VitaHairMan zo straty vlasov: zabráňte vypadávaniu vlasov!

VitaHairMan zo straty vlasov: zabráňte vypadávaniu vlasov!

Aktívne zložky prípravku VitaHairMan dodávajú nevyhnutné mikroelementy, ktoré stimulujú rast nových vlasov a obmedzujú proces ich vypadávania a tým aj problém plešivenia.

 • Podpora a výživa vlasových cibuliek
 • Stimulácia rastu nových vlasov
 • Udržanie intenzívnej farby vlasov
 • Regenerácia a navlhčenie vlasov
 • Prírodné a bezpečné zloženie
OBJEDNAŤ

Aktívne zložky

VitaHairMan zo straty vlasov: zabráňte vypadávaniu vlasov!

 1. Kolagén z kože morských rýb
  Kolagén – v podstatnej miere zodpovedá za dobrý vzhľad vlasov. Pridáva im vhodnú pružnosť a objem. Pomáha tiež vlasom zdravo rásť. A čo je najdôležitejšie, vhodné dávky kolagénu zamedzujú vypadávanie vlasov a posilňujú ich hustotou. Rybí kolagén je v podstate ta najlepšia voľba spomedzi všetkých druhov kolagénu. Prečo? Lebo sa najviac podobá na ľudský kolagén, a preto sa lepšie vstrebáva.
 2. Vitamín C
  Vitamín C – veľmi dôležitý vitamín pre pokožku hlavy a aj pre správne vytváranie kolagénu. Podporuje funkčnosť ciev a prietok krvi, vďaka čomu sú cibuľky vhodne vyživované. A vlasy môžu správne rásť.
 3. Keratín
  Keratín – je hlavná zložka vlasov. Vhodný obsah kolagénu zaručuje zdravé a lesklé vlasy, odolné voči poškodeniam. Keratín pridáva vlasom aj požadovanú hladkosť a zaručuje vhodné navlhčenie.
 4. Vitamín E
  Vitamín E – zlepšuje prekrvenie pokožky a zväčšuje objem ciev, čo má pozitívny vplyv na výživu a okysličenie vlasových folikulov. Podporuje tiež navlhčenie vlasov a pokožky a aj reguluje funkčnosť mazových žliaz. Vďaka vitamínu E sú vlasy vhodne zregenerované, vracia sa im lesk a zdravý vzhľad.
 5. Zinok
  Zinok – nedostatok zinku znamená vypadávanie vlasov, a jeho vhodná hladina pozitívne ovplyvňuje vytváranie keratínu, vstrebávanie vitamínov a reguláciu funkčnosti mazových žliaz. Zinok má pozitívny vplyv na rast vlasov a ich posilnenie. Pomáha udržať zdravé vlasy, pokožku a nechty.
 6. Selén
  Selén – dbá o to, aby vlasy boli vhodné navlhčené, pružné a elastické. V prípade jeho nedostatku sú vlasy slabšie a lámavé. Môžu tiež rýchlejšie vypadávať.
 7. Biotín
  Biotín – jedna z najdôležitejších vlasových zložiek. Biotín obsahuje častice síry, ktoré dodáva do vlasovej matice. Takto podporuje stavbu vlasov v procese keratinizácie. Biotín účinne podporuje aj tempo rastu vlasov, a naopak – jeho nedostatok v organizme zrýchľuje ich vypadávanie.

VitaHairMan vyrieší Váš problém vypadávania vlasov!

VitaHairMan je inovačný prípravok, s ktorým môžu zmiznúť Vaše komplexy. Problém vypadávania vlasov, vrátane plešivenia, sa môže zastaviť – za podmienky použitia vhodných prostriedkov. VitaHairMan je prípravok so skvele navrhnutým zložením, ktorý ovplyvňuje mnohé oblasti spojené s vytváraním a rastom vlasov.

OBJEDNAŤ

Ako funguje VitaHairMan?

VitaHairMan zo straty vlasov: zabráňte vypadávaniu vlasov!

Vhodná výživa vlasovej matice a zlepšenie metabolizmu pokožky hlavy ovplyvňujú spevnenie vlasových cibuliek a folikulov. Vlasy už nevypadávajú, sú zdravšie, hustejšie a podstatne rýchlejšie rastú.

Účinný prípravok podporujúci rast vlasov pre mužov

„Vypadávanie vlasov je prirodzený jav, hoci podstatne obťažujúci. Zvlášť ak je nadmerné a vedie k plešiveniu. Tento problém sa vzťahuje predovšetkým na mužov. Najčastejšie sa stretávame s tzv. adrogénnou alopéciou, ktorá sa spája s vytváraním testosterónu, a presnejšie dihydrotestosterónu. Z jeho dôvodu vlasové folikuly vytvárajú čoraz tenšie a slabšie vlasy, čo postupne vedie do poruchy ich vytvárania, kedy vznikajú len ojedinelé, krátke vlasy zbavené pigmentu. Vypadávanie vlasov ovplyvňuje aj stres a aj nevhodná výživa. Mnohí pacienti pri prvej návšteve sú rozhodnutí pre veľmi radikálne riešenia ako napr. transplantácia vlasov. Osobne im odporúčam, aby pred konečným rozhodnutím o takýchto rozhodných krokoch v prvom rade skúsili výživové doplnky, ktoré doplnia v ich organizme nevyhnutné mikroelementy, pozitívne ovplyvnia funkčnosť pokožky hlavy a podporia rast vlasov. Je to bezpečný a účinný spôsob na zlepšenie kondície vlasov. Najlepšie sú prípravky s prírodným zložením, ktoré nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky. Odporúčam niečo s podstatným obsahom biotínu, selénu a aj kolagénu a dokonca aj kyseliny hialurónovej.“

Hodnotenie Zákazníkov

VitaHairMan som takmer začal používať. Avšak už vidím podstatný rozdiel. Vlasy mi prestali silne vypadávať a naozaj vidím, že rastú nové. Môj kaderník ako prvý zbadal, že sa stav mojich vlasov zlepšil, a teraz aj ja to vidím každý deň. Teším sa, že je prípravok, ktorý nie je veľmi drahý, ale je veľmi účinný. Odporúčam!

Fero (35 rokov, Trenčín)

Napriek mladému veku som zbadal na hlave ustupujúcu vlasovú líniu. Priateľka mi k narodeninám kúpila VitaHairMan. A som je za to veľmi vďačný. Moje vlasy sa vrátili k normálnemu stavu, a ja sa ďalej teším ich dobrým vzhľadom. Nechcem plešivieť, snažím sa tomu predísť. Starám sa o svoj vzhľad. A zbadal som, že aj moja brada vyzerá lepšie.

Kamil (27 rokov, Kvakovce)

Žijem vo veľkom strese. Takú mám robotu. Vlasy mi začali vypadávať už pred rokmi…. bol som presvedčený, že sú to gény – aj môj otec mal ustupujúcu vlasovú líniu, a potom bol úplne plešivý. Avšak som sa hanbil, že takto vyzerám, niekedy som dokonca cítil, že vyzerám neprofesionálne, zanedbaný… Aj žene som sa viac páčil s vlasmi. Myslel som na príčesok, transplantáciu… Na všetko. Nikdy ma nenapadlo, že je to len otázka vhodnej diéty a vhodných výživových doplnkov. Teraz cítim, že som muž, že sa mi vrátila sebaistota, ktorú som kedysi stratil z dôvodu môjho vzhľadu.

Ján (46 rokov, Žilina)

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: