Trichomist Forte: takto vlasy dorastajú aj na lysých miestach

Trichomist Forte: takto vlasy dorastajú aj na lysých miestach

Kúra slovenského profesora okamžite zastavuje vypadávanie vlasov a za 28 dní zahusťuje vlasy najmenej o 71 % – je to prelom v trichológii!

 

Už viac ako 19 000 ľudí zregenerovalo vlasové folikuly a aktivovalo odumreté vlasové cibuľky. Títo ľudia úplne zastavili vypadávanie vlasov a za 28 dní zahustili svoje účesy najmenej o 71 %. Získali husté, hrubé a silné vlasy – dokonca aj v kútoch, na riedkych či dávno lysých miestach. Ako je to možné?

Profesor Jaroslav Mročkovský (vedec špecializujúci sa na biológiu a chémiu) sa rozhodol zbaviť svojho syna problému s plešatením a obnoviť jeho husté vlasy. To bol začiatok revolúcie v oblasti trichológie. Profesor po niekoľkých mesiacoch pokročilého laboratórneho výskumu vyvinul prelomovú, prírodnú a ľahko použiteľnú tricho-dermálnu receptúru.

Táto receptúra oživuje aj odumreté vlasové folikuly a stimuluje kmeňové bunky k rýchlej tvorbe nových, hustých a silných vlasov. Umožňuje tak výrazný rast vlasov aj v kútoch, na riedkych či dávno lysých miestach. Výsledkom je, že každý môže získať husté, zdravé a silné vlasy – aj keď bol predtým úplne plešatý. Čo je prekvapivé, túto inovatívnu kúru si môže dovoliť každý, pretože si nevyžaduje veľké finančné náklady.

Odborné lekárske a kozmetologické časopisy už túto kúru označili za „priekopnícky trichologický objav” a profesor je neustále nominovaný na ocenenia za svoje vedecké úspechy. Vďaka pôsobeniu jeho tricho-dermálnej receptúry môžu muži aj ženy okamžite zastaviť vypadávanie vlasov – bez ohľadu na jeho príčiny – a následne za 28 dní zhustiť vlasy minimálne o 71 %.

OBJEDNAŤ

Trichomist Forte: takto vlasy dorastajú aj na lysých miestach

„Doteraz známe prostriedky proti vypadávaniu vlasov, to sú peniaze vyhodené von oknom!”

Práve preto je tricho-dermálna kúra, ktorú vynašiel profesor Mročkovský, skutočným prelomom v boji za husté, hrubé a silné vlasy

 

Doteraz známe spôsoby boja proti vypadávaniu vlasov vysávajú z ľudí nádej, zdravie a ťažké peniaze. Na druhej strane kúra profesora Mročkovského oživuje aj odumreté vlasové folikuly a stimuluje kmeňové bunky k intenzívnej produkcii zdravých, hustých a silných vlasov. Zložky, ktoré obsahuje, majú silné regeneračné, posilňujúce a vyživujúce vlastnosti.

 

Používanie tricho-dermálneho prípravku iniciuje radikálny rast nových vlasov – dokonca aj na dlhodobo lysých a riedkych miestach či kútoch. Kúra má 98,9 % úspešnosť bez ohľadu na príčinu vypadávania vlasov. Absolútne sa odporúča na boj proti vypadávaniu vlasov spôsobenému androgénnou plešatosťou, alopeciou areata, hormonálnymi problémami, ochoreniami pokožky hlavy, tehotenstvom v minulosti, stresom atď.

OBJEDNAŤ

Trichomist Forte: takto vlasy dorastajú aj na lysých miestach

Husté, hrubé a silné vlasy môže teraz získať každý

Tricho-dermálna receptúra je už na Slovensku dostupná v maloobchodnom predaji pod názvom Trichomist Forte. Kúra sa dodáva vo forme ľahko použiteľného spreja na vlasy. Pre organizmus a pokožku hlavy je jeho používanie úplne bezpečné, čo preukázali dodatočné štúdie Európskeho laboratória v Ženeve. Môžu ho používať ľudia s lupinami, seboroickou dermatitídou alebo psoriázou.

Zo štúdie tiež vyplynulo, že kúra má viac ako 98,9 % úspešnosť. Vďaka nej dosiahli ľudia vo veku 25-83 rokov pozoruhodné výsledky v boji proti vypadávaniu vlasov už za 28 dní. Bez ohľadu na ich vek, príčinu a dĺžku ich problémov s nadmerným vypadávaním vlasov, kútmi alebo lysinami, ako aj s tenkými a slabými vlasmi.

Títo ľudia zastavili vypadávanie vlasov okamžite po použití tricho-dermálneho prípravku. Následne stimulovali mŕtve vlasové folikuly na úrovni kmeňových buniek. Výsledkom bolo zvýšenie tempa rastu vlasov až o 120 % a zlepšenie výživy vlasov a pokožky hlavy. V nasledujúcich dňoch kúry títo ľudia zaznamenali výskyt stoviek nových vlasov. Potom už len sledovali, ako sa lysé miesta na ich hlavách pokrývajú vlasmi a zvyšné vlasy sa stávajú najmenej o 71 % hustejšími, hrubšími a silnejšími.

V dôsledku toho úplne odstránili problém s vypadávaním vlasov. Získali atraktívny vzhľad a tým aj sebavedomie. Ale to nie je všetko. Po 28 dňoch kúry sa účastníci štúdie jednohlasne zhodli, že získali späť husté, hrubé a silné vlasy, o ktorých roky snívali.

Trichomist Forte: takto vlasy dorastajú aj na lysých miestach

Zdokumentované účinky kúry hovoria samy za seba:

1 týždeň. okamžité zastavenie vypadávania vlasov, obnova odumretých vlasových folikulov, aktivácia kmeňových buniek na tvorbu vlasov

 

2 týždeň. zrýchlenie rastu vlasov o 120 %, výživa pokožky hlavy a vlasov

 

3 týždeň. 3-násobné zvýšenie priemernej hrúbky vlasov, zahustenie vlasov až o 71 %

 

4 týždeň. úplné odstránenie problému s úbytkom vlasov a ich vypadávaním, efekt hustých, hrubých a silných vlasov

KOMENTÁRE

Kedysi som mala husté vlasy. Celý život som ich nešetrila: farbila som ich, narovnávala, kulmovala– a tak dookola. Potom sa objavili problémy so štítnou žľazou a vlasy mi začali vypadávať po celých chumáčoch. Bola som zúfalá, pretože som vyzerala hrozne. Nefungovali žiadne šampóny, kondicionéry ani prípravky na vmasírovanie. Len som prichádzala o peniaze.

Našťastie som uvidela reklamu na Trichomist Forte a hneď som si ho objednala. Už na druhý deň som vedela, že sa ho oplatilo kúpiť, pretože po rozčesaní nezostal na kefe ani jeden vlas. O 3 týždne neskôr som už mala 2-krát viac vlasov! A nakoniec, po mesiaci, sú moje vlasy rovnako husté, ako keď som bola mladá. Nebudem klamať, keď poviem, že sú ešte krajšie – pretože sú také hladké a lesklé. Som nadšená!

Mária Skalská, Sabinov, 47 rokov

Kvôli plešine som sa hanbil, pretože som vyzeral ako môj vlastný otec. Nakoniec som sa rozhodol, že to risknem. Na transplantáciu som si vzal pôžičku 20 000 eur. Taký som bol zúfalý. Zákrok bol bolestivý a trvalo viac ako týždeň, kým som sa dal dokopy. Napadlo ma: „Bude to ťažké, ale možno to bude stáť za to”. Nestálo. Vlasy začali opäť vypadávať.

K tomuto prípravku som pristupoval s pochybnosťami. Hovoril som si: „Čo mi pomôžu nejaké spreje, keď mi ani transplantácia vlasov nepomohla?”. Teraz však viem, že keby som túto kúru nepodstúpil – urobil by som životnú chybu. Trvalo len 4 týždne, aby po kútoch a plešine na vrchu hlavy nebolo ani stopy. Mám husté a navyše zdravé vlasy. Konečne vyzerám na svoj vek, a možno ešte mladšie. Ženy sa na mňa na ulici usmievajú!

Daniel Pánek, Bytča 59 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: