Uri Care proti inkontinencii moču: za 28 dní zabudnete, že ste niekedy mali problémy s inkontinenciou moču

Uri Care proti inkontinencii moču: za 28 dní zabudnete, že ste niekedy mali problémy s inkontinenciou moču

 • Utesniť si svoj močový mechúr – ihneď po použití metódy
 • Posilniť svaly panvového dna až o 87,7 %
 • Predĺžiť čas medzi návštevami toalety o 3 hodiny
 • Po 7 dňoch odstrániť neustály tlak na močový mechúr
 • Okamžite sa zbaviť mokrých škvŕn na spodnej bielizni
 • Odstrániť nepríjemný zápach…
 • A znova si užívať svoj život.

Nezáleží na tom, ako dlho bojujete s inkontinenciou, koľko máte rokov alebo na závažnosti Vášho stavu. Rovnako je irelevantné, že Vám odborník povedal, že jediným riešením je zložitý a bolestivý zákrok, ktorý nezaručuje uzdravenie. Vedzte, že už za 28 dní zabudnete, čo znamená inkontinencia moču. Budete sa môcť bez obáv smiať, kýchať a užívať si každodenné radosti.

OBJEDNAŤ

Prečo je Uri Care lepšia ako chemicky pripravené tablety?

 1. Predĺži čas medzi jednotlivými návštevami toalety aj 5x,
 2. Nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky – je 100% bezpečný pre organizmus – kombinácia iba prírodných účinných látok,
 3. Utesňuje močový systém už niekoľko dní po prvej aplikácii,
 4. Formula je jednoduchá v použití, každý si môže urobiť kúru doma a sám,
 5. Umožňuje ušetriť peniaze, už nemusíte míňať horibilné sumy za chemické špecifiká či návštevy špecialistov.

Uri Care proti inkontinencii moču: za 28 dní zabudnete, že ste niekedy mali problémy s inkontinenciou moču

OBJEDNAŤ

Posilnenie svalov panvového dna až o 87,7%

Kombinácia iba prírodných látok umožnila zvýšiť kapacitu močového mechúra a potlačiť jeho nekontrolované kontrakcie. Kombinácia rastlinných extraktov tiež umožňuje bojovať s infekciami, ktoré mohli vznikať množením baktérií, keď moč zostal dlhší čas v močovom mechúre. Pamätajte, že je veľmi dôležité užívať môj prípravok pravidelne. Len tak sa raz a navždy zbavíte problému s únikom moču.

JE NA 98,9 % EFEKTÍVNA PRI TESNENÍ MOČOVÉHO MECHÚRA A POSILŇOVANÍ SVALOV PANVOVÉHO DNA

 • PRED KÚROU
  Netesný a roztiahnutý močový mechúr, z ktorého unikajú kvapky moču. Je to spôsobené poruchou kontraktility detruzora, ktorá vedie k preplneniu močového mechúra.
 • PO KÚRE
  Utesnený močový mechúr, začína fungovať aparát zvierača močovej rúry.

Všetci Vaši priatelia a rodina, ktorí sú zvyknutí na to, že im neustále odmietate stretnutia, budú prekvapení, že sa objavíte vo svetlých šatách a bez obáv sa budete smiať na každom vtipe.

 1. OKAMŽITÉ UTESNENIE MECHÚRA
 2. PRÍRODNÁ FORMULA BEZ VEDĽAJŠÍCH ÚČINKOV
 3. POSILNENIE SVALOV PANVOVÉHO DNA O 87,7%
 4. JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA
 5. AŽ 5-NÁSOBNÉ ZNÍŽENIE FREKVENCIE NÁVŠTEV TOALETY
 6. ŠETRENIE PEŇAZÍ

Uri Care proti inkontinencii moču: za 28 dní zabudnete, že ste niekedy mali problémy s inkontinenciou moču

Záruka trojitej satisfakcie

 1. Záruka spokojnosti – početné spotrebiteľské testy potvrdzujú najvyššiu účinnosť Uri-Care. Na základe týchto výsledkov si kúra získala uznanie odborníkov z celého sveta, ktorí ju teraz odporúčajú svojim pacientom. Sú presvedčení, že sa v priebehu 28 dní zbavíte chúlostivého problému, vďaka čomu sa budete môcť bez obáv smiať, kýchať a kašľať.
 2. Garancia kvality – vďaka 100% prírodnej kombinácii ingrediencií spĺňa receptúra Uri-Care najvyššie štandardy kvality. V záujme Vášho zdravia a pohody boli ingrediencie vybrané v správnom pomere, aby ste mohli opäť získať radosť zo života.
 3. Záruka originality – účinnosť liečebnej kúry je potvrdená testami v renomovanom Institut für Urologie und Andrologie v Mníchove. Toto je jediná taká inovatívna metóda terapie. Preto si môžete byť istí, že dostanete originálny produkt, ktorý je dostupný iba prostredníctvom tejto webovej stránky.

Odborný názor

Moja receptúra je 100% prírodná a nemá žiadne vedľajšie účinky. Skombinoval som niekoľko rastlinných extraktov, ktoré zaručujú 98,9% účinnosť. Použitie je veľmi jednoduché, stačí ho zapiť pohárom minerálnej vody. Potom už len stačí počkať na účinky, ktoré sa dostavia už po prvej aplikácii kúry. Inkontinencia moču sa stane len nepríjemnou spomienkou a Vy si budete môcť opäť užívať život!

prof. Radomír Javorský

Názory zákazníkov

Inkontinencia moču mi sťažovala každodenné fungovanie. Nemohla som zostať na mieste príliš dlho bez prístupu k toalete. Najhoršie však boli večery, keď sme s rodinou organizovali filmové maratóny. Väčšinou sme si vyberali obľúbené komédie a ja som sa nemohla smiať, lebo som sa bála, že to popustím. Našťastie som sa o Uri-Care dopočula včas. Tento prírodný prípravok mi pomohol nenávratne zvíťaziť s problémom inkontinencie moču. Teraz sa môžem smiať bez obáv z veľkých fľakov na nohaviciach. Ďakujem!

Marta Závodská 43 rokov, Sučany

Vyskúšala som veľa rôznych prípravkov, za ktoré som minula stovky EUR, ale nič nebolo 100% účinné. Všetky tabletky mali chemické zloženie, ktoré mi spôsobovali problémy žalúdka. Ako sa hovorí, „jedno lieči, druhé ničí“, no v tomto prípade bola pravda len tá horšia časť. Našťastie mi moja priateľka odporučila Uri-Care. Vďaka tejto prírodnej kúre konečne nie je kúpeľňa mojím druhým domovom. Odporúčam z celého srdca!

Iza Bátovská, 57 rokov, Bardejov

Neuvedomoval som si, že problém s únikom moču sa týka aj mužov. Keď sa mi na nohaviciach začali objavovať kvapky moču, jednoducho som spanikáril. Ihneď som išiel k špecialistovi, ktorý mi povedal, že bez zákroku to nepôjde. Nenechám sa rezať, pomyslel som si hneď a začal konať. So svojim problémom som sa zdôveril švagrovi, ktorý mi odporučil Uri-Care. Táto 28-dňová kúra mi umožnila získať späť staré sebavedomie. Cítim sa opäť 100% mužne.

Emil Porubský, 47 rokov, Košice

Kvôli inkontinencii moču som musela zanechať prácu. Hanbila som sa, keď sa mi zákazníci nenápadne snažili povedať, že na nohaviciach mám obrovskú škvrnu. Sčervenela som ako paradajka a poďakovala, že si mi o tom povedali. Nakoniec sa vo mne niečo zlomilo… Pomaly som začala upadať do depresie. Nebyť môjho manžela, ktorý mi tento prípravok objednal, neviem, ako by to skončilo. Vďaka kúre opäť cítim, že žijem a zajtra začínam prácu v novom zamestnaní.

Halina Púpavová, 40 rokov, Senica

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: