Xynogen: ideálny vzorec na naberanie svalovej hmoty

Xynogen: ideálny vzorec na naberanie svalovej hmoty

 • DODÁVA ENERGIU, ZVYŠUJE VÝDRŽ
 • TRINÁSOBNE ZEFEKTÍVŇUJE PRAVIDELNÉ CVIČENIE
 • 100 % VÝSLEDOK
OBJEDNAŤ

Xynogen VÁM POMÔŽE DOSIAHNUŤ VYSNÍVANÉ TELO!

 1. POSKYTUJE SILNÝ ENERGETICKÝ EFEKT, zlepšuje bunkový metabolizmus pre efektívnu prácu svalov, umožňuje trénovať tvrdšie a dlhšie
 2. ZVYŠUJE EFEKTIVITU TRÉNINGU,posilňuje svaly, udržuje ich elasticitu a schopnosť zotaviť sa po cvičení
 3. URÝCHĽUJE RAST SVALOVÉHO TKANIVA, VYTVÁRA ÚĽAVU

Xynogen: ideálny vzorec na naberanie svalovej hmoty

OBJEDNAŤ

AKO FUNGUJE Xynogen?

KOKTEJL OBSAHUJE EXTRAKT ZO SIBÍRSKEJ RASTLINY – ROZCHODNICI RUŽOVEJ. PLNÍ NIEKOĽKO FUNKCIÍ NARAZ:

 • Dopĺňa nedostatok bielkovín vo svaloch a bráni im “vyhorenie” počas tréninku.
 • Podporuje aktívne budovanie svalov.
 • Zrýchľuje proces spaľovania tukov a chráni svaly pre maximálne rozlíšenie.

Xynogen TOTO JE:

 1. SILNÉ RELIÉFNE TELO
 2. LIS NA ŽELEZO S KOCKAMI
 3. NÍZKE PERCENTO TELESNÉHO TUKU
 4. SUCHÉ, ŤAŽKÉ SVALY
 5. VÝKONNÉ ZVÝŠENIE ENERGIE
 6. ULOŽIŤ VÝSLEDOK NATRVALO

MOLEKULOVÉ ZLOŽENIE NAVRHNUTÉ ŠPECIÁLNE NA ZÍSKANIE RELIÉFNEHO TELESA

 • JEDINEČNÁ ZLOŽKA ROZCHODNICA RUŽOVÁ. Je to adaptogén – látka, ktorá pomáha telu adaptovať sa na stresové faktory a zlepšuje imunitu. Bojuje proti únave, zlepšuje výkonnosť. Zvyšuje vytrvalosť, čím umožňuje svalom zvládať intenzívnejší stres.
 • VITAMÍN B2. Známy ako riboflavín, aktívna zložka nevyhnutná pre vnútrobunkové nutričné a dýchacie reakcie. Zúčastňuje sa metabolických procesov a redoxných reakcií, dodáva tkanivám kyslík. Podporuje zdravie nervov, epidermy a svalového tkaniva.
 • VITAMÍN B5. Pri požití sa mení na pantetín, látku, ktorá reguluje metabolizmus sacharidov a lipidov. Pomáha normalizovať metabolizmus a efektívne rozvádza energiu prijatú z potravy. Pomáha posilňovať organizmus, zlepšuje imunitu. Stabilizuje hormonálnu hladinu.
 • ŽENŠEN. Známy metabolický stimulant, ktorý podporuje premenu glukózy na energiu a blokuje jej hromadenie vo forme telesného tuku. Zvyšuje odolnosť organizmu pri silových cvičeniach, posilňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje efektivitu kardio tréningu.
 • KOFEÍN. Alkaloid je stimulant centrálneho nervového systému. Zvyšuje vytrvalosť, pomáha dosahovať lepší športový výkon. Môže priamo ovplyvniť kostrové svaly zmenou kľúčových enzýmov alebo systémov, čím ich núti využívať mastné kyseliny dostupné na výrobu energie.
 • BCAA V POMERE 2:1:1. Toto je zmes leucínu, izoleucínu a valínu – látok, ktoré sa podieľajú na budovaní svalového tkaniva. Sú nevyhnutné, pretože sa nesyntetizujú v ľudskom tele, ale prichádzajú s jedlom. Leucín je hlavnou zložkou BCAA, to je ten, kto je aktívnejší, všetky prispievajú k syntéze bielkovín izoleucín – podporuje produkciu bielkovín a tiež pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi: stimuluje svaly, aby túto látku spracovali na energiu valín – okrem toho, že sa podieľa na syntéze bielkovín, priaznivo pôsobí na nervový systém, pomáha zlepšovať pohodu a náladu.

NÁZOR ODBORNÍKA NA Xynogen

Xynogen: ideálny vzorec na naberanie svalovej hmoty

Každý vie, že profesionálni športovci majú svoje tajomstvá. Existuje obrovské množstvo športových doplnkov, ktoré skutočne fungujú – len niekoľko. Xynogen je veľmi obľúbený u workoutov a kulturistov. Poskytuje rýchle nastavenie optimálneho tvaru, vďaka pre svoju ľahkú a plnú stráviteľnosť, nepoškodzuje vnútorné orgány, pomáha zbaviť sa prebytočného tukového tkaniva v období sušenia tela bez straty svalovej hmoty.

Prvá vec, ktorú si treba zapamätať, je, že žiadne lieky na zvýšenie svalovej hmoty nie sú “čarovné pilulky”, z ktorých sa svaly objavia samé. Samozrejme, treba sa aktívne venovať športu.

Martin Dvorský, odborník na športovú výživu, 13-ročná pracovná skúsenosť

AKO POUŽÍVAŤ Xynogen

 • ZMIEŠAJTE S VODOU
 • NÁPOJ
 • ZAČNITE TRÉNING

ZÁKAZNÍCKE RECENZIE

O výhodách doplnkov, ktoré urýchľujú rast svalovej hmoty som vedel už dlho, no nenašiel som vhodný. Viete, dnes je ich toľko, že je ľahké naraziť na nejaký fake. Ale som spokojný. Nedokázal som dosiahnuť svoj cieľ naberať svalovú hmotu, kým som nevyskúšal Xynogen. Tento produkt mi vyhovuje vo všetkom. Beriem ho denne štyri týždne, výsledok je viditeľný voľným okom. Na váhy +6 kilogramov čistej svalovej hmoty.

Pavol, 29

Vo všeobecnosti som bol do 18 rokov veľmi tučný tínedžer. Potom som nabral seba, začal som správne jesť, športovať, behať. Schudol som 30 kilogramov. Len som schudol, ale chcel som dostať sa do formy ako muži z reklamy – mať vyrysované svaly, silné ruky a nohy. Začal som byť aktívnejší so závažím, ale svaly sa neponáhľali reagovať na záťaž. Potom mi tréner odporučil vyskúšať Xynogen. A s týmto nástrojom proces sa začal! Som na seba hrdý, že som sa dokázala premeniť z tukového matraca na kulturistu a stať sa vzorom pre ostatné deti.

Denis, 26

Vždy som chcel dosiahnuť dokonalé telo, ale bez ohľadu na to, koľko času som strávil v posilňovni, svaly nechceli rásť. Áno, stali sa trochu nápadnejšími, ale to je všetko. Snažil som sa všetky druhy suplementov, proteínové kokteily – všetko! Váha stojí, objem ruky nerastie, tlak nie je vyrysovaný. V posilňovni som sa o svoj problém podelil s nejakým jockom, ktorý mi odporučil Xynogen. A táto vec naozaj funguje! Len za pár mesiacov som dosiahol tvar, pre ktorý ma niekoľko rokov zabíjalo v posilňovni.

Ivan, 32

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: