VARIUS kŕčové žily: pre zdravie a krásu vašich nôh bez kŕčových žíl!

 • Zaručený efekt
 • Prírodné zložky
 • Jedinečná technológia
OBJEDNAŤ

Zdravie a ľahkosť nôh s krémom VARIUS!

 • USkvelý liek pre prevenciu a liečbu kŕčových žíl
 • Stimuluje normálny krvný obeh
 • Rýchlo odstraňuje známky únavy nôh
 • Hydratuje a vyživuje pokožku

Sila krému “VARIUS” je v jeho jedinečnom zložení, ktoré kombinuje všetko pre účinnú liečbu varixov a dáva nohám krásu a zdravie!

VARIUS kŕčové žily: pre zdravie a krásu vašich nôh bez kŕčových žíl!

 1. Olej peppermint s vonkajšou aplikáciou dáva pocit “ľahkosti” v nohách zmierňuje únavu a napätie.
 2. Extrakt ginkgo biloba Ginkgolidy a bilobalidy robia steny krvných ciev viac pružné pomáha znižovať krvný tlak Glykozidy neutralizujú voľné radikály a posilňujú fosfolipidové membrány buniek
 3. Konský kaštan, obsahuje glukozidy tieto látky zlepšujú obeh zvyšujú priepustnosť kapilár eliminujú nadýchanlivosť, zmierňujú zápal
 4. Výťažok z kvetov Arnica má stimulujúci účinok na lokálnu cirkuláciu odstránenie “hviezdiček” – počiatočné štádium kŕčových žíl
OBJEDNAŤ

Je jednoduché sa uistiť, že je krém skutočne efektívny!

VARIUS kŕčové žily: pre zdravie a krásu vašich nôh bez kŕčových žíl!

Pravidelné užívanie prípravku počas 1.5 týždne poskytne prvé viditeľné zlepšenie príznakov kŕčových žíl. Vyživuje a tónuje kožu na nohách, odstraňuje drobné zlomeniny a mikro poškodenia.

Je preto treba s istotou povedať, že dlhodobé užívanie krému je najlepší spôsob pre prevenciu a liečbu kŕčových žíl! Účinnosť a rýchly nástup účinku je dosiahnutý vďaka prírodným zložkám krému VARIUS.

Výrobok prešiel všetky potrebné laboratórne testy a bolo preukázané, že je pre spotrebiteľa úplne bezpečný. Tisíce pozitívnych názorov na celom svete potvrdzujú záruku výsledku! Krása a zdravie vašich nôh sú pod ochranou prírodných zložiek krému. Krém VARIUS je certifikovaný výrobok, ktorý spĺňa všetky štandardy kvality. Pozor na falzifikáty!

Názor odborníka

Pomerne veľký počet zástupcov nežného pohlavia (a aj niektorí muži) sú dobre oboznámení s pocitom tiaže a bolesti v nohách. Idú k špecialistovi len vtedy, keď už choroba pokročila a už sú viditeľné známky kŕčových žíl. Rovnako ako akýkoľvek iný lekár som presvedčený, že najlepšia liečba choroby je jej prevencia. To je dôvod, prečo vždy odporúčam krém VARIUS svojim pacientom. Krém robí vynikajúcu prácu pri odstraňovaní viditeľných kŕčových žíl a môže zabrániť vzniku ochorenia. Krém VARIUS vás ľahko a rýchlo zbaví účinku “unavených nôh”, aby im dodal ľahkosť a pevnosť aj na konci pracovného dňa.

Hodnotenie zákazníkov

“Krém účinne odstraňuje retikulárne žily na nohách. Po jeho použití je tu značná ľahkosť, tupá bolesť a nepríjemný pocit zmiznú”

Mária, 45 rokov

“Po práci som neustále používala krém VARIUS. Rýchlo odstraňuje opuchy a únavu, potenie nôh sa výrazne znížilo. Ráno sú moje nohy úplne ako nové. Odporúčam všetkým!”

Martin, 35 rokov

“Krém VARIUS je pre mňa skutočný záchranca života. Používam ho každý deň. Pár týždňov potom, čo som ho začal používať, som si všimol výrazného zmenšenia retikulárnych žíl, moje nohy sa vrátili k normálu oveľa rýchlejšie, cítim ľahkosť a energiu”

Julia, 36 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: