WondaLips na zväčšenie pier: prirodzene bacuľaté pery bez pomoci injekcií a iných zásahov

WondaLips na zväčšenie pier: prirodzene bacuľaté pery bez pomoci injekcií a iných zásahov

  • PERY VYPĹŇA A TÓNUJE
  • KONTÚRUJE A OBRYSUJE PERY
  • 100% PRÍRODNÉ PRÍSADY
OBJEDNAŤ

ZLOŽKY WONDALIPS:

  1. LINEFILL™. Výkonná aktívna zložka od Provitalu®, ktorá zvyšuje objem adipocytov pre lepší účinok objemnejších pier a vyhladenie vrások. Pery vyzerajú plnšie a hladšie.
  2. OLEJ ZO SEMIEN KONOPE. Konopný olej má vynikajúce zmäkčovacie a zvlhčujúce vlastnosti. S vysokým obsahom esenciálnych mastných kyselín Omega 3 a Omega 6 a bohatých na vitamín E.
  3. KYSELINA HYALURÓNOVÁ. Podporuje hustotu pier, spájajúcich štrukturálne zložky pokožky: elastín a kolagén. Hydratuje a udržuje vlhkosť v pokožke.
  4. 99,5% ČISTÝ KOLAGÉN. Hĺbkové pôsobenie a funguje na hlbšej molekulárnej úrovni pre lepšiu regeneráciu pokožky. Obnovte správny štýl. Stimuluje tvorbu nových kolagénových vlákien.

WondaLips na zväčšenie pier: prirodzene bacuľaté pery bez pomoci injekcií a iných zásahov

OBJEDNAŤ

PREČO SI OBJEDNAŤ?

„S pomocou WondaLips môžete mať bacuľatejšie pery bez estetických zásahov.

 

Vďaka jeho prírodným zložkám môžete mať konečne pery, o ktorých ste vždy snívali, bez bolesti a za prijateľnú cenu. Za tento produkt zaplatíte veľmi malú sumu v porovnaní so zásahmi alebo profesionálnymi produktmi, ktoré v skutočnosti nefungujú.

AKO FUNGUJE WONDALIPS?

WondaLips je nemastný krém, ktorý nezanecháva špinu a ktorý kombinuje tie najlepšie prírodné zložky na zlepšenie tvaru, štruktúry a hustoty vašich pier.

Kyselina hyalurónová má okamžitý účinok, zatiaľ čo peptidy si zachovávajú svoj účinok. LINEFILL ™, konopný olej a 99,5% čistý kolagén podporujú tieto procesy a pery sa tak stávajú hydratované, plnšie a krajšie.

NÁZOR ŠPECIALISTOV

Odporúčam krém WondaLips všetkým mojim pacientkám, ktoré prichádzajú do mojej kancelárie a žiadajú ma o výplne alebo zásahy. WondaLips ponúka prirodzené, esteticky korigované výsledky bez nákladných a nebezpečných postupov. Niet pochýb o tom, že tento produkt môže skutočne použiť každý.

DR. JURAJ DOBRIK – ESTETICKÝ CHIRURG

WondaLips na zväčšenie pier: prirodzene bacuľaté pery bez pomoci injekcií a iných zásahov

WONDALIPS JE 100% EURÓPSKY VÝROBOK

Vyrobené v spolupráci s najlepšími francúzskymi laboratóriami s cieľom poskytnúť produkt najvyššej kvality s maximálnym účinkom na vaše pery!

PREČÍTAJTE SI HODNOTENIA NAŠICH ZÁKAZNÍKOV NA WONDALIPS:

WondaLips – krém mi pomohol získať pery mojich snov – krásne a objemné. Už sa nemusím hanbiť za svoju tvár.

Danica Chovrat

Celkovo som bola veľmi skeptická, ale je to tak – WondaLips naozaj funguje! Zblázním sa, pretože to funguje lepšie ako výplne!

Kristína

WondaLips funguje! Dôrazne ho odporúčam všetkým kamarátkam a známym. Konečne sa môžem rozlúčiť s trvalými výplňami!

Monika Bobuľová

Vždy som sa bála chirurgie a injekcií, ale vďaka WondaLipsu mi zachránil život!

Radka

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: