Varicosen od żylaków: zapewniają piękno i zdrowie twoich stóp!

Varicosen od żylaków: zapewniają piękno i zdrowie twoich stóp!

Spôsobí nová metóda likvidovania kŕčových žíl, že budú operácie zbytočné? Slávni odborníci vo veciach flebológie (oblasti zaoberajúcej sa ochorením žíl) nemajú pochybnosti, že áno. Spoločne s vyvinutím Slovákom prírodnej veno-cirkulárnej formuly, došlo k dlho očakávanému prelomu v boji s žilovou nedostatočnosťou.

OBJEDNAŤ

„Tradičné spôsoby odstraňovania kŕčových žíl sú len peniaze vyhodené z okna!“ Aké sú dôvody pre tento predpoklad?

Varicosen od żylaków: zapewniają piękno i zdrowie twoich stóp!

Tieto slová potvrdzuje už viac ako 14 tis. spokojných užívateľov veno-cirkulárnej formuly profesora, ktorísa už zbavili kŕčových žíl bez použitia skalpela. Preto sme sa rozhodli pozrieť sa zblízka na tradičné spôsoby boja s týmto problémom. A presnejšie overiť, aké sú ich vady, a s čím musia každodenne zápasiť osoby, ktoré sa snažia zbaviť sa kŕčových žíl.

Tu sú závery:

  1. Operácia je nebezpečná Pozrite na svoje nohy a pozrite sa na koľkých miestach sú kŕčové žily, modriny a metličkové žilky. A teraz si predstavte, že všetky tieto miesta sú rozrezané skalpelom… Je to obrovský zásah do organizmu, ktorý môže skončiť tragickými komplikáciami. Nehovoriac už o tom, že aby ste sa po takomto zákroku zotavili potrebujete dokonca 6 mesiacov trápenia…
  2. Laser je absurdne drahý Zákrok laserom na jednu, malú zmenu sú náklady dokonca 300 €. A aby ste mohli vôbec počítať s akýmikoľvek efektmi, je potrebné vykonať aspoň 5 takýchto zákrokov… Kto si to môže dovoliť? Najmä, že účinnosť laserového odstraňovania kŕčových žíl je len 30 % (bez žiadne záruky, že sa zmeny za chvíľu nevrátia!).
  3. Domáce spôsoby nepôsobia na už vzniknuté kŕčové žily Také spôsoby, ako studené sprchy alebo držanie nôh hore, môžu znížiť riziko objavenia sa kŕčových žíl, ale neodstránia už existujúce. A pravda je taká, že keď sa už objaví jedna kŕčová žila, tak ich bude určite viac – riziko rozvoja pokročilé žilovej nedostatočnosti je až 89 %.

Kompresné pásky môžu spôsobovať závažné komplikácie

Varicosen od żylaków: zapewniają piękno i zdrowie twoich stóp!

Používanie kompresného pásku je oveľa viac komplikované, ako tvrdia výrobcovia, ktorí ich chcú predať čo najviac. Pravda je taká, že nesprávne nasadenie pásku alebo presun počas chôdze spôsobuje, že sa mení tlak. V takom prípade – a tomu sa nedá vyhnúť – prinesie používanie pásku opačný efekt – upchatie, ktoré vedie k odumieraniu žíl.

Masáže môžu poškodiť cievy Ak máte kŕčové žily, tak viete, ak jemné sú oblasti vášho tela zasiahnuté týmto problémom. Je potrebný skutočne skúsený a kvalifikovaný odborník, aby sa správne vykonala masáž spriechodňujúca žily. A väčšina masérov o tom ani nemá zdanie! Preto riskujete, a aj napriek tomu to môže len spomaliť ďalší rozvoj choroby. Zatiaľ čo jeden nesprávny pohyb maséra ho môže veľmi zrýchliť…

OBJEDNAŤ

Práve preto je veno-cirkulárna kúra prof. Buriána skutočným prelomom v boji s kŕčovými žilami

Tradičné metódy odstraňovania kŕčových žíl sú buď neúčinné, alebo veľmi drahé, alebo nebezpečné. Kým kúra prof. Buriána obnovuje bunky obehového systému, posilňuje žily a zlepšuje obeh účinne, bezpečne a prírodným spôsobom. Obsiahnuté v nej zložky majú silne regeneračné vlastnosti. Každodenné používanie týchto zložiek na koži obnovuje správnu prácu obehového systému dokonca osobám, ktoré trpia z dôvodu kŕčových žíl 30 rokov alebo dlhšie.

Zdokumentované efekty kúry hovoria samy za seba:

  • 1. týždeň – zlikvidovanie bolesti, opuchu a stuhnutosti, pocit „ľahkých nôh“
  • 2. týždeň – spriechodnenie ciev, 3-krát lepšia cirkulácia krvi
  • 3. týždeň – posilnenie stien ciev o 400 %
  • 4. týždeň – plný zánik kŕčových žíl, zablokovanie možnosti ich návratu v budúcnosti

Prečo utrácať majetok za neúčinné metódy, keď je možné zbavit sa kŕčových žíl prírodne, šetrne a raz a navždy?

Účinnosť Somasnelle Gel bola dokázaná nad všetku pochybnosť francúzskym výskumným centrom v Lyone. Prof. Burián neustále zbiera nominácie na ceny za vedecký objav, vrátane nominácie na Cenu medzinárodnej asociácie flebologov. Dobrá správa je taká, že je možné získať Somasnelle Gel za účasť v zľavovom klube s finančným príspevkom 32 € lacnejšie. Finančný príspevok náleží všetkým osobám narodeným po 1938 roku. Kúru je možné získať prostredníctvom nižšie uvedenej stránky.

Príspevky

Andrzej

Również już zastosowałem Varicosen i świetnie na tym skorzystałem. Używam dopiero od dwóch tygodni, ale już poznikały mi naczynka i te najgorsze zylaki sa o połową mniejsze. Także już mi nie drętwieją nogi i nie puchną popołudniu. Wreszcie mogę życ jak normalny czlowiek!

Maria

Wwchodzac na te strone nie spodziewalam się ze takie cuda wyczytam. Muszę mieć tą kurację w takim razie. Mam już dość paskudnych, bolacych, opuchniętych łydek. Zakrywam zylaki spodniami albo długimi spódnicami, ale przecież nie zawsze się tak da, no i taka stara nie jestem żeby w sukniach do ziemi chodzic!!. O matko wreszcie się tego pozbędę,WSPANIALE

Honorata

Pracuję jako ekspedientka, więc oczywiście na stojąco. A od kiedy mam te paskudne żylaki, to musze co chwila przysiadac, bo tak mnie boli, lekarz mi mówi „niech pani zmieni pracę”, jemu łatwo mówic, bo chyba życia nie zna! I się tylko męczę i wstydzę, a pieniądze skas brac trzeba! Wrociliscie mi nadzieje, nareszcie odmienię swoje życie,dziękuję,dziękuję!!! :)

Michal

@Honorata akurat mogłabyś spróbować jakies innej pracy. Ale amsz racje, poczujesz mega różnicę gdy przejdziesz kurację Varicosen. Ja miałem już bardzo zaawansowane żylaki więc musiałem stosować aż półtora miesiąca,żeby je wszystkie zlikwidować. ale jestem szczęśliwy,wrocilem do aktywnosci i nie bola mnie już nogi. Życzę Ci tego samego.pozdrawiam!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: