Welltone: odstraňuje hypertenziu a všetky jej príznaky

Welltone: odstraňuje hypertenziu a všetky jej príznaky

 • Prirodzené normalizuje tlak
 • Obnovuje elasticitu ciev
 • Znižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • Chráni pred infarktom a mozgovou príhodou
OBJEDNAŤ

3 KROKY Welltone

 1. OBNOVENIE
  Stabilizuje krvný tlak na osobitné fyziologické parametre.
 2. NORMALIZÁCIE
  Obnovuje srdcový rytmus, zloženie krvi a jej viskozitu, znižuje hypertrofiu srdca a krvných ciev.
 3. OCHRANA
  Zabraňuje aterosklerotickým zmenám krvných ciev srdca a chráni pred infarktom a mozgovou príhodou.

Welltone: odstraňuje hypertenziu a všetky jej príznaky

OBJEDNAŤ

PRÍRODNÉ A VYSOKO ÚČINNÉ ZLOŽENIE

 • Hloh má vazodilatačný účinok, tonizuje srdcový sval, zaisťuje dostatočné zásobenie kyslíkom. Znižuje sa frekvencia, ustanovuje sa rytmus, zvyšuje sa sila srdcových kontrakcií. V dôsledku toho sa znižuje vzrušivosť srdca, odstraňuje sa jeho únava, zlepšuje sa koronárne prekrvenie a mozgová cirkulácia.
 • Kyselina askorbová pomáha posilňovať imunitný systém, je faktorom ochrany organizmu pred účinkami stresu. Nevyhnutný pre dozrievanie a pevnosť kolagénu, najhojnejšej bielkoviny v tele a najmä tvoriacej kostru ciev. Je dôležitým antioxidantom. Podporuje odstraňovanie cholesterolu z tela.
 • L-Arginín aminokyselina, spúšťa v tele produkciu oxidu dusnatého (NO), ktorý rozširuje cievy. Pravidelné použitie L-arginínu zlepšuje krvný obeh, obnovuje správne fungovanie ciev.
 • Melissa spevňuje steny ciev, Pomáha znižovať krvný tlak. Spôsobuje sedatívny a antiarytmický účinok. Je to antioxidant a podporuje obnovu buniek.
 • Extrakt z bobkového listu prispieva k normalizácii krvného tlaku, rozširuje cievy, čím sa znižuje ich periférny odpor k prietoku krvi. Pôsobí močopudne a odstraňuje prebytočnú tekutinu z tela, čo uľahčuje prácu srdca.
 • Extrakt z koreňa valeriány lekárskej má sedatívny a antispazmodický účinok. Spomaľuje srdcovú frekvenciu a rozširuje koronárne cievy. Normalizuje spánok, upokojuje a zmierňuje nervové napätie. Normalizuje prácu kardiovaskulárneho systému.
 • Vitamín B1 priaznivo pôsobí na kardiovaskulárny a nervový systém. Hrá obzvlášť dôležitú úlohu v metabolizme uhľohydrátov a súvisiacom metabolizme energie, tukov, bielkovín a vody a soli.

Spôsob použitia:

20 kvapiek rozpustite v 100 ml vody, užívajte pred jedlom 1-2x denne.

VÝSLEDKY VÝSKUMU

V roku 2018 Národný inštitút srdcového zdravia uskutočnil klinické skúšky produktu Welltone. Do skúšok bolo zapojených 221 ľudí rôzneho veku trpiacich vysokým krvným tlakom.

 • 98% SUBJEKTOV — Stabilizácia tlaku v rozmedzí 130/80 v prvých hodinách po použití
 • 97% SUBJEKTOV — Zbavilo sa všetkých príznakov hypertenzie po prvých dvoch týždňoch kurzu
 • 82% SUBJEKTOV — Zaznamenalo absenciu záchvatov hypertenzie po prvých troch dňoch prijatia

ODBORNÝ POSUDOK

Welltone: odstraňuje hypertenziu a všetky jej príznaky

„Hypertenzia je skutočnou metlou našej doby. Je to mimoriadne nebezpečný stav, ktorý môže kedykoľvek mať nenapraviteľné následky. Preto je obzvlášť dôležité včas začať so správnou liečbou.

Prevažná väčšina antihypertenzív ovplyvňuje hypertenziu iba symptomaticky, čo spôsobuje potrebu stálej liečby. Welltone priamo ovplyvňuje príčinu choroby, posilňuje cievy a zvyšuje ich pružnosť.

Má rýchly účinok okamžite po prijatí, eliminuje útok a pôsobí „na diaľku“, čím obnovuje bunky krvných ciev.

Tento liek je vysoko účinný pri akejkoľvek forme hypertenzie“.

Ján Tichý, kardiológ

ČO ZÍSKATE PO ABSOLVOVANÍ KURZU Welltone

 • Normálny tlak
 • Zdravé cievy
 • Zdravý spánok
 • Silnú imunitu
 • Zvýšenú výd

RECENZIE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

„Od 30 rokov som trpela nadváhou, potom sa objavila cukrovka — a nasledovala hypertenzia. Toto všetko je dedičnosť, takže som sa zmierila so svojou chorobou. Nežila som, len tak, „existovala“. Pila som hrsti piluliek — úplne som na nich bola závisla. Po odporúčaní kamarátky, ktorá mala podobny problem, som absolvovala kurz Welltone. Odvtedy sa začala nová kapitola môjho života! Problémy s tlakom sú preč, teraz som úplne zdravý človek. Tento liek odporúčam každému, kto trpí vysokým tlakom a želám rýchle uzdravenie“.

Nika, 56 rokov

„Skvelý liek. Takmer 4 roky sa môj tlak zvyšoval. Niekedy bolo možné žiť a niekedy skôr nie — bála som sa, že mi nejaký ciev praskne. Samozrejme chodila som k lekárom a pila som rôzne tabletky. Ale keď som prestavala piť pilulky, všetko sa vracalo späť. Keď som začala piť Welltone, prestal ma tlak vôbec obťažovať. Brala som kurz na jar, a počas celého leta a jesene sa tlak nezvýšil ani raz“.

Miroslava, 43 rokov

„Môj tlak niekoľkokrát denne vyskočil, a nevedel som, ako ho stabilizovať“. Pravdepodobne som si celý sortiment lekárne vyskúšal na sebe. Nakoniec som našiel Welltone a zistil som pre seba, že je dobrý, už viac necítim žiadne tlakové rázy. Nakoniec som bol schopný pokojne vydýchnuť a začať žiť normálny život“

Motyl, 57 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: