Solesties New pre chudnutie: najlepší spôsob, ako schudnúť!

Solesties New pre chudnutie: najlepší spôsob, ako schudnúť!

 • schudnúť 14 kg za 28 dní – aj keď hladovky a intenzívne tréningy predtým nedávali žiadne efekty;
 • znížiť si hladinu špatného cholesterolu už po prvých 2 týždňoch používania metódy a znížiť riziko aterosklerózy o 82 %;
 • znížiť hladinu cukru v krvi a účinne zabrániť rozvoju cukrovky;
 • znížiť riziko mŕtvice, infarktu, výronu a degenerácie kĺbov o 91 %;
 • raz a navždy zastaviť jo-jo efekt;
 • získať 3-krát viac energie a vyzerať skvele v každom oblečení…
OBJEDNAŤ

Tu je, prečo je moja metóda dokonalou alternatívou pre tých, ktorí chcú schudnúť

Solesties New pre chudnutie: najlepší spôsob, ako schudnúť!

 1. Je prírodná a pôsobí v súlade s vaším organizmom. Hladovaním nikdy nedosiahnete zamýšľaný cieľ. Náš organizmus je vytvorený tak, aby jedol. Je to ľahké a samozrejmé. V okamžiku, keď mu odmietate jedlo, konáte proti prírode. Tak sa nedá na dlhšiu dobu dosiahnuť zoštíhľujúci výsledok. Podobné to je, keď náš organizmus nútime k neprirodzenému cvičeniu. Moja metóda mení spôsob spaľovania tukových tkanív a rýchlosť metabolizmu, a vďaka tomu…
 2. Zaručuje rýchly a veľmi veľký výsledok. Namiesto toho, aby ste mesiace jedli zeleninu varenú v pare, odopierali si obľúbené jedlá a sladkosti a počítali každý gram jedla, môžete jednoducho prenastaviť organizmus na inú úroveň spaľovania tuku. Bez zdvíhania činiek, robenia sklapovačiek a iných hlúpostí. Je to otázka zdokonalenia metabolických mechanizmov.
 3. Nemusíte hladovať. Tak, ako som hovoril: môžete jesť, čo chcete, koľko chcete a kedy chcete. Nie je to jedlo, ktoré spôsobuje, že nemôžete schudnúť, ale spôsob, akým telo zaobchádza so skonzumovaným jedlom a či a ako ho prevádza na energiu.
 4. Automaticky spaľuje tuk 24 hodín denne. Dokonca aj keď ležíte na pohovke a držíte v ruke ovládač, môžete účinne schudnúť. Všetko preto, že moja metóda obmedzuje chuť do jedla a zrýchľuje procesy spaľovania tukov o viac ako 350 %.
 5. Chráni zdravie. Moja metóda očisťuje organizmus od smrtonosných usadenín a toxínov, a tiež znižuje hladinu zlého cholesterolu a cukru v krvi. Vďaka tomu radikálne znižuje riziko aterosklerózy, infarktu, mŕtvice, výronov, cukrovky a degenerácie kolenných a bedrových kĺbov.
 6. Pomáha schudnúť raz a navždy. Moja metóda pôsobí v súlade s prirodzeným režimom fungovania organizmu. Vďaka tomu nie je možné, aby sa dostavil jo-jo efekt, ktorý prichádza vždy po každej diéte.
 7. Umožňuje ušetriť stovky eur. Namiesto utrácania peňazí za dietológov, trénerov a údajne diétne potraviny môžete použiť moju metódu. Stačí jeden celý mesiac a môžete mať nadváhu z krku raz a navždy.

Chcel som oslobodiť svoju ženu od komplexov

Podľa najnovších prieskumov má každá tretia osoba na Slovensku nadváhu. Toto je obrovský problém najmä pre ženy. Pekne tvarované telo dodáva sebavedomie a robí nás atraktívnejšími – je to úplne prirodzená a správna potreba pre každého. A čo je ešte horšie, obezita predstavuje vážne zdravotné riziko. Nadváha nespôsobuje “iba” zvýšené riziko infarktu (približne o 350 %), aterosklerózy, cukrovky, mozgovej príhody alebo ťažkej degenerácie kĺbov. Je to tiež príčina chorôb, ktoré sťažujú každodenný život – napríklad haluxy, ekzémy alebo vyrážky a alergie. Problémy s nadváhou sa nanešťastie týkali aj mojej manželky Agáty…

OBJEDNAŤ

JE 100% BEZPEČNÁ A DETINSKY JEDNODUCHÁ NA POUŽÍVANIE

Solesties New pre chudnutie: najlepší spôsob, ako schudnúť!

Ak chcete nad nadváhou zvíťaziť raz a navždy, jednoducho vložte do svojich topánok biomagnetické vložky a… choďte. Budete robiť to, čo zvyčajne robíte, a váš organizmus začne pracovať inak. Magnetické pole okamžite preniká tukovým tkanivom a znižuje jeho objem na bunkovej úrovni. Magnetická sila 970 Gaussov stimuluje okysličenie a výživu buniek a pomáha vyčistiť telo od toxínov. Výsledkom je, že prestanete cítiť túžbu po jedle a zlepšujete fungovanie organizmu. Nemusíte meniť stravu, konzumovať lieky proti bolesti, chodiť na injekcie alebo masáže a zákroky. Pretože vaše telo napriek tomu začne proces chudnutia.

Všetci vaši priatelia, známi a rodina budú vašou metamorfózou dojatí. Nebudú môcť uveriť, že ste zhodili kilogramy tak rýchlo a nerobili pritom vôbec nič!

Hodnotenie zákazníkov

Magda Szabová 42 rokov, Kráľovský Chlmec

Je neuveriteľné, že taká jednoduchá metóda robí také zázraky. Stačí vložiť vložky do topánok a ihneď začať spaľovať tuk. Úžasné. Ja, moje sestry a bratranci to už používame. Odporúčam to všetkým! Je to skutočne prelomový objav v chudnutí.

Elena Adlerová, 55 rokov, Humenné

Vďaka Solesties New som schudol 22 kg za 7 týždňov. Cítil som sa, akoby mi niekto z chrbta stiahol ťažké vrece. Manželka konečne prestala nariekať, že som tučný a umriem na infarkt. Teraz vo mne vidí muža!

Peter Ondrášik, 62 rokov, Partizánske

Problémy s váhou sa u mňa objavili už po tridsiatke. Počas niekoľkých rokov som pribrala až 28 kg. Pracujem ako predavačka v obchode, takže musím vyzerať dobre, no a vedieť sa hýbať. Nemám čas chodiť do posilňovní ani zdravie na nejaké ťažké diéty. Ale veľmi som sa za svoju obezitu hanbila a chcela som schudnúť. Zvlášť, že ešte nie som vydatá a chcela by som sa s niekým zoznámiť. Na začiatku som neverila, že by nejaká kúra, a navyše dostupná v rámci tak lacnej ponuky, mohla byť účinná. Ale na vlastnej koži som sa presvedčila, že to funguje. Schudla som 25 kg, získala späť štíhlu postavu a som zase atraktívna ženská!

Daniela Orošová, 44 rokov, Ružomberok

Roky sedavej práce pri stole, pretože som úradník, urobili svoje. Je to jasné, človek sedí na tom zadku celý deň a po práci nemá silu sa pohybovať, plus obedíky od manželky. Tak som sa vykŕmil na 114 kg. Zrazu som začal byť večne unavený, ospalý kvôli tomuto telisku, doma som s ničím nepomohol, v práci som bol len akože. Cítil som sa ako zbytočná vec. Do okamžiku, kedy mi dcéra darovala ten Solesties New. To bolo niečo! Okamžite som pocítil rozdiel. Zhodil som už 26 kg. Mám viac energie a cítim sa mladší o dobrých 20 rokov. Zase aktívne trávim čas s rodinou ako predtým.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: