Visimin pre oči: znovu získajte ostry zrak

Visimin pre oči: znovu získajte ostry zrak

VYRIEŠTE SVOJE PROBLÉMY HNEĎ TERAZ ZAČATÍM TEJTO PROSPEŠNEJ LIEČBY PRE VÁŠ ZRAK

 • Chráni namáhanie očí akéhokoľvek druhu a zaručuje bezpečnosť buniek sietnice.
 • Obnovuje prirodzený proces, aby vaše oči boli vlhké, chráni sliznicu pred vysušením, podráždením a začervenaním.
 • Odstráňte akékoľvek príznaky očných ochorení a obnovte svoj zrak!
OBJEDNAŤ

ZAČNITE LIEČBU HNEĎ TERAZ A OBNOVTE SVOJ ZRAK 100%!

 1. BEZ ZAPÁCHAJÚCICH OLEJOV
 2. BEZ MEDICÍNSKEJ ADMINISTRATÍVY
 3. BEZ MEDICÍNSKYCH ZÁSAHOV
 4. BEZ STARÝCH LIEKOV

SPÔSOB POUŽITIA
Rozpustiť 10 kvapiek v pohári vody trikrát denne. Konzumuje sa okamžite po jedle.

Visimin pre oči: znovu získajte ostry zrak

OBJEDNAŤ

HLAVNÉ VÝHODY VISIMIN

Posiľnuje očné svaly. VISIMIN je zodpovedný za posilnenie svalov, čo poskytuje dostatok práce pre mikrovlákna.

 

Zachovanie sietnice. VISIMIN obsahuje pomerne vysokú koncentráciu vitamínov a karotenoidov na účinné obnovenie sietnice.

 

Normalizácia kapilárneho obehu. VISIMIN normalizuje cievy a chráni ich pred poškodením krvného tlaku

VISIMIN 100% prírodné zloženie

 1. Luteín z extraktu z kvetov Craite. Fytoterapeutické prípravky sa odporúčajú pre ľudí s glaukómom, nočnou niklopiou a hnačkou (hemeralopia), tými, ktorí tvrdo pracujú na počítači alebo ktorí premáhajú oči svojou povahou (vodiči, rušňovodiči, rádiológovia, počítačoví operátori, piloti, riadiacich letovej prevádzky), pri udržiavaní ostrosti zraku, pigmentácie sietnice a krátkozrakosti.
 2. Tinktúra z listov Ginkgo Biloba. Gingko biloba je liečivá rastlina s krátkymi vetvami, vejárovitými listami, jedlými plodmi a produkuje silný zápach. Terapeutické účinky ovocia Gingko Biloba: expektorancia, tuberkulostatika, antiastmatiká, antibronálne, sedatívne, tráviace, vermifugálne.
 3. Tinktúra z listov brusníc. Brusnice majú antibakteriálne a antiseptické látky a, čo je veľmi dôležité, rastlinný ekvivalent inzulínu. Vápnik, draslík, sodík, horčík, vitamíny ako A, C, B1, B2 a bielkoviny obsiahnuté v chutnom brusnicovom ovocí (dokonca aj po uschnutí ovocia) premieňajú túto polo bobuľu na zázračný prírodný liek pre vaše zdravie.
 4. Tinktúra z koreňov Angelica. Korene obsahujú prchavý olej, ktorý obsahuje kumarínové zásady, angelicín, xantotoxín, imperatorínu a bergapten. Obsahuje tiež kofeín, chlorogén, anjel, fumarovú kyselinu, šťaveľovú kyselinu, mastné kyseliny, triesloviny, sacharidy. Prchavý olej sa odporúča pri anorexii, dyspepsii, meteorizme. Pri reumatickej terapii sa externe používa aj éterický anjelský olej.

Visimin pre oči: znovu získajte ostry zrak

NÁZORY EXPERTOV

Klinické testovanie bolo vykonané v 2016. Jednotlivci vo veku 28-53 rokov sa zúčastnili na štúdii počas 3 mesiacov.

 

Aj keď výskumníci podporujú tradičnú medicínu, podarilo sa im vytvoriť najúčinnejší liek na obnovu a ochranu zraku. Podľa môjho názoru sú jeho prínosy spôsobené presnou kombináciou antokyanov z čučoriedok a karotenoidov. Z tohto dôvodu dokáže VISIMIN skôr odstrániť príčiny poškodenia zraku, než skryť problémy, podobne ako podobné výrobky. Pokiaľ ide o súčasnú situáciu, odporučil by som tento liek tisícom mojich pacientov. Mnohí ukončili liečbu a sú s výsledkom veľmi spokojní. Len si pomyslite: zlepšená ostrosť zraku dioptrií od 0,2 až 100% bez okuliarov, kontaktných šošoviek a operácií!

Dr. Štefan Balter, Oftalmológ najvyššej kategórie, 38 rokov medicínskej praxe

ZO SKÚSENOSTÍ ĽUDÍ KTORÝ VYSKÚŠALI TENTO PRODUKT

V poslednej dobe som si všimol postupné zhoršovanie môjho zraku. Ak som predtým videl značky z okna auta, teraz sa na to musím sústrediť, aby som ich dokázal uhádnuť. Objednal som si VISIMIN, pretože nemám čas ísť k oftalmológovi. Beriem ich dva týždne a môj zrak sa zlepšuje! Vidím bez námahy, ako som videl pred niekoľkými rokmi.

Zoltán I.

Po 6 mesiacoch sa moje videnie pohybovalo od 1 do 0,2 dioptrií. Lekári boli šokovaní, ale aj ja. Bolo mi povedané, že začínam s kataraktom. Odmietol som nosiť okuliare a uprednostňoval som liečbu na Slovensku. Začal som užívať VISIMIN a týždenne som navštevoval oftalmológa. Po mesiaci som vďaka tomu dokázal obnoviť svoje normálne videnie. Aj pre mňa je ťažké tomu uveriť, ale to je pravda.

Patrik T.

Môj manžel bol náhle diagnostikovaný s hyperopiou. Nemali sme žiadnepodozrenie, že by mohol mať taký problém !!! Zvyčajne v našej krajine nemá zmysel chodiť k lekárom. Musíme sa spoliehať len na seba. Kapsuly VISIMIN sme užívali 2 mesiace a jeho dioptrie sú teraz na 1,3. Riziko vzniku strabizmu je úplne eliminované (v nemocnici nám vykonali úplnú kontrolu). Sme veľmi spokojní s VISIMIN!

Lucia S.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: