo. Navyše regulujú hladinu serotonínu s cieľom zlepšiť náladu a znížiť potrebu na emocionálne chuťovky.
 3. Urýchľujú metabolizmus. Náplasti Sliminazer urýchľujú tráviace procesy. Organizmus spaľuje každý kúsok jedla, ktoré dostáva za účelom dosiahnutia požadovanej energie. Zvyšujúc tempo metabolizmu spotrebováva všetky kalórie, ktoré prijíma a zabraňuje hromadeniu tuku.

Sliminazer na chudnutie: zbaviť sa nadváhy, navždy

OBJEDNAŤ

SLIMINAZER ODPORÚČANÝ ODBORNÍKMI

Volám sa Marek Pribiš, som špecialista v obore dietetiky. Po mnoho rokov som odporúčal svojim zákazníkom rôzne diéty a cvičenia ako jediný spôsob, pomocou ktorého môžu stratiť nadváhu. Všetko sa zmenilo vo chvíli, keď som objavil program Sliminazer.

Náplasti Sliminazer sú produktom založeným na prekvapivom objave vedcov, ktorí sa snažili vyriešiť “paradox dvojčiat” – prečo jedna sestra z dvojčiat môže jesť to, na čo má chuť a jej sestra, ktorá je rovnakú stravu, priberá? Tento problém trápil vedcov niekoľko desaťročí, ale dnes je už odpoveď známa – všetko vedie k chuti do jedla a správnemu fungovaniu organizmu. Počet spotrebovaných kalórií záleží od Tvojej chuti. Zvyšok práce vykonáva organizmus. Ak nie je schopný spáliť spotrebované kalórie, tak priberáš. V prípade, že organizmus spotrebuje menej kalórií a následne je schopný ich spáliť, zbavuje sa ich a telo zostáva štíhle.

Sliminazer pomáha spaľovať tvrdohlavý tuk z najproblematickejších častí tela.

Marek Pribiš, Špecialista na výživu

Chudni vo dne a v noci so Sliminazer

Zoštíhľujúca náplasť Sliminazer je špecializovaná receptúra na báze transdermálneho systému. To znamená, že rýchlosť uvoľňovania účinných látok do organizmu je konštantná. Účelom používania tohto systému v náplastiach Sliminazer je zabezpečenie 24-hodinového nepretržitého prístupu organizmu k účinným látkam.

 

Vo dne

 • Extrakt z plodov Guarany zvyšuje fyzickú a psychickú kodíciu Tvojho organizmu a zvyšuje schopnosť sústrediť sa. V dôsledku toho sa v priebehu dňa cítiš lepšie, máš viac energie a unavíš sa pomalšie.
 • Vďaka obsiahnutej kapsaicíne v korení Cayenne Sliminazer zvyšuje prietok krvi v celom zažívacom trakte, urýchľuje metabolizmus a potláča chuť na jedlo.
 • Hydroxycitrónová kyselina (HCA) obsiahnutá v Garcinia cambogia potláča chuť do jedla, urýchľuje spaľovanie tukového tkaniva a znižuje hladinu cholesterolu na bunkovej úrovni.

V noci

 • To uľahčuje zaspávanie, ďaka čomu sa znižuje vylučovanie Grelínu (hormón vylučovaný v žalúdku zodpovedajúci za zvýšenie chuti na jedlo). Použitie extraktu zeleného čaju spôsobuje zvýšenie spaľovania tukového tkaniva počas spánku a bráni rozvoju obezity
 • Bobule acai vďaka veľkému množstvu vlákniny urýchľujú metabolizmus a tráviaci proces. Dávajú dlhotrvajúci pocit sýtosti, vďaka čomu nebudeš cítiť hlad v noci.
 • L-karnitín je nevyhnutný a nenahraditeľný pre náš organizmus. A rovnako ako žiaden iný, spaľuje tuk. Zlepšuje a zrýchľuje procesy metabolizmu tukov v organizme.

ČO SPÔSOBUJE, ŽE SLIMINAZER JE TAKÝ EFEKTÍVNY

Tajomstvo účinnosti náplastí spočíva v špeciálnej povrchovej úprave, ktorá dávkuje účinné látky. Použitie tohto vyhradeného v patentovom ústave riešenia umožňuje použitie látky na chudnutie priamo do krvi, po dobu 24 hodín denne. Vďaka tomu sa rýchlo dostanú do partií zodpovedných za spaľovanie tukov a reguláciu chuti na jedlo.

 1. uvoľňuje molekuly hydroxycitrónovej kyseliny, ktoré nútia organizmus k spaľovaniu tukov a glukózy.
 2. doručuje inhibítory spomaľujúce vstrebávanie cukru a potláčajúce pocit hladu.
 3. uvoľňuje antioxidanty, ktoré očisťujú krv od cholesterolu a toxínov.
 4. stimuluje vylučovanie hormónov cez štítnu žľazu, ktoré riadia metabolizmus, trikrát urýchľuje metabolizmus tukov.

Sliminazer na chudnutie: zbaviť sa nadváhy, navždy

Chudnutie so Sliminazer je konečne:

 • Jednoduché. Bez hladoviek a cvičení. Jediná vec, ktorú treba mať na pamäti je tá, že po 12 hodinách treba stiahnuť náplasť a na druhý deň zas prilepiť druhú na inom mieste.
 • Rýchle. Účinné látky sa začínajú uvoľňovať bezprostredne po prilepení náplasti. Môžeš schudnúť až 7 kg za 4 týždne!
 • Bezpečné. Prírodné a bezpečné zložky premenia Tvoj organizmus na stroj pre spaľovanie tukov bez akýchkoľvek škodlivých vplyvov.

Ohlas používateľov

“Od narodenia môjho syna, pred 14 rokmi, som mala vo zvyku jesť zvyšky. Mám tiež rada hotové výrobky a fast food. Skúšala som rôzne diéty a tabletky, ktoré spôsobili, že nemôžem jesť tak veľa. Ale zakaždým po schudnutí, sa váha vrátila v plnej, dvojnásobnej sile, čo bolo frustrujúce. Vtedy som sa dozvedela o Sliminazer. Schudla som 15 kg v priebehu dvoch mesiacov … bez cvičenia, bez akejkoľvek diéty. Konečne môžem nosiť to, na čo mám chuť.”

Dominika, 41 rokov, schudla 22 kg vďaka Sliminazer

“Už niekoľko rokov som chcel schudnúť s vizuálnych dôvodov, ale nemohol som sa k tomu motivovať. Tak celkovo som sa cítil zdravý, s výnimkou veľmi vysokého krvného tlaku. Okrem toho som pil veľa piva a málo som cvičil. Vždy som odpovedal, že vážim “asi 120 kg,” ale keď som sa postavil na váhu a uvidel som 130,8 kg, tak som si povedal, že to musím zmeniť. Vďaka Sliminazer som schudol 47 kg za 6 mesiacov. Všetko, čo je spojené s pohybom je teraz pre mňa jednoduchšie. Vrelo to odporúčam každému.”

Marek, 47 rokov, schudol 47 kg vďaka Sliminazer

“Pre zlé stravovacie návyky a stres pri práci som postupne priberala na váhe. Zašlo to do takého stavu, že som sa jednoducho necítila dobre vo svojej koži. Na internete som narazila na stránku Sliminazer a pomyslela som si… proste to vyskúšaj. Bolo to vynikajúce riešenie a preto som schudla bez hladu a zabraňovania si 15 kg a dosiahla som požadovanú váhu. Teraz to jednoducho musím udržať. Odporúčam všetkým návštevníkom stránok Sliminazer, aby si pomysleli to isté čo ja… proste to vyskúšaj.”

Monika, 38 rokov, schudla 15,6 kg vďaka Sliminazer

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: