Titanodrol na zvýšenie svalovej hmoty: vybuduj si za niekoľko mesiacov svalovú hmotu, ktorú iní budujú celé roky!

Titanodrol na zvýšenie svalovej hmoty: vybuduj si za niekoľko mesiacov svalovú hmotu, ktorú iní budujú celé roky!

 • Rýchlejšia a väčšia svalová hmota
 • Viac testosterónu
 • Rýchlejšia regenerácia svalov
 • Viac energie na cvičenie
 • Väčšie libido

Titanodrol je kombináciou vzácnych látok, ktoré zvyšujú produkciu testosterónu a vytrvalosť. Týmto spôsobom Tvoja práca prináša omnoho lepšie a rýchlejšie výsledky!

OBJEDNAŤ

Zvýš si svoj testosterón a pocíť extrémny rast svalovej hmoty!

Titanodrol Ti poskytne látky, s ktorými úroveň najdôležitejších mužských hormónov: testosterónu a rastového hormónu (HGH) prekročí hranicu! Na rozdiel od niektorých škodlivých a zakázaných látok, Titanodrol Ti neposkytuje tieto hormóny priamo, ale stimuluje Tvoje telo, aby jednoducho prirodzeným spôsobom ich produkovalo viac. A viac testosterónu znamená aj rýchlejšie pribúdanie svalovej hmoty!

Ani nevieš, čo všetko zvládne Tvoje telo, keď mu dáš vhodné palivo!

Titanodrol na zvýšenie svalovej hmoty: vybuduj si za niekoľko mesiacov svalovú hmotu, ktorú iní budujú celé roky!

 1. Prírastok čistej svalovej hmoty o 32%
 2. O 67% viac energie počas tréningu
 3. Viac testosterónu o 35% po 2 mesiacoch používania
OBJEDNAŤ

Rešpekt

Svalnatá postava je jedným zo symbolov skutočného muža. S Titanodrolom, bude Tvoja silueta vzbudzovať úctu a rešpekt. Na ulici, na bazéne, na dovolenke. Ľudia na ulici Ti budú závidieť a kamaráti Ťa budú jednoducho rešpektovať nielen za to, čo si dosiahol ale aj za to, koľko práce vkladáš na dosiahnutie výsledkov. Chceme Ti pomôcť k tomu, aby Tvoja namáhavá práca nebola zbytočná a márna, bola o niečo jednoduchšia a priniesla očakávané výsledky ešte rýchlejšie!

Ingrediencie testované najlepšími

Titanodrol na zvýšenie svalovej hmoty: vybuduj si za niekoľko mesiacov svalovú hmotu, ktorú iní budujú celé roky!

 1. Kyselina D-asparágová (DAA) – viac testosterónu!
  Vďaka tejto aminokyseline Tvoje telo bude vrieť testosterónom. Týmto spôsobom oveľa jednoduchšie a rýchlejšie vybuduješ svaly a rozdiel uvidíš v svojom živote aj v posteli.
 2. Beta-alanín – účinnosť a vytrvalosť
  Ak chceš, aby bol Tvoj tréning 100% účinný, to všetko Ti zabezpečí beta-alanín. Táto aminokyselina je prekurzorom karnosínu, ktorý je zodpovedný za acidobázickú rovnováhu a oneskoruje vznik kyseliny mliečnej. Jednoducho povedané: beta-alanín, ktorý sa podieľa na prevencii okyslenia tela, znižuje únavu a napomáha regenerácii. Trénuješ s ním jednoducho mocnejšie, dlhšie a častejšie.
 3. L-arginín – svalová pumpa
  L-arginín reguluje vylučovanie rastového hormónu a zvyšuje účinnosť tréningu. Stimuluje oxid dusnatý, ktorý uľahčuje transport živín do tkanív. Vďaka tomu sa do svalov predostáva kyslík a živiny, a Tvoje svaly sú pripravené pracovať tvrdšie.
 4. Kotvičník zemný – booster testosterónu
  Túto rastlinu používali muži po stáročia. To je ďalšia zložka, ktorej efektom je nárast svalovej hmoty a zvýšenie sily. A navyše Kotvičník poskytuje aj ďalšiu výhodu. Vďaka tomu, že zlepšuje krvný obeh vo svaloch, spôsobuje to, že sa do nich dostáva viac kyslíka a živín. A výsledok? Menšia únava svalov.

Posilňovňa nemá pred Tebou žiadne tajomstvá? Alebo práve naopak, práve začínaš?

Možno rozmýšľaš nad tým, že ak tento Titanodrol prináša takéto výsledky, má to niečo spoločné so steroidmi? Sú pre Teba všetky zložky bezpečné? Môžeme Ťa uistiť, že Titanodrol nemá nič spoločné so steroidmi a všetky aktívne zložky pochádzajú z prírody. Preto ho môžeš brať bez obáv.

Pridaj sa k Titanom!

„„Na nový rok mi moja žena kúpila vstupenku na posilňovňu, pretože som jej často spomínal, že už musím so sebou niečo urobiť. Nejako ma to vzalo, a to úplne doslova! Začal som čítať, čo mám jesť, aké doplnky používať. Obzvlášť často je odporúčaný Titanodrol. A poviem Vám, že jeho účinky ma prekvapili. Fakt, že som trénoval tvrdo, ale predsa som nebol jediný, kto sa tak snažil! A svaly rástli z týždňa na týždeň! Po niekoľkých mesiacoch som dorovnal aj ľuďom cvičiacim už roky! Mega!”

Braňo, 26 rokov, Poprad

„„Zúčastňujem sa na amatérskych súťažiach, takže viem, čo všetko môžem očakávať, pokiaľ ide o suple.” Nedávno som prešiel na vaše produkty a musíte vedieť, že ja mením návyky len veľmi zriedka. A prečo som si vybral práve tento Titanodrol? Veľmi, jednoduchá odpoveď, ide o jeho zloženie. Má dobré proporcie. Mnoho prísad. Žiaden klam. A navyše tieto kapsuly sa dá ľahko prehltnúť, lebo niekedy s tými inými som mal naozajstné problémy.”

Viktor, 32 rokov, Bratislava

„„Nebudem však tajiť, že začal som chodiť do posilňovne, aby mi na diskotékach dievčatá venovali náležitú pozornosť.” A chcel som to stihnúť ešte pred prázdninami, lebo je známe, že je to najlepšie obdobie, kedy je najviac diskoték. V posilňovi mi kolega povedal, že ak chcem niečo, čo rýchlo pôsobí, tak mám skúsiť Titanodrol. Trvalo to niekoľko mesiacov, a ja vyzerám, ako sa patrí, a už som dokonca začal chodiť v tričkách, ktoré odhaľujú moje svaly. Takže cez celé prázdniny riviéra bola moja, len moja : D. Ja ďalej budujem svoju formu, a som v tom čoraz lepší a lepší.”

Karol, 27 rokov, Sopot

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: