SmokeQuit Therapy proti fajčeniu: okamžitá blokáda nikotínového hladu

SmokeQuit Therapy proti fajčeniu: okamžitá blokáda nikotínového hladu

TOTO JE KONIEC SMRŤONOSNÉHO NÁVYKU, KTORÝ NIČÍ PĽÚCA, SRDCE A MOZOG! S TOUTO METÓDOU MÔŽETE PRESTAŤ FAJČIŤ RAZ A NAVŽDY UŽ ZA 30 DNÍ!

 • okamžitá blokáda nikotínového hladu
 • ústup kašľu, dýchavice, dýchavičnosti v 98%
 • 4-násobné zlepšenie výkonnosti pľúc
 • úplná absencia abstinenčných príznakov nikotínu
 • dlhotrvajúci efekt odvyku od závislosti fajčením
OBJEDNAŤ

KAŽDÝ ROK NA SVETE ZOMRIE 6 MILIÓNOV FAJČIAROV NA OCHORENIA VZNIKNUTÉ ZO ZÁVISLOSTI NA NIKOTÍNE! NERISKUJTE A ZACHRÁŇTE SA PRED SMRŤOU!

Svetová zdravotnícka organizácia varuje: vyfajčenie jednej cigarety sa rovná zavedeniu 4 000 škodlivých substancií do pľúc, ktoré nahromadením v priebehu rokov, vedú k tomu najhoršiemu: chronickým ochoreniam, ťažkým hospitalizáciám a úmrtiam. Musíte si začať uvedomovať, že každá cigareta, ktorú vyfajčíte, Vás približuje k chorobám, ako sú:

 1. EMFYZÉM A RAKOVINA PĽÚC
 2. CHRONICKÁ BRONCHITÍDA
 3. NÁDORY HRDLA, HRTANA A PAŽERÁKA
 4. VYSOKÝ KRVNÝ TLAK
 5. MOZGOVÁ PRÍHODA
 6. SRDCOVÝ INFARKT
 7. PORUCHY EREKCIE
 8. KOŽNÉ OCHORENIA

SmokeQuit Therapy proti fajčeniu: okamžitá blokáda nikotínového hladu

OBJEDNAŤ

POZRITE AKO ULTRAÚČINNÁ KÚRA SMOKEQUIT THERAPY ZALOŽENÁ NA BIOSTIMULAČNOM PÔSOBENÍ SAPONÍNU ZASAHUJE ZDROJ PROBLÉMU A ZA 30 DNÍ VÁS OSLOBODÍÍ OD FAJČENIA

Odteraz sa vďaka banálne jednoduchej metóde SmokeQuit Therapy, založenej na pôsobení saponínov obsiahnutých v rastlinných výťažkoch, rýchlo a natrvalo rozlúčite so závislosťou na cigaretách bez toho, aby ste cítili vedľajšie účinky abstinencie od nikotínu.

 1. Saponíny ľahko prenikajú cez lipidovú vrstvu bunkovej membrány a sú transportované po celom tele, pričom vykazujú antiradikálové a imunomodulačné vlastnosti. To má za následok trvalú blokádu hladu po nikotíne a elimináciu potreby siahať po cigarete.
 2. Saponíny zintenzívňujú odstraňovanie jedovatých látok nahromadených fajčením. Spôsobujú, že jedovaté nikotínové zlúčeniny sa postupne uvoľňujú z lipidovej vrstvy a účinne sa vylučujú z tela.
 3. V dôsledku čistiaceho účinku saponínov je lipidová vrstva dôkladne očistená od nikotínu. Hrdlo, priedušky a pľúca sú teraz čisté a chránené pred kontamináciou. Saponíny majú protizápalové, antibakteriálne a antivírusové vlastnosti a posilňujú celkovú imunitu organizmu.

VÝSKUM UKÁZAL PONAD AKÉKOĽVEK POCHYBNOSTI, ŽE SMOKEQUIT THERAPY JE NESPOCHYBNITEŇÝM VÍŤAZOM MEDZI METÓDAMI ZBAVENIA SA NIKOTÍNOVEJ ZÁVISLOSTI

SmokeQuit Therapy prešla desiatkami prísnych klinických testov vykonaných v renomovaných centrách po celom svete. K dispozícii boli okrem iného aj výsledky štúdie jedného z inštitútov pôsobiacich v Londýne (Institute of the Fight Against Addictions). Nezávislým testom bolo podrobených 967 ľudí, mužov a žien vo veku 18 až 80 rokov, s rôznym stupňom závislosti na nikotíne.

 • 1. etapa (1-7 dní):
  93,7 % skúmaných deklarovalo, že už po 3 dňoch používania formuly nepociťovali hlad siahnuť po cigarete a po 5 dňoch odstránili kašeľ a dýchavičnosť.
 • 2. etapa (7-14 dní):
  95,9 % dobrovoľníkov priznalo, že necítili závraty, ospalosť alebo sa im nechcelo neustále maškrtiť a ich pokožka nabrala prirodzenú farbu.
 • 3. etapa (14 – 21 dní):
  97,7 % ľudí uviedlo, že kúra im dodala energiu, pôsobila na zmiernenie stresu a pomohla im zbaviť sa migrén a závratov.
 • 4. etapa (21 – 30 dní):
  cca 98 % opýtaných deklarovalo väčšiu výkonnosť pľúc, žiadne problémy s dýchaním, očistu organizmu od toxínov a nechuť zapáliť si cigaretu aj niekoľko mesiacov po ukončení kúry

Odborný názor

SmokeQuit Therapy proti fajčeniu: okamžitá blokáda nikotínového hladu

Doteraz bolo na trhu veľa neúčinných produktov (ako sú žuvačky, náplasti, spreje), od ktorých výrobcovia sľubovali ľahké ukončenie fajčenia. Oproti týmto neúčinným metódam je SmokeQuit Therapy účinná na úrovni 98,7 %. Táto inovatívna, nanointeligentná formula​​ funguje už na mitochondriálnej úrovni a trvalo blokuje patologické informácie, ktoré nikotín vysiela do mozgu, keď sa uvoľňuje z cigarety. Táto metóda rýchlo a trvalo prispieva k odstráneniu hladu po nikotíne. Zároveň SmokeQuit Therapy v 99,9% eliminuje pravdepodobnosť symptómov sprevádzajúcich odvykanie od závislosti, ako sú návaly hladu, zlá nálada a forma, nespavosť. Je optimálnou ochrannou bariérou pre priedušky a pľúca, čistí ich od toxínov a podporuje ich správne fungovanie.

Prof. James Pitt, riaditeľ Institute of Narcology and Nicotine Addiction v Londýne

SmokeQuit Therapy proti fajčeniu: okamžitá blokáda nikotínového hladu

Názory zákazníkov

Počas prestávania fajčiť, som sa vždy cítila podráždená a vystresovaná. Malo to dopad na moju prácu, vzťahy a rodinu. Všetko ma dráždilo. Myslela som len nad zapálením cigarety. Našťastie môj manžel našiel SmokeQuit Therapy na internete. Vďaka tejto terapii ma úplne opustil stres. Vrátila sa mi dobrá energia. Zlepšili sa mi vlasy aj pleť, pokožka sa rozžiarila a nabrala lesk. Na mojich zuboch nie je žiadny ohavný povlak a môj dych je svieži. A cigarety? Ani na ne nepomyslím. Už 5 mesiacov som od nich úplne oslobodená!

Viktória (26), Vyhne

Za 35 rokov som nemala deň bez toho, aby som nevyfajčila aspoň pol škatuľky cigariet. Dýchavičnosť, kašeľ, problémy s dýchaním všeobecne – to všetko muselo skončiť chronickou obštrukčnou chorobou pľúc. Našťastie mi kamarátka, ktorá žije v Nemecku, odporučila SmokeQuit Therapy. Táto kúra mi začala fungovať už po týždni! Prestala som mať chuť zapáliť si, cigarety mi priam smrdeli. Už ma uprostred noci nebudili záchvaty kašľa a normálne som dýchala, aj keď som vyšla na štvrté poschodie. Od ukončenia kúry ubehol ďalší mesiac, ja stále nefajčím a stav mojich pľúc sa radikálne zlepšil

Beáta (67), Bratislava

Veľakrát som sa snažila prestať fajčiť, ale zakaždým som vydržal max. 3 týždne. Vždy to skončilo veľkými záchvatmi obžerstva a priberaním. Zafungoval mi až SmokeQuit Therapy. Raz a navždy som sa oslobodil od fajčenia a nepribral som. Práve naopak! Zlepšil som funkciu pľúc, zbavil som sa dýchavičnosti a dokázal som každý deň absolvovať niekoľko kilometrov dlhé trasy na bicykli. Nelákali ma už cigarety, rýchle občerstvenie ani sladkosti. Vďaka tomu sa mi podarilo schudnúť 11 kg za dva mesiace! Nehovoriac o tom, že mi zmizla erektilná dysfunkcia, a aj bývalá sexuálna zdatnosť je späť.

Adam (45), Prešov

Odborník mi hrozil emfyzémom pľúc, ktorý mi hrozil v dôsledku dlhoročného fajčenia. Musel som prestať fajčiť! Kedysi som používal všetky možné špecifiká z lekárne. Chvíľu nejaké výsledky boli, ale aj tak som nakoniec siahol po fajkách. Manželka našla informácie o SmokeQuit Therapy na lekárskom fóre. Po 2 dňoch som cigarety úplne odložil. Prestali ma lákať. Z úst mi nepáchlo. Postupne sa pľúca vyčistili od nikotínu. Zbavil som sa bolesti v hrudníku a migrén, a moje zuby sú každým dňom belšie, pretože sa na nich neukladá tabakový kal.

Václav (59), Trnava

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: