TENSITAL z hypertenzie: NOVÝ PROSTRIEDOK NA HYPERTENZIU NA OCHRANE VAŠEHO ZDRAVIA!

TENSITAL z hypertenzie: NOVÝ PROSTRIEDOK NA HYPERTENZIU NA OCHRANE VAŠEHO ZDRAVIA!

 • Úplne zmierňuje hypertenziu v jednom cykle!
 • Chráni srdce a cievy pred preťažením
 • Reguluje tlak prirodzeným spôsobom
OBJEDNAŤ

Tensital je proti srdcovým a cievnym ochoreniam!

Toto je prvý liek, ktorý PRÍRODNE a nie umelo znižuje krvný tlak a zabraňuje hypertenzii! Zbavenie hypertenzie pomocou Tensital je zamerané na normalizáciu krvného obehu a na odstránenie hlavných príčin hypertenzivnej choroby.

Unikátna technológia

TENSITAL z hypertenzie: NOVÝ PROSTRIEDOK NA HYPERTENZIU NA OCHRANE VAŠEHO ZDRAVIA!

 1. Zníženie koncentrácie kyslíka v arteriálnej krvi
  Pracuje potrebný ochranný mechanizmus – cieva sa prudko zužuje!
 2. JE KŔČ! TLAK RÝCHLO RASTIE!
  Pomocou technológie Tensital pomáha udržiavať správnu koncentráciu kyslíka v krvi
 3. KRČ SLABNE! TLAK SA VRATÍ DO NORMÁLNEHO STAVU
  Čím viac kyslíka je v krvi, tým je menší tlak na steny ciev
OBJEDNAŤ

ODSTRAŇUJE 3 ROZSIAHLE DÔVODY PRE NEDOSTATOK KYSLÍKA

 • Citrónová melisa
  Tensital neutralizuje výsledky emisia “stresových hormónov” – adrenalínu, noradrenalínu a kortizolu, ktoré spôsobujú zvýšený srdcový rytmus a dýchanie, zvýšený cievny tonus so zväčšením periférneho vaskulárneho odporu, zväčšením srdcového výdaja krvi.
  Výťažok z hloh
  Normalizuje prirodzenú hladinu oxidu uhličitého a kyslíka v krvi zabraňuje zúženiu (kŕču) tepničiek a malých tepien.
 • Cesnak
  Zvyšuje citlivosť na inzulín, reguluje hormonálne pozadie organizmu, regeneruje pankreatické bunky a normalizuje metabolizmus.

Je odporúčaný kardiológmi

TENSITAL z hypertenzie: NOVÝ PROSTRIEDOK NA HYPERTENZIU NA OCHRANE VAŠEHO ZDRAVIA!

Podľa výsledkov klinických štúdií môžem oficiálne konštatovať, že Tensital je nadnes najúčinnejším liekom v boji proti hypertenzii.

V 98% prípadoch sa samotná PRÍČINA arteriálnej hypertenzie odstraňuje, a nielen príznaky. Už po 1 – 3 dňoch prijatia dochádza k normalizácii ukazovateľov tlaku, zabráňuje sa výskyt bolestí hlavy, arytmie, tachykardie a iných odchýlok v činnosti kardiovaskulárneho systému.

Okrem toho má Tensital оsilný vazodilatačný účinok a zlepšuje fungovanie obehového systému, imunitného a nervového systému, ktorý je kľúčom k normálnemu krvnému tlaku. Tento liek odporúčam na použitie hypertonikom v ktoromkoľvek štádiu choroby.

9 z 10 hyperŤonikov poŤvrdzÚje: účinnejší ako lieky, ktoré predpisuje väčšina lekárov!

 • Okamžitá pomoc
 • Prírodne a bezpečne
 • Nespôsobuje vedľajšie účinky a závislosť

Už pomohol tisícom pacientov získať späť svoje zdravie!

Valéria Králikоvá, Bobot, 61 rokov

Pred 4 rokmi som dostala hroznú diagnózu – zhubnú arteriálnu hypertenziu s poškodením ciev. Môj život bol plné peklo. Lekári ma “liečili” tabletkami, z ktorých moje zdravie sa len zhoršilo. Je dobré, že sa dcéra včas dozvedela o Tensital. Na to, aby som sa úplne zbavil všetkých symptómov, mi stačil štvortýždňový kurz. Tlak prestal po niekoľkých príjmoch liekov “skakať” a je stále normálny. Zase sa cítim ako zdravý človek!

Ján Premysl, Bratislava, 58 rokov

Hypertenzia sa začala pre mňa vo veku 53 rokov a bola veľmi ťažká. Mal saom krízu za krízou, tlak dosiahol obrovských čísel. Nemohol som znižiť tlak. Našťastie kardiológ bol gramotný. Predpísal mi tri týždne, aby som si prijímal Tensital. Spočiatku som neveril, že mi to pomôže. Ale už po treťom dni po prijatí som cítil výraznú úľavu – tlak sa vrátil k norme, prešli neustále bolesti hlavy, bolesti v srdci. Teraz žijem bez strachu o svoj život, že v každom okamihu budem mať infarkt alebo mozgovú príhodu! Je škoda, že to skôr nedávali so zľavou.

Milоslava Kоpeсká, Košice, 52 rokov

Od 30 rokov som trpela nadváhou, potom zístili cukrovku – a nasledovala hypertenzia. To všetko mám dedične, takže som sa zmierila so svojou chorobou. Nežila som, ale iba existovala. Pila som hrstí piluliek – úplne som od nich závisela. Po odporúčaní priateľky, bývalej hypertroničky, vypila som kurz „Tensital“. Odvtedy sa začala nová etapa môjho života! Problémy s tlakom sú preč, teraz som úplne zdravý človek. Tento liek odporúčam každému, kto sa stretol s takým nešťastím a prajem najrýchlejšie uzdravenie!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: