Yenki Derm – prirodzený a bezpečný spôsob zbavenia sa psoriázy

Yenki Derm – prirodzený a bezpečný spôsob zbavenia sa psoriázy

 

Yenki Derm je regeneračný krém, ktorý spája tisícročné tradície s modernou vedou. Po preštudovaní viac ako 700 tradičných čínských receptov boli vybrané tie najlepšie ingrediencie a zloženie bolo doplnené na základe súčasného výskumu.

OBJEDNAŤ

Aký problém rieši Yenki Derm

Yenki Derm poskytuje rýchlu úľavu od príznakov psoriázy a zrýchľuje proces hojenia pokožky. Je vhodný pre všetky typy pleti a môže sa používať ako každodenná starostlivosť alebo na zmiernenie akútnych príznakov psoriázy.

Yenki Derm – prirodzený a bezpečný spôsob zbavenia sa psoriázy

Výhody a spôsob účinku produktu Yenki Derm

Yenki Derm predstavuje nový štandard v starostlivosti o pokožku so sklonom k psoriáze. Jeho jedinečné zloženie rýchlo upokojuje svrbenie, znižuje zápal a pomáha obnoviť ochrannú bariéru pokožky. Funguje nasledovne:

 • Úľava od svrbenia: Upokojuje pokožku zvonku a pôsobí na chemické látky prenášajúce signály bolesti do mozgu, čím pomáha znižovať budúce výskyty svrbenia.
 • Znižuje zápal: Antioxidanty a antimikrobiálne zložky produktu Yenki Derm likvidujú psoriázu na bunkovej úrovni.
 • Jemný peeling: Kyseliny a bylinné zložky napomáhajú obnove pokožky a odstraňovaniu šupín.
 • Chráni zdravú pokožku: Miestna imunita pokožky sa zvyšuje, čím sa zabraňuje vzniku nových zápalov.Yenki Derm – prirodzený a bezpečný spôsob zbavenia sa psoriázy
OBJEDNAŤ

Zloženie produktu Yenki Derm

Yenki Derm obsahuje unikátnu kombináciu účinných prírodných zložiek:

 • Vaječný olej: Zdroj lecitínu, vitamínov a mastných kyselín, ktorý vyživuje a hydratuje pokožku, obnovuje jej bariérovú funkciu a zmierňuje suchosť.
 • Bentonitový íl: Má silné antioxidačné a protizápalové vlastnosti, pomáha znižovať svrbenie a zápal a udržiava čistotu kožných pórov.
 • Extrakt z Centelly: Podporuje hojenie rán a regeneráciu pokožky, môže zlepšiť štruktúru pleti a znížiť zápal spojený s psoriázou.
 • Extrakt z indickej chryzantémy: Známy pre svoje upokojujúce a protizápalové účinky, môže zmierňovať podráždenie a začervenanie pokožky.
 • Včelí vosk: Vytvára ochrannú bariéru na pokožke, znižuje stratu vlhkosti a zabraňuje zhoršovaniu príznakov psoriázy. Má tiež antiseptické účinky na kožné infekcie.
 • Bambucké maslo: Hydratuje a zjemňuje pleť, znižuje suchosť a podráždenie.
 • Kyselina hydroxyfenylpropamidobenzoová: Pomáha znižovať zápal a reakcie pokožky na dráždivé látky, môže tiež chrániť pleť pred poškodením životným prostredím.
 • Kyselina salicylová: Táto beta-hydroxykyselina má exfoliačné účinky, pomáha odstraňovať odumreté bunky a podporuje obnovu pokožky. Môže tiež znižovať svrbenie a zápal spojený s psoriázou.

Inštrukcie na používanie produktu Yenki Derm

Naneste dostatočné množstvo produktu Yenki Derm na postihnuté oblasti pokožky a jemne vmasírujte až do úplného vstrebania. Používajte ráno a večer pre najlepšie výsledky.

Kontraindikácie produktu Yenki Derm

Yenki Derm je vyrobený z prírodných ingrediencií a v priebehu klinických testov neboli zaznamenané žiadne významné kontraindikácie. Napriek tomu sa v prípade tehotenstva, dojčenia alebo preexistujúcich zdravotných stavov odporúča konzultácia s lekárom.

Pozitívna spätná väzba odborníka o produkte Yenki Derm

Štefan Kurajčík, profesor, 57 rokov, venuje sa štúdiu kožných chorôb už 34 rokov: Za 8 rokov sme zrealizovali desiatky štúdií. Každá zložka v produkte Yenki Derm je priamym zásahom na psoriázu. Chceli sme vytvoriť produkt, ktorý nielen maskuje symptómy, ale prináša skutočnú úľavu. Nechceli sme vytvoriť ďalší produkt, ktorý by len dočasne maskoval symptómy. Naším cieľom je poskytnúť vám skutočnú úľavu. Sme hrdí na to, že sme nezávislí od hormonálnej liečby a nechceme, aby ste Yenki Derm používali celý život. Veríme, že náš produkt môže zmeniť váš život k lepšiemu.

Recenzie používateľov na produkt Yenki Derm

Martin, 39
Trpel som psoriázou na rukách a zasahovala do mnohých aspektov môjho života. Dokonca som sa snažil skryť ruky, vyhýbal som sa objatiam a podávaniu rúk. Ale po niekoľkých týždňoch používania produktu Yenki Derm boli moje ruky hladké a zdravé. Teraz môžem s dôverou natiahnuť ruku na podanie ruky a nosiť svoje obľúbené košele s krátkym rukávom bez akýchkoľvek obmedzení. Tento produkt bol pre mňa skutočným darčekom!

Eleonóra, 33
Yenki Derm sa pre mňa stal skutočným darom osudu. Trpela som psoriázou na krku a na čele. Dlho som sa vyhýbala blízkym vzťahom a dokonca som si vytvorila komplexy. Používanie produktu Yenki Derm ma úplne zmenilo. Po červených škvrnách nezostala ani stopa. A čo je najprekvapujúcejšie, môj starý priateľ bol do mňa už dlho zamilovaný, ale kvôli mojej blízkosti sa to bál priznať. Povedal, že si ma váži za to, aká som. Yenki Derm mi prinavrátil nielen krásu, ale pomohol mi aj vidieť pravú lásku.

Ivan, 38
Dlhé roky som bojoval so psoriázou na tele, sníval som o predaji áut, no bolo mi trápne komunikovať s ľuďmi. Po troch týždňoch používania produktu Yenki Derm sa moja pleť stala čistou a jasnou a podstúpil som to riziko pokusu stať sa manažérom. Ukázalo sa, že predávať autá je moje povolanie! Teraz mám úplne nový život vďaka produktu Yenki Derm.

Adriana, 27
Nastal čas na zmenu! Yenki Derm mi umožnil opäť nosiť odhalené oblečenie bez obáv z škvŕn na pokožke. Teraz sa cítim opäť krásna a sebavedomá. Nemôžem iným, ktorí trpia psoriázou, produktYenki Derm len odporučiť.

Je to podvod alebo nie?

Yenki Derm je v roku 2023 uznávaný ako jeden z najlepších produktov starostlivosti o psoriatickú pleť na základe rokov výskumu a vývoja. Prešiel prísnym klinickým testovaním, aby sa zaručila jeho bezpečnosť a účinnosť pre vašu pokožku.

Kde si objednať Yenki Derm a aktuálna cena so zľavou na oficiálnej webstránke výrobcu

Yenki Derm si môžete objednať priamo na oficiálnej webstránke výrobcu, kde nájdete aktuálnu najvýhodnejšiu ponuku. V súčasnosti je produkt k dispozícii so 50% zľavou z bežnej ceny. Zľavnená cena je 39 € namiesto 78 €.

Ako prebieha platba

Platbu môžete bezpečne zrealizovať kreditnou kartou alebo inou online platobnou metódou priamo na oficiálnej webstránke výrobcu.

Môžem zaplatiť objednávku pri prevzatí?

Áno, pri objednávaní je možné zvoliť možnosť “Platba pri prevzatí” a zaplatiť až pri doručení zásielky.

Môžem získať konzultáciu ohľadom produktu?

Určite. Podporný tím výrobcu je k dispozícii pre poskytnutie konzultácie a zodpovedanie akýchkoľvek otázok alebo pochybností týkajúcich sa používania Yenki Derm. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy alebo telefónneho čísla uvedeného na oficiálnej webstránke.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: