Start Detox 5600 proti toxínom: zbavíte sa toxínov a ťažkých kovov za 1 noc

Start Detox 5600 proti toxínom: zbavíte sa toxínov a ťažkých kovov za 1 noc

Vedci oznamujú: ešte nikdy v dejinách nebol človek vystavený tak veľkému množstvu toxínov a jedovatých látok. Pesticídy, konzervačné látky, ťažké kovy (také ako hliník, olovo), chemikálie pre domácnosť, výpary, smog (jedovatý, mikroskopický prach, ktorý vdychujete so vzduchom). Táto záplava nečistôt a škodlivých látok ničí vaše zdravie. A takisto vedie k rozvoju ťažkých chorôb, okrem iného rakoviny, cukrovky alebo Alzheimerovej choroby. Existuje však super účinná a bezpečná metóda na odstránenie z vášho organizmu týchto vražedných látok už počas 1 noci.

OBJEDNAŤ

OBROVSKÁ INJEKCIA ENERGIE už od prvého použitia

Vedecká obec – od fyzioterapeutov, cez medickú a akademickú komunitu – sa zhoduje, že je to vedecký prielom v boji s intoxikáciou organizmu toxínmi. Potvrdený nezávislými empirickými testami a klinickými štúdiami.

 

Iba v USA a Japonsku fytodetoxikačné náplasti už otestovalo viac ako 90 000 osôb. Ankety a zákaznícke prieskumy potvrdili, že majú 3 vlastnosti:

  • pôsobia do 12-krát rýchlejšie než tabletky na odstraňovanie toxínov,
  • už po 30 dňoch používania vás natrvalo zbavujú od chorôb spôsobených toxínmi,
  • dodávajú energiu, likvidujú problémy so spánkom a nadváhu.

Zároveň stimulujú okysličenie a bunkovú výživu a očistenie organizmu od ťažkých kovov. Vo výsledku účinne oslobodzujú od mnohých ochorení spôsobených toxínmi, okrem iného artritídy, bolesti hlavy, nadváhy alebo dokonca závažnejších ochorení.

Start Detox 5600 proti toxínom: zbavíte sa toxínov a ťažkých kovov za 1 noc

OBJEDNAŤ

Detoxikačné náplasti vám pomôžu na:

1. artritídu 2. bolesti hlavy 3. chronickú únavu 4. problémy s trávením 5. alergie a vyrážky 6. kožné problémy, akné 7. bolesti kĺbov a svalov 8. časté prechladnutia 9. nadváh 10. nespavosť 11. vypadávanie vlasov 12. edémy 13. stres, nervozitu, nedostatok sústredenia 14. problémy s pamäťou 15. reumatické bolesti 16. zvýšený tlak 17. problémy s krvným obehom

Zbavíte sa chronickej únavy a obnovíte si dobrý zdravotný stav

V prírode sa nič nedeje nezmyselne. Tak ako každý strom prijíma životodarné zložky listami, a hromadí toxíny v koreňoch – tak u človeka všetky nečistoty a špina zostupujú úplne dolu. Príroda vie, že najdôležitejšia je hlava, srdce, pľúca. Preto tieto orgány chráni, a jedovaté toxíny sa snaží tlačiť nadol. Vtedy sa usadzujú v dolných častiach nôh a chodidlách, avšak uvolňujú sa do krvného obehu a škodia celému organizmu.

 

Tajomstvo účinnosti fytodetoxikačných náplastí spočíva vo využití nezvyčajne silnej zmesi prírodných očisťujúcich látok koncentrovaným spôsobom – na chodidlách. Prečo, keď sme unavení, tak nás bolí chodidlá? Prečo artritída a degeneratívne ochorenie kĺbov najskôr napáda chodidlá a kolená? Pretože centrálne velenie nášho organizmu rozhodlo, že práve tam je najbezpečnejšie skladovať toxíny, s ktorých odstraňovaním už ani obličky, ani pečeň nestíhajú. Japonci dobre vedia, že pre zbavenie sa problémov treba očistiť organizmus od usadených toxínov a odľahčiť obličkám.

Dr. Anne Seebaldová z Ohio Natural Medicine Institute

Start Detox 5600 proti toxínom: zbavíte sa toxínov a ťažkých kovov za 1 noc

Ako používať náplasti?

Je to detinsky jednoduché. Fyto detoxikačné náplasti si prilepíte na noc na dolnú časť chodidla. Komplex špeciálnych, bylinných zložiek vo spojení s výťažkom z drevného octu z thajského bambusu vysáva toxíny z organizmu. Vo výsledku nimi náplasť nasiakne ako špongia. Následkom čoho keď ju ráno odlepíte, uvidíte hnedé škvrny špiny, ktoré sa uvoľnili cez póry vašich chodidiel.

Každým dňom používania fytodetoxikačných náplastí sa pozitívne efekty kumulujú na bunkovej úrovní. Už po 30 dňoch kúry sú toxíny odstránené natrvalo.

Dôležitá informácia: Pamätajte, že fytodetoxikačné náplasti Start Detox 5600 sú neinvazívnou metódou odstraňovania toxínov z organizmu a nie sú v rozpore s akýmikoľvek liekmi, preto počas ich používania je možné užívať lieky predpísané lekárom.

  1. Záruka originality – v Start Detox 5600 bol prvýkrát spojený komplex nezvyčajne silných detoxikačných látok. Jeho účinnosť v odstraňovaní toxínov a úprave práce organizmu potvrdzujú klinické testy. Takéto riešenie nenájdete v iných výrobkoch, ktoré sú dostupné na trhu. A preto môžete mať istotu, že dostanete originálny výrobok, dostupný iba prostredníctvom týchto stránok.
  2. Záruka kvality – vzhľadom na pokročilý spôsob výroby fytodetoxikačné náplastí Start Detox 5600 spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Koncentrácia aktívnych látok bola zvolená špeciálne tak, aby bola kúra účinná, ale úplne bezpečná pre organizmus. Všetko preto, aby efekty používania náplastí 100% splnili vaše očakávania.
  3. Záruka spokojnosti – početné spotrebiteľské testy potvrdzujú vysokú účinnosť fytodetoxikačných náplastí Start Detox 5600. Na základe týchto výsledkov si kúra získala uznanie najlepších fyzioterapeutov a odborníkov z celej Európy, ktorí ju odporúčajú svojim zákazníkom.

Start Detox 5600 proti toxínom: zbavíte sa toxínov a ťažkých kovov za 1 noc

Názory užívateľov

„Mám 51 rokov a mám veľa povinností doma, v práci. Ešte pred mesiacom ma každý deň bolela hlava. K tomu strašná pleť a večný opuch, kvôli ktorému som vypadala oveľa tlustšie než v skutočnosti. Ale keď som použila tie náplasti, tak sa všetko zmenilo. Ukázalo sa, že môj organizmus bol otrávený toxínmi. Teraz vstávam svieža, mám veľa energie, a rozhodne vyzerám lepšie. Pleť je hladká a žiarivá, a opuch zmizol bez stopy. Je to skutočne desivé vidieť, koľko nečistôt z človeka vychádza… Je dobre, že to už mám za sebou.“

Jolanta V. z Čadce

„Pracujem pri rekonštrukciách. Kedysi mi jeden mongolský lekár povedal, že v sebe mám ťažké kovy a jedovaté zlúčeniny z farieb. Nevedel som ako to odstrániť. Okrem toho, odkiaľ som mal mať istotu, že hovorí pravdu? Ale keď som začul o tých náplastiach, tak som si povedal, že je to možné overiť. No a niečo také som po prvom použití nečakal! Taký čierny hnus. A pôsobí to, pretože sa cítim oveľa lepšie. Nemám dýchavičnosť, kašeľ ma už netrápi. Dokonca ma prestalo bolieť rameno. A keď som si nechal urobiť u lekára pravidelné vyšetrenie, tak sa čudoval, že som zdravý ako býk! Po ďalšom použití sú už náplasti šedé, takže je vidieť, že už má človek v sebe tých nečistôt menej. No a vedľajší účinok – že to tak poviem – je taký, že si môžem trochu s kamarátmi vypiť, a ráno ma nebolí hlava!“

Marián z Košíc

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: