Vormixil: zbavte sa bradavíc a papilómov rýchlo a bezpečne!

Vormixil: zbavte sa bradavíc a papilómov rýchlo a bezpečne!

 • Účinnosť proti rôznym kmeňom vírusu papilómu
 • Úplne ničí patogén počas prvých 48 hodín
 • Blokuje aktivitu vírusu a aktivuje imunitnú obranu
OBJEDNAŤ

PRÍČINY VZNIKU PAPILÓMOV

Papilómy sú výrastky na koži spôsobené vírusovou infekciou, ktorá sa tiež nazýva: „ľudský papilomavírus“ alebo HPV. Prenáša sa výlučne z človeka na človeka prostredníctvom poškodenia kože. Inkubačná doba tohto ochorenia sa pohybuje od niekoľkých dní do desiatok rokov. Akonáhle telo oslabuje chorobou, stresom, tehotenstvom u žien, na koži sa objavia papilómy.

Vormixil: zbavte sa bradavíc a papilómov rýchlo a bezpečne!

OBJEDNAŤ

VORMIXIL BOJUJE PROTI VŠETKÝM TYPOM PAPILÓMOV!

 • JEDNODUCHÉ (VULGÁRNE) PAPILÓMY
  Zvyčajne sa tvoria na horných končatinách.
 • PLOCHÉ PAPILÓMY
  sa rozširujú na krk, tvár, horné končatiny
 • PLANTÁRNE PAPILÓMY
  ovplyvňujú chodidlá.
 • FILIFORMNÉ PAPILÓMY
  Lokalizácia: oblasť krku, tváre, slabín a podpazušia
 • KONDYLÓMY
  Obzvlášť nebezpečné sú bradavice, ktoré sa tiež nazývajú genitálne papilómy

GÉL VORMIXIL JE JEDNODUCHÝ A EFEKTÍVNY SPÔSOB, AKO SA ZBAVIŤ PAPILÓMOV A BRADAVÍC!

 1. Potláča aktivitu vírusových buniek, preniká do hlbokých vrstiev dermy
 2. Bezbolestne odstraňuje novotvary a bráni ďalšiemu vývoju papilómov
 3. Obnovuje poškodené oblasti pokožky
 4. Zvyšuje odolnosť proti vírusom, plesňovým infekciám, zabraňuje vzniku rakoviny

Vormixil: zbavte sa bradavíc a papilómov rýchlo a bezpečne!

GÉL VORMIXIL JE JEDNODUCHÝ A EFEKTÍVNY SPÔSOB, AKO SA ZBAVIŤ PAPILÓMOV A BRADAVÍC!

 • Zázvorový olej. Má silné antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, aby zabrániť šíreniu vírusu
 • Extrakt z Kostihoja lekárskeho. Používa sa v medicíne na liečbu zápalových ochorení. Rýchlo a bezbolestne rozpadá bradavice a papilómy
 • Extrakt z medovky. Má výrazný antivírusový účinok. Zlepšuje produkciu kolagénu a elastínu, bielkovín nevyhnutných pre zdravú pokožku
 • Tokoferol. Má protizápalové a antiseptické vlastnosti, pomáha obnovovať pokožku, vyživuje pokožku vitamínmi a mikroelementmi
  consist
 • Olej z citrónovej trávy. Vďaka svojmu bohatému chemickému zloženiu je účinný pri liečbe kožných jaziev a škvŕn. Eliminuje zápal, zvyšuje lokálnu imunitu
 • Čajovníkový olej. Zastavuje výživu papilómov a bradavíc, zaisťuje bezpečnú smrť kožných novotvarov a zabraňuje vzniku nových.
 • Škorica. Má silný antivírusový účinok, zabraňuje rakovine, zastavuje patogénne delenie buniek
 • Niacínamid. Zvyšuje lokálnu imunitu. Pôsobí hojivo na rany a má baktericídny účinok a poskytuje rýchle a bezbolestné hojenie.

VORMIXIL – TO JE VÁŠ NOVÝ ŽIVOT BEZ PAPILÓMOV A BRADAVÍC!

 1. BODOVÉ PÔSOBENIE
  Zničí papilómy z koreňa
 2. ZBAVENIE SA VÍRUSU
  Bez stopy a bezbolestné
 3. JEMNÉ PÔSOBENIE
  Nepoškodzuje pokožku, regeneruje tkanivo

ODBORNÝ POSUDOK

Vormixil: zbavte sa bradavíc a papilómov rýchlo a bezpečne!

Takmer každý človek má papilómy a bradavice. Sú to také benígne (nezhubné) výrastky na tele. Ale ich zákernosť spočíva v tom, že skôr alebo neskôr sa môžu zmeniť na zhubné a viesť k onkologickým ochoreniam. Preto musia byť papilómy odstránené, aj keď Vám z kozmetického hľadiska neprekážajú.

 

Pre svojich pacientov odporúčam používať gél VORMIXIL. Toto je najefektívnejší a najbezpečnejší prostriedok, ktorý je v súčasnosti k dispozícii. Vormixil bojuje proti papilómom a bradaviciam v najhlbších vrstvách kože, čím úplne eliminuje nežiaduce novotvary.

MUDr. Ján Lomnický, dermatovenerológ

KLINICKÉ VÝSKUMY

V roku 2019 špecialisti z Dermatovenerologického ústavu uskutočnili klinické štúdie s prípravkom VORMIXIL na skupine zo 658 dobrovoľníkov trpiacich na HPV, ktorí majú na tele papilómy a bradavice. Boli získané nasledujúce údaje:

 • 98% – Odstránenie vonkajších formácií (papilómy, kondylómy, bradavice)
 • 97% – Zbavenie sa vírusu, ktorý spôsobuje relaps (výsledky po 3 mesiacoch)
 • 99% – testovaných nemalo žiadne vedľajšie účinky

HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

«Môj priateľ ma nakazil genitálnymi bradavicami. Išli sme spolu na ošetrenie k jednému lekárovi, ktorý povedal, že náš vírus je vysoko onkogénny, to znamená, že s vysokou pravdepodobnosťou môže viesť k rozvoju rakoviny. Vážne sme sa báli! Mali sme predpísané kopu piluliek, ale účinok bol nevýrazný. O Vormixil som zistila od kamarátky, keď sa podelila o svoj problém, preto som sa rozhodla to vyskúšať. Mesiac sme tento gél nanášali na problémové partie a všetko prebehlo dosť rýchlo. O dva mesiace neskôr obstáli v testoch – výsledky sú čisté!»

Františka, 35 rokov

«Bradavice som dostala asi pred piatimi rokmi. A čo som len neskúšala, aby proti nim bojovať, vyskúšala som rôzne masti, snažila som ich vypáliť či chirurgicky odstrániť. Nič nepomohlo. Náhodne som našla riešenie na internete – narazila som na článok o Vormixil. Objednala som tento prípravok, vyskúšala som. Po dvoch týždňoch som si všimla, že bradavice začali černieť a potom úplne odpadli. Do mesiaca po prvom použití bola pokožka absolútne čistá, nezostala ani jedna jazva“»

Miroslava, 43 rokov

«Papilómy som mal od detstva, ale nejako som im nepripisoval veľký význam. Všeobecne som veril, že sa jedná o akési krtky a nie je vôbec potrebné proti nim bojovať. Moja žena mi otvorila oči nad tým, že to vôbec nie sú krtky a môžu viesť k vzniku rakoviny. Na jej naliehanie som išiel k lekárovi, ktorý mi predpísal gél Vormixil. Papilómy prešli rýchlo a bezbolestne a nezanechali ani stopy»

Roman, 50 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: