Troverno z bolesti: nepremárnite cenný život kvôli bolesti!

Troverno z bolesti: nepremárnite cenný život kvôli bolesti!

Preto, pokiaľ chcete spoznať 100 % prírodný spôsob, ktorý:

  • vás za 3 minúty oslobodí od akejkoľvek bolesti – napr. chrbtice, svalov, kĺbov, vnútorných orgánov a migrény,
  • za 7 dní odstráni všetky jej príčiny – očistí organizmus od toxínov, odstráni zápaly a degenerácie a zregeneruje každé tkanivo vášho organizmu,
  • a k tomu porazí stres, dodá vám energiu a umožní bez námahy zhodiť nadbytočné kilogramy (od 5 do 10 kg) – vďaka čomu omladí váš organizmus priemerne o 15 – 20 rokov…
OBJEDNAŤ

…bezpodmienečne si prečítajte správu, ktorú vám chcem odovzdať!

Pred rokom som prežil udalosť, ktorá úplne zmenila moje premýšľanie o boji s bolesťou. Pochopil som, že široko rozšírené chemické „prípravky proti bolesti“ sú obyčajný jed. Poviem viac – jed, ktorý nijako neporáža príčinu bolesti a v skutočnosti ho nikto skutočne nepotrebuje. Odkiaľ tak silné slová?

 

Objavil som, že pre oslobodenie sa od bolesti na 100 % nie je potrebné brať škodlivé tablety, chodiť na bolestivé injekcie ani sa natierať masťami, ktoré sú plné steroidov. To sú lži, ktorými nás kŕmia zlodejské farmaceutické koncerny zarábajúce nepredstaviteľné peniaze na výrobu týchto prípravkov. Prišiel ale čas poznať pravdu, ktorú som objavil krátko po tom, čo…

Tajomstvo nepálskej dediny

Troverno z bolesti: nepremárnite cenný život kvôli bolesti!

Prebudil som sa v teplej chate. Nado mnou sa nakláňala staršia, usmievavá žena. „Devi“ povedala a ukázala na seba prstom. Môj sprievodca a tlmočník, ktorý ma sprevádzal po celú výpravu, mi vysvetlil, že ma hneď po nehode zaniesol do najbližšej dedinky miestneho kmeňa, kde moje rany ošetrila Devi.

Tlmočník povedal, že moja noha „bola celá krvavá a trčala z nej kosť“. Nedokázal som pochopiť, ako je možné, že vôbec necítim bolesť. Predsa došlo k otvorenej zlomenine! Bál som sa, že mi dali nejaké omamné byliny a aj napriek tomu, že necítim bolesť, mohla sa mi do nohy dostať gangréna.

Tlmočník mi ale šeptom prezradil, že to nie je zásluha žiadnych byliniek, ale špeciálnej masáže s názvom satu. Ide o tradičnú metódu kmeňa, ktorá poráža bolesť a urýchľuje regeneráciu organizmu.

OBJEDNAŤ

A vtedy ma osvietilo

  • 99,2 % testovaných utlmilo každý druh bolesti za 3 minúty raz a navždy;
  • 98,7 % testovaných sa natrvalo zbavilo degenerácií, a tiež navždy zlikvidovalo zápaly, opuchliny a opuchy, priemerne po 7 dňoch;
  • 99,4 % testovaných, ktorí trpeli nadváhou, schudli od 4 do 9 kg za 7 dní bez jo-jo efektu;
  • 100 % testovaných natrvalo očistilo organizmus od toxínov priemerne po 7 dňoch;
  • 100 % testovaných sa raz a navždy zbavilo únavy, ospalosti a podráždenia po 7 dňoch, vďaka čomu získali viditeľne viac energie a omladili biologický vek organizmu priemerne o 15 – 20 rokov.

A práve takto pôsobia moje satumagnetické vložky Troverno

Troverno z bolesti: nepremárnite cenný život kvôli bolesti!

  1. Precízna stimulácia v chodidlách umiestnených nervových zakončení preniká do každého kúta organizmu a tlmí bolesť za 3 minúty. A to je len začiatok! Tlačenie chodidla rozširuje cievy a zvyšuje prietok krvi v každom orgáne.* To zlepšuje okysličenie každej jednotlivej bunky tela 5-násobne a očisťuje telo od zdravotne nebezpečných toxínov. Vďaka tomu miznú zápaly a v organizme je obnovená rovnováha. Celé telo podlieha intenzívnej regenerácii a bolesť mizne raz a navždy.
  2. Pôsobenie satu som v satumagnetických vložkách Troverno posilnil s pomocou najkvalitnejších magnetov. Vydávajú magnetické pole, ktoré stimuluje proces očisťovania organizmu od toxínov a zvyšuje ho o 316 % a tiež 10-násobne urýchľuje regeneráciu všetkých tkanív. Vďaka tomu bolesť mizne rekordnou rýchlosťou za 3 minúty a po 7 dňoch sú odstránené všetky jej príčiny a vracia sa 100 % funkčnosť organizmu.

Väčšina ľudí má potom, čo počujú o mojej metóde po prvýkrát, chuť položiť mnoho otázok

Pani Kveta z Bardejova sa pýta:

Rád by som to jasne zdôraznil – metóda použitá v Troverno je 100 % prírodná a neinvazívna – pôsobí v súlade s každým organizmom a nevyvoláva žiadne vedľajšie účinky. Preto ju môžu používať ľudia nezávisle na veku (v testovacej skupine sa nachádzali ľudia vo veku 23 – 97 rokov a všetci sa od bolesti oslobodili na 100 %).

Hodnotenie Zákazníkov

Myslela som si, že po druhom dieťati už neschudnem. Až mi kamarátka odporučila Troverno. „Ja som to nosila na migrény a pritom schudla už 5 kíl“ – to mi povedala a ja som vedela, že to musím vyskúšať. A to som trafila do čierneho! Po 10 dňoch je mňa o 9 kíl menej a vojdem sa do oblečenia pred tehotenstvom. A muž odo mňa nemôže odtrhnúť oči!

Antónia Paulíková, 38 rokov, ŽIlina

Úprimne povedané, keď mi mama dala tie vložky, zaklopal som si na čelo a hodil ich do kúta. Ale potom som si na volejbale vyvrtol nohu a pomyslel si, že im dám šancu. A nielen, že bolesť po pár chvíľkach doslova pominula, po niekoľkých dňoch nezostala po vyvrtnutí ani stopa. Odporúčam!

Tomáš Arvay, 32 rokov, Prievidza

Troverno ma oslobodil od príšerných migrén. Predtým mi hlava minimálne raz mesačne doslova pukala. Musela som si ľahnúť, zatiahnuť závesy a mala som celý deň na nič. Brala som tony tabletiek proti bolesti – a nič. Od tej doby, čo nosím Troverno som nedostala migrénu ani raz – a to už je 3. mesiac. Ak by som vedela, že to tak ide, nekazila by som si zdravie tým chemickým svinstvom.

Mária Miková, 51 rokov, Humenné

Myslela som si, že ma tie bolesti kĺbov privedú do hrobu. Nič sa nedalo robiť, o všetko som musela prosiť manžela. A ten už má tiež svoje roky. Špecialista mi iba dával injekcie, po ktorých to bolo ešte horšie. Až mi sesternica šeptom odporučila túto metódu. A bolesť okamžite pominula! Teraz chodíme spoločne s manželom do kostola a dokonca na dlhé prechádzky. Ako za mladých čias. Vrelo odporúčam!

Hana Kollárová, 82 rokov, Zvolen

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: