W-LOSS na úbytok hmotnosti: revolučný prevratvďaka ketóze!

W-LOSS na úbytok hmotnosti: revolučný prevratvďaka ketóze!

Ketóza – získavanie energie z tukov, nie z glukózy, ktorá vstupuje do tela pomocou sacharidov. Ak telo prestane dostávať energiu z uhľohydrátov, po 7 až 14 dňoch vstúpi do stavu ketózy. Výsledkom je aktívna premena tukov na energiu.

 

Diéta zahŕňajúca vylúčenie sacharidov z diéty je však pre človeka ťažké tolerovať..
W-Loss vám pomôže začať proces ketózy bez toho, aby ste sa sami trápili. Komplex zabezpečí príjem ketónu a telies z vonkajšej strany a pomôže vám zbaviť sa prebytočného tuku.

OBJEDNAŤ

VÝHERNÁ KOMBINÁCIA KETÓZA+ W-Loss

W-LOSS na úbytok hmotnosti: revolučný prevratvďaka ketóze!

 • 1 krok
  Ketóza vám umožní spaľovať ťažko dosiahnuteľný tuk pri zachovaní svalovej hmoty. Znížením príjmu uhľohydrátov sa zabezpečí stabilizácia vašej hmotnosti a nevrátenie stratených kilogramov.
 • 2 krok
  W-Loss spúšťa pôsobenie ketózy: urýchľuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla a priamo útočí na vaše tukové zásoby!

VÝKONNÉ ZLOŽKY V ZLOŽENÍ W-Loss

W-LOSS na úbytok hmotnosti: revolučný prevratvďaka ketóze!

 1. Ananás
  urýchľuje proces chudnutia vďaka vysokému obsahu bromelaínu – „enzýmu štíhlosti“. Aktivuje odbúravanie komplexných lipidov, bielkovín a tukov, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje trávenie a zvyšuje činnosť žalúdočnej šťavy.
 2. Kumquat
  normalizuje procesy trávenia, urýchľuje metabolizmus, obsahuje veľké množstvo výživných látok.
 3. Papája
  aktivuje metabolizmus, pomáha rýchlejšie odbúravať bielkoviny a zároveň sa nemeniť na tuky.
 4. Marakuja
  zdrojom základných mikro- a makroelementov, vytvára pocit sýtosti, podporuje jemné čistenie čriev.
 5. Zelený čaj
  zvyšuje výmenu tepla spracovaním uložených tukov. Znižuje množstvo cukru v orhanizmu. Odstraňuje prebytočnú tekutinu.
 6. Vitamín B6
  urýchľuje metabolizmus, odbúrava tuky, potláča hlad a stimuluje výdaj energie.
OBJEDNAŤ

NÁZOR ODBRNÍKOV NA W-Loss

Dorothy Goodall, je americký odborník na výživu, v tomto odbore má prax 30 rokov.

Pri procese ketózy sa tuky rozdeľujú na mastné kyseliny a glycerín, ktoré sa následne transformujú na ketónové telá. Ketóza sa však spustí iba v prípade úplného vyčerpania zásob glykogénu v pečeni a svalovom tkanive, zvyčajne k tomu dôjde do 7-14 dní.

 

Pre urýchlenie tohto procesu, a teda aj spaľovanie tukov, odporúčam svojim pacientom výživový doplnok W-Loss. W-Loss dokonale podporuje telo počas diéty keto: obohacuje potrebné prvky, potláča hlad, odstraňuje únavu a úzkosť. W-Loss, poskytuje zdravé a prirodzené chudnutie a nemenej dôležité, bez ochabnutej pokožky, ktorá vášmu telu prinesie mimoriadne výhody.

Recenzie

«Vždy som bola na diéte. Problémy s hladom, spánkom a kožou boli mojimi stálymi spoločníkmi. Na váhe bolo mínus, ale potom zas som sa začala prejedať a tak neustále dookola. O W-Loss som sa dozvedela od odborníka na výživu. Výsledok chudnutia ma potešil takmer okamžite. Každý týždeň som videla na váhach mínus 3 kg. Pre mňa to bola skutočná mágia. Moja kondícia bola skvelá, netrpela som hladom a spala som 7 hodín».

Zuzana, 27 rokov

«Pre mňa sa W-Loss stala záchranou. Nikdy som si nemyslela, že môžem jesť všetko, čo milujem a zároveň chudnúť. Faktom je, že som mala v strave vždy nadbytok uhľohydrátov. To malo za následok nadváhu 100 kg. Všeobecne, hneď ako som mierne upravil množstvo uhľohydrátov, hmotnosť začala klesať. Ale nemôžem žiť bez uhľohydrátov, pretože mám veľmi rada rýchle občerstvenie. Potom som sa dozvedel o W-Loss. Po užívaní tohto lieku proces horenia prebytku prešiel oveľa rýchlejšie a ja som sa ani nemusela vzdať uhľohydrátov. Celkovo som za 4 mesiace schudla 25 kg. W-Loss je jednoducho super! Odporúčam ho každému!»

Monika, 49 rokov

«Ako málo vieme o našom tele. Nemyslela som ani na to, aké zložité procesy v ňom prebiehajú, až kým som sa nedostala k výžive a nepočula o ketóze. Som lenivý človek, neviem sedieť na diétach, ani športovať. Preto som hľadala niečo ľahké a rýchle. O W-Loss môžem povedať jednu vec a to, že ju musíte vyskúšať! S ňou som schudla 15 kg a dosiahla tak svoju ideálnu postavu.»

Jarmila, 34 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: