Turmeritis: hojí bolesti kĺbov & tkanica už za 10 dní!

Turmeritis: hojí bolesti kĺbov & tkanica už za 10 dní!

 • Odstraňuje bolesti kĺbov a opuchy po 1. použití
 • Pomáha pri artritíde, osteoartritíde, osteochondróze už do 10 dní
 • Odstraňuje zápaly spôsobené ochorením
OBJEDNAŤ

AKO DOKÁŽE TENTO PRODUKT NIELEN POSILNIŤ ALE AJ OPRAVIŤ KĹBY?

 1. Naše kĺby sú každý deň vystavené veľkému zaťaženiu. Turmeritis obsahuje zložku, ktorá zvyšuje produkciu kolagénu v tele. Tento proteín regeneruje a obnovuje spojivové tkanivo vystavené opotrebeniu.
 2. Zachovanie rezerv vápnika. Ako ľudia starnú, dochádza k strate kostnej hmoty, ktorá spôsobuje zníženie hustoty kostí. Turmeritis neextrahuje vápnik z tela, ale používa ho na posilnenie kĺbov a šliach chrbtice, chrupaviek tvaru C, malých a veľkých kostí.
 3. Prevencia. Aj keď nemáte vážne problémy, môže posilniť vaše telo a poskytnúť mu výživné látky.

Turmeritis: hojí bolesti kĺbov & tkanica už za 10 dní!

OBJEDNAŤ

Účinnosť Turmeritis gélu bola dokázaná klinickými testami, vyše 67 000 ľudí utieklo bolesti a opuchom UŽ NAVŽDY!

 • Elimináciaz zápalu 100%
 • Eliminácia bolesti kĺbov a opuchov 100%
 • Eliminácia príznakov artritídy a osteoartritídy 93%
 • Posilnenie kĺbových štruktúr 97%

AKO HO POUŽIŤ
Aplikuje sa 2-3 krát denne na povrch postihnutej oblasti, v malom množstve, na zdravú pokožku a ľahko sa masíruje, aby prenikla cez pokožku. Po nanesení produktu si umyte ruky. Pri prvom použití sa odporúča aplikovať malé množstvo produktu (napr. ako hrachové zrno) na malý povrch pokožky, aby sa otestovala miera tolerancie. Ak sa nevyskytnú nepríjemné prejavy, množstvo gélu sa môže mierne zvýšiť. Pri jedinej aplikácii nepoužívajte veľké množstvo gélu. Neaplikovať na veľké plochy pokožky. Ak sa vyskytnú nepríjemné udalosti, zastavte aplikáciu. Výrobok sa neaplikuje na pokožku, ktorá má rany, kŕčové žily, sčervenanie, ekzémy, exfoliáciu, kožné ochorenia, bradavice.

AKÝ ÚČINOK MA TURMERITIS NA ORGANIZMUS

 1. Kurkumovník dlhý. Fytoterapeutické prípravky založené na kurkume alebo spotrebe samotného korenia sú indikované v prípade porúch obehového systému, hematómov, dislokácií, reumatoidnej artritídy, infekcií dýchacích ciest…
 2. Boswellia serrata. Výťažok z Boswellie sa dostal do pozornosti odborníkov, pretože má schopnosť zmierňovať bolesti, zápaly a problémy s pohyblivosťou u ľudí trpiacich artritídou a osteoartrózou…
 3. Harpagophytum procumbens. Tento takzvaný Diablov pazúr obsahuje zložky ktoré dokážu pomôcť zmierniť bolesť a v niektorých prípadoch zlepšiť mobilitu ľudí trpiacich osteoartrózou alebo degeneratívnym reumatizmom…
 4. Foeniculum vulgare. Miešanie osiva je liekom na halen, a pretože fenikel má protizápalové a antimikrobiálne vlastnosti, často sa používa pri výrobe prírodných zubných pást…

Turmeritis: hojí bolesti kĺbov & tkanica už za 10 dní!

RECENZIE EXPERTOV

Iba 3 z 10 ľudí sú znepokojený prvímy príznakmi choroby, zatiaľ čo 47% je presvedčených, že nepodstatné príznaky choroby, ako sú napríklad kolená, bolesť kostí a pravidelné bolesti svalov, nevyžadujú lekársku starostlivosť.

Dôsledkom takého zanedbania je deformácia tkanív. A, samozrejme, peniaze, keďže sa choroba zhoršuje, časom sa zodpovedajúca liečba stáva dlhšou a drahšou. Pre svojich pacientov s ochorením kĺbov a chrupaviek odporúčam krém Turmeritis.

Dr. Kathrin Duerr, Hlavný špecialista Národného ústavu pre traumatológiu a ortopédiu, 12 rokov skúseností

ZO SKÚSENOSTÍ ĽUDÍ KTORÝ SA DOKÁZALI VYLIEČIŤ

Môj otec má osteoartrózu kolenného kĺbu. Chvíľu si aplikoval kolenné injekcie, ale potom sa zastavil, pretože mu nepomohli. Jeho lekár ich všetky predpísal v nádeji, že nájde niečo, čo bude fungovať, až kým jeho kolegovia môjmu otcovi neodporučili tento krém. Teraz je všetko v poriadku, užitočné a cena je dobrá.

Katarína

Urobili mi röntgen kolena, ktoré ma bolelo. Diagnóza: artritída. Sotva môžem chodiť. Povedali mi, aby som podstúpila operáciu… Desí ma to. Začala som hľadať alternatívy a našla som krém Turmeritis. Objednala som si ju z oficiálnej stránky, aplikovala som ju podľa pokynov a teraz v 12. deň nemám žiadne problémy ani bolesti!

Bohuslava

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: