Slimmestar: pomáha spaľovať tvrdohlavý tuk z najproblematickejších častí tela

Slimmestar: pomáha spaľovať tvrdohlavý tuk z najproblematickejších častí tela

Vďala Slimmestar môžeš:

 • chudnúť vo dne a v noci
 • urýchliť spaľovanie tukových tkanív
 • potláčať chuť na jedlo
 • 3-krát urýchliť metabolizmus
 • zlepšiť fyzickú kondíciu
 • zbaviť sa nadváhy, navždy
OBJEDNAŤ

AKO PÔSOBIA NÁPLASTI SLIMMESTAR

 1. Spaľujú tuk
  Náplasti počas 12 hodín rovnomerne uvoľňujú aktívne zložky, vďaka čomu neprenášajú organizmus do stavu šoku a premieňajú ho na zariadenia na spaľovanie tukov. Tvoje telo začína v rekordne krátkom čase využívať všetky uložené tukové vrstvy.
 2. Znižujú chuť na jedlo
  Účinné látky v náplasti majú vplyv na podlôžko (subkortikálnu časť mozgu zodpovednú za pocit sýtosti), ktoré je účinné pri potláčaní chuti na jedlo. Navyše regulujú hladinu serotonínu s cieľom zlepšiť náladu a znížiť potrebu na emocionálne chuťovky.
 3. Urýchľujú metabolizmus
  Náplasti Slimmestar urýchľujú tráviace procesy. Organizmus spaľuje každý kúsok jedla, ktoré dostáva za účelom dosiahnutia požadovanej energie. Zvyšujúc tempo metabolizmu spotrebováva všetky kalórie, ktoré prijíma a zabraňuje hromadeniu tuku.

Slimmestar: pomáha spaľovať tvrdohlavý tuk z najproblematickejších častí telaChudni vo dne a v noci so Slimmestar

Zoštíhľujúca náplasť Slimmestar je špecializovaná receptúra na báze transdermálneho systému. To znamená, že rýchlosť uvoľňovania účinných látok do organizmu je konštantná. Účelom používania tohto systému v náplastiach Slimmestar je zabezpečenie 24-hodinového nepretržitého prístupu organizmu k účinným látkam.

 • Extrakt z plodov Guarany zvyšuje fyzickú a psychickú kodíciu Tvojho organizmu a zvyšuje schopnosť sústrediť sa. V dôsledku toho sa v priebehu dňa cítiš lepšie, máš viac energie a unavíš sa pomalšie.
 • Vďaka obsiahnutej kapsaicíne v korení Cayenne Slimmestar zvyšuje prietok krvi v celom zažívacom trakte, urýchľuje metabolizmus a potláča chuť na jedlo.
 • Hydroxycitrónová kyselina (HCA) obsiahnutá v Garcinia cambogia potláča chuť do jedla, urýchľuje spaľovanie tukového tkaniva a znižuje hladinu cholesterolu na bunkovej úrovni.
 • To uľahčuje zaspávanie, ďaka čomu sa znižuje vylučovanie Grelínu (hormón vylučovaný v žalúdku zodpovedajúci za zvýšenie chuti na jedlo). Použitie extraktu zeleného čaju spôsobuje zvýšenie spaľovania tukového tkaniva počas spánku a bráni rozvoju obezity
 • Bobule acai vďaka veľkému množstvu vlákniny urýchľujú metabolizmus a tráviaci proces. Dávajú dlhotrvajúci pocit sýtosti, vďaka čomu nebudeš cítiť hlad v noci.
 • L-karnitín je nevyhnutný a nenahraditeľný pre náš organizmus. A rovnako ako žiaden iný, spaľuje tuk. Zlepšuje a zrýchľuje procesy metabolizmu tukov v organizme.
OBJEDNAŤ

Presuň chudnutie na zatiaľ nedosiahnuteľnú úroveň

Slimmestar bude mať za následok, že všetko to, čo si predtým považoval ako dobré riešenie pre chudnutie, sa ukáže byť len jeho náhradou. Nielen zlepší tvoj metabolizmus, ale tiež zníži chuť na jedlo, zlepší Tvoju náladu a zníži hladinu zlého cholesterolu.

 1. POTVRDENÉ PÔSOBENIE
  Keď začneš liečbu Slimmestar, VŠETKO sa zmení. Vďaka postupne sa uvoľňujúcim prírodným látkam sa budeš cítiť ľahko, zvýši sa efektivita Tvojho organizmu a predovšetkým zrýchliš spaľovanie tukového tkaniva.
 2. 100% BEZPEČNOSŤ
  Slimmestar obsahuje iba prírodné zložky a organizmus ho dobre absorbuje. Preto nespôsobuje bolesti hlavy, nadúvanie, alebo nevoľnosť.
 3. PÔSOBÍ NEZÁVISLE OD VEKU
  Jedinečné zloženie Slimmestar a spôsob vedenia liečby má za následok, že je efektívna pre ženy a mužov všetkých vekových kategórií.

Slimmestar: pomáha spaľovať tvrdohlavý tuk z najproblematickejších častí tela

ČO SPÔSOBUJE, ŽE SLIMMESTAR JE TAKÝ EFEKTÍVNY

Tajomstvo účinnosti náplastí spočíva v špeciálnej povrchovej úprave, ktorá dávkuje účinné látky. Použitie tohto vyhradeného v patentovom ústave riešenia umožňuje použitie látky na chudnutie priamo do krvi, po dobu 24 hodín denne. Vďaka tomu sa rýchlo dostanú do partií zodpovedných za spaľovanie tukov a reguláciu chuti na jedlo.

 • uvoľňuje molekuly hydroxycitrónovej kyseliny, ktoré nútia organizmus k spaľovaniu tukov a glukózy.
 • doručuje inhibítory spomaľujúce vstrebávanie cukru a potláčajúce pocit hladu.
 • uvoľňuje antioxidanty, ktoré očisťujú krv od cholesterolu a toxínov.
 • stimuluje vylučovanie hormónov cez štítnu žľazu, ktoré riadia metabolizmus, trikrát urýchľuje metabolizmus tukov.

Máme dočinenia s receptúrou budúcnosti, ktorú na sebe vyskúšalo už niekoľko tisíc žien na celom svete. Presnejšie povedané, každý deň takmer 1000 žien vo svete začína používať náplasti Slimmestar.

„Slimmestar je najpríjemnejší spôsob na chudnutie!”

„Môžeš chudnúť mnohými spôsobmi, ale ako špecialista na výživu a fitness som vždy kládol dôraz na prírodné a neinvazívne riešenia. Slimmestar ma najprv zaujal výnimočne jednoduchým používaním a potom svojím pôsobením. Tento program umožňuje zrýchliť metabolizmus, spáliť kalórie a dáva pozitívnu energiu na celý deň. A vieš, čo je najlepšie? Že tieto efekty získaš jednoducho na tom, že tráviš čas na to, čo Ťa baví najviac. Neviem si už predstaviť ani deň bez Slimmestar. Je to určite najpríjemnejší spôsob na chudnutie!”

Magdaléna Fajberová, blogerka, špecialistka v oblasti výživy, inštruktorka fitness

Názory zákazníkov

“Od narodenia môjho syna, pred 14 rokmi, som mala vo zvyku jesť zvyšky. Mám tiež rada hotové výrobky a fast food. Skúšala som rôzne diéty a tabletky, ktoré spôsobili, že nemôžem jesť tak veľa. Ale zakaždým po schudnutí, sa váha vrátila v plnej, dvojnásobnej sile, čo bolo frustrujúce. Vtedy som sa dozvedela o Slimmestar. Schudla som 15 kg v priebehu dvoch mesiacov … bez cvičenia, bez akejkoľvek diéty. Konečne môžem nosiť to, na čo mám chuť.”

Dominika, 41 rokov

“Už niekoľko rokov som chcel schudnúť s vizuálnych dôvodov, ale nemohol som sa k tomu motivovať. Tak celkovo som sa cítil zdravý, s výnimkou veľmi vysokého krvného tlaku. Okrem toho som pil veľa piva a málo som cvičil. Vždy som odpovedal, že vážim “asi 120 kg,” ale keď som sa postavil na váhu a uvidel som 130,8 kg, tak som si povedal, že to musím zmeniť. Vďaka Slimmestar som schudol 47 kg za 6 mesiacov. Všetko, čo je spojené s pohybom je teraz pre mňa jednoduchšie. Vrelo to odporúčam každému.”

Marek, 47 rokov

“Pre zlé stravovacie návyky a stres pri práci som postupne priberala na váhe. Zašlo to do takého stavu, že som sa jednoducho necítila dobre vo svojej koži. Na internete som narazila na stránku Slimmestar a pomyslela som si… proste to vyskúšaj. Bolo to vynikajúce riešenie a preto som schudla bez hladu a zabraňovania si 15 kg a dosiahla som požadovanú váhu. Teraz to jednoducho musím udržať. Odporúčam všetkým návštevníkom stránok Slimmestar, aby si pomysleli to isté čo ja… proste to vyskúšaj.”

Monika, 38 rokov

“Začalo to, keď som prestala fajčiť v roku 1999 a začala som sa prejedať. Vtedy celý môj súkromný život išiel preč, manželstvo bolo zničené a musela si vytvoriť nový život. Vďaka Slimmestar som schudla 22 kg. Som veľmi šťastná. Vrátila som sa do bazéna a znovu môžem chodiť po schodoch. Dala som si za cieľ zhodiť ešte 7 kg za 2 mesiace a som si absolútne istá, že to zvládnem.”

Darina, 57 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: