Variconis proti kŕčové žily: zdravé a krásne nohy

Variconis proti kŕčové žily: zdravé a krásne nohy

Úplné zotavenie pri kŕčových žilách v priebehu 28 dní

 • Odstraňuje symptómy a viditeľné príznaky kŕčových žíl
 • Zabraňuje predčasnému vzniku kŕčových žíl
 • Uľavuje strnulé a ťažké nohy
 • Bezpečný a prírodný produkt
OBJEDNAŤ

VARICONIS – PRODUKT NOVEJ GENERÁCIE

Liek bojuje ako počas počiatočného štádia prejavu príznakov, v pokročilom štádiu poškodenia žilového systému, tak aj pri zotavovaní počas rehabilitačného obdobia.

VARICONIS MÁ VŠESTRANNÝ ÚČINOK

 1. Odstraňuje kŕčové žily a ich príčiny – krvné zrazeniny
 2. Stimuluje krvný obeh a posilňuje steny krvných ciev

ČISTO PRÍRODNÉ ZLOŽENIE

Variconis proti kŕčové žily: zdravé a krásne nohy

Aloe Vera Barbadensis

 • Vysoký obsah linalalesteru, fenylpropanu a ginkgolidu, jedinečná látka
 • Rozširuje krvné cievy
 • Zvyšuje pružnosť cievnych stien
 • Znižuje zápal

Hamamelis Virginiana

 • Tlmí a znižuje nadmerné potenie
 • Odstraňuje suchú a napnutú pokožku
 • Hĺbková hydratácia a vyživovanie pokožky

Aesculus Hippocastenum

 • Špeciálne taníny na báze gama-melanitu a flavonoidov
 • Antioxidačný účinok
 • Zabraňuje tvorbe voľných radikálov, ktoré poškodzujú cievne steny

Lavandula Hybrida Oil

 • Aktívny P-vitamín
 • Zohráva úlohu v procese oxidačnej obnovy
 • Znižuje priepustnosť a krehkosť kapilár
 • Posilňuje steny krvných ciev
OBJEDNAŤ

KOMPLEXNÝ ÚČINOK KROK ZA KROKOM:

 1. NORMALIZUJE PRÁCU ŽILOVÝCH VENTILOV. V prípade kŕčových žíl nie sú žilové ventily plne otvorené, v dôsledku čoho sa zvyšuje pravdepodobnosť refluxu krvi. Obvykle krv cirkuluje zdola nahor, od nôh k hrudníku. V prípade refluxu väčšina krvi zostáva v dolných končatinách. Variconis posilňuje ventily, obnovuje nervové spojenia, zlepšuje príjem živín a normalizuje krvný obeh.
 2. POSILŇUJE VRSTVU ENDOTELU KRVNEJ CIEVY. Počet odumretých buniek v abnormálnych procesoch presahuje normu. Tieto bunky blokujú a zužujú krvné cievy. Variconis posilňuje vrstvu endotelu, čím sa krvné cievy stávajú silnejšími a pružnejšími. Je to skvelý spôsob prevencie a liečby kŕčových žíl.
 3. ZNIŽUJE AKTIVITU KRVNÝCH DOŠTIČIEK. Enzýmy leukocytov prenikajú do krvných ciev, pôsobia na krvné doštičky, ničia krvné zrazeniny a vyčerpávajú Vaše telo.

Variconis proti kŕčové žily: zdravé a krásne nohy

TRI KROKY K OBNOVENIU ZDRAVIA A KRÁSY:

 1. Naneste dostatočné množstvo produktu na problémové oblasti a počkajte, kým sa krém úplne vstrebe. Používajte ho každodenne (1-2 x denne)
 2. Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov aplikujte krém na pokožku masážnymi pohybmi
 3. Odporúčaná dĺžka kúry je 28 dní

NÁZOR CHIRURGA-FLEBOLÓGA

Pochádzam z Austrálie a z počutia viem o neuveriteľnej sile prírody pôsobiacej na zdravie. Štúdia gélu VARICONIS bola pre mňa aj pre celú flébologickú komunitu veľmi dôležitá.

Spolu s rakúskymi vedcami sme vyvinuli vzorec jedného z najúčinnejších prostriedkov na kŕčové žily. VARICONIS už pomohol tisíckam žien, ktoré opäť zažili pocit ľahkosti a zabudli na opuchnuté žily na nohách.

Som si istá, že gél pomôže Vašim nohám a nemusíte “ísť pod nôž”. Viem, o čom hovorím, pretože ja sama som chirurgička. Nepotrebujete moju pomoc, teraz máte VARICONIS.

Giulia Calò kardiovaskulárny chirurg, flebológ, PhD., člen Európskej asociácie vaskulárnych lekárov

MAXIMÁLNE MNOŽSTVO POZITÍVNYCH HODNOTENÍ

Po pôrode sa začali problémy so žilami. Sťahovacie pančuchy nepomáhali. Žily začali doslova zúriť. Nohy som mala celé pokryté “hrbolčekmi” žíl! Vyzeralo to hrozne. Prirodzene opuch, bolesť. Myslela som si, že tehotenstvo je ťažké, ale po narodení mojej dcéry som bola celá bez seba od šťastia, no plazila som sa ako mrzák. (Šla som k lekárovi a ten mi odporučil použiť gél Variconis. Povedal, aby som ho aplikovala 2-x denne. Prvý účinok som uvidela po 5 dňoch. Prvá vec, ktorá zmizla, boli opuchy a aj bolesť ustúpila. Žily sa viac nevydúvali a vyzerali takmer normálne. Po mesiaci používania som si všimla, že bolesť ustúpila, nohy prestali “nariekať” a nemám takmer žiadne opuchy. Určite pokračujem v liečbe!

Zuzana Ružová, 29 rokov

Kŕčové žily boli mojím prekliatím takmer 10 rokov. Neustále ma sprevádzali maste krémy tabletky. Zo všetkého, čo som vyskúšala, je najúčinnejší Variconis. Príjemne ochladzuje pokožku, okamžite zmierňuje opuch, rýchlo sa vstrebáva. A najdôležitejšie je to, že pomáha lepšie ako ostatné prostriedky. Po ňom ma pokožka nesvrbí, nie je vyhádzaná, ako to bývalo po rôznych lekárenských prostriedkoch. Doslova pozorujem ako prechádza opuch a zápal. Nie hneď, ale určite to prejde. Prešla som si cez to, takže z neho mám radosť. A ešte jedna vec – nie je návykový. Účinok sa prejaví dokonca aj vtedy, keď ho nepoužívate pravidelne.

Simona Krajná, 45 rokov

Mala som krčové druhého štádia. Žily v rukách veľmi výrazné, pokožka suchá. Neustále som cítila bolesti a opuch nôh. Dcéra mi kúpila tento gél – Variconis, hoci som už v nič nedúfala. Dlho trvalo, kým mi pomohol. Asi 2,5 mesiaca. Ale môj prípad bol veľmi zanedbaný, to preto. Prvá vec, ktorú som si všimla, bola pokožka – vrátila sa do normálu. Potom sa postupne začala vytrácať bolesť aj opuch. Žilové hrčky sa zmenšili. Nevravím, že je to zázrak. Trpezlivosť ruže prináša.

Patrícia Bárdyová, 58 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: