Tonuplex kapsuly na normalizáciu tlaku

Tonuplex kapsuly na normalizáciu tlaku

Prostredníctvom “aktívnych molekúl kyslíka” Tonuplex pomáha rozpúšťať usadeniny cholesterolu, trombózu a akumuláciu vápnika. Okrem toho produkt pomáha zvýšiť tón krvných ciev a obnoviť ich elasticitu. Podľa prieskumov tých, ktorí užívali prípravok, do jedného mesiaca sa krvné cievy stanú rovnako čisté a pružné ako u mladého človeka vo veku 25-30 rokov. Malé kapiláry sú obnovené. V dôsledku toho zmiznú kolísania krvného tlaku, zmizne slabosť, ospalosť, ako aj možnosť hojenia rán a rezy. Okrem toho budete cítiť väčšiu silu. Budete mať viac energie, stanete sa aktívnejšími.

OBJEDNAŤ

TONUPLEX VÁM POMÔŽE ZABUDNÚŤ NA HYPERTENZIU

Vedci sa rozhodli vyvinúť prírodný liek, ktorý by bol účinný, ale nemal by vedľajšie účinky (ako mnohé syntetické lieky z lekárne). Pri výskume sa zamerali na extrakt z olivových listov. Získava sa z listov olivovníka. Extrakt obsahuje zlúčeniny, najmä oleuropeín, ktoré majú antioxidačné a imunomodulačné vlastnosti.

Tonuplex kapsuly na normalizáciu tlaku

Extrakt má silný protizápalový účinok a pomáha predchádzať oxidácii LDL cholesterolu. Okrem toho polyfenolové zlúčeniny pomáhajú predchádzať tvorbe arteriálnych plakov a znižujú riziko infarktu a mozgovej príhody. Extrakt z olivových listov znižuje riziko vzniku krvných zrazenín, ktoré vedú k mozgovej príhode.

TONUPLEX – KOMPLEXNÉ RIEŠENIE PROBLÉMOV S VYSOKÝM TLAKOM!

Kapsuly Tonuplex – prírodné zloženie na ochranu pred hypertenziou

 • Vitamín C
  zlepšuje pevnosť ciev, normalizuje metabolizmus cholesterolu, Dobre pôsobí na endokrinný a nervový systém
 • Extrakt z olivových listov
  normalizuje hladinu cholesterolu v krvi, zabraňuje vzniku aterosklerózy. Pomáha predchádzať tvorbe trombózy a znižuje riziko srdcového infarktu a mŕtvice
 • Chromium
  pomáha udržiavať hladinu cukru v krvi v normálnych medziach, ako aj zabezpečiť zdravé zloženie telesných tkanív
 • Extrakt z Gymnema Sylvester
  znižuje krvný tlak, zmierňuje podráždenosť a únavu, chráni pred arytmiami
OBJEDNAŤ

AKO UŽÍVAŤ TONUPLEX

 • Užívajte po 1 kapsule ráno a večer počas jedla

 • Trvanie kurzu – 2 mesiace

 • V prípade potreby sa kurz môže zopakovať

Tonuplex kapsuly na normalizáciu tlaku

Tonuplex – pomoc pri exacerbácii hypertenzie v teplom období

 

Teplé obdobie je mimoriadne nebezpečné pre ľudí s hypertenziou. Zvýšená teplota sťažuje prácu srdca, čo vedie k zvýšenému tlaku, ktorý následne môže viesť k infarktu alebo mozgovej príhode. Aby sa to nestalo, radím vám tráviť čo najmenej času na otvorenom slnku a užívať kapsuly Tonuplex.

Toto je unikátny produkt, ktorý bol vytvorený na pomoc srdcovo-cievneho systému, ktorý je vystavený veľkej záťaži.

Tonuplex normalizuje srdcový a dýchací rytmus, rozširuje cievy a upokojuje nervový systém. Starostlivo a bez poškodenia tela znižuje krvný tlak a udržuje ho v normále.

John Wilson
špecialista na kardiológiu

Zákaznícke recenzie na Tonuplex

Maria R.
Tonuplex ma zbavil bolestí hlavy

Každé leto som začal mať problémy s tlakom. Všetko kvôli tomu, že mám dedičnú hypertenziu. Pil som produkty proti bolesti, ale pochopil som, že to nie je riešenie problému. Problém vyriešili kapsuly Tonuplex. Odkedy užívam tento produkt, hypertenzia ma neobťažuje. Toto leto ma ani jeden deň nebolela hlava.

 

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: