Fehu amulet pre bohatstvo: zbavte sa nešťastia a strát pomocou dávnej sily škandinávskych rún!

Fehu amulet pre bohatstvo: zbavte sa nešťastia a strát pomocou dávnej sily škandinávskych rún!

Runy škandinávskych Vikingov – magická sila starovekých znakov od múdrych škandinávcov.

 • Prilákajte peniaze
 • Vyriešte problémy
 • Ovplyvnite priebeh udalostí
OBJEDNAŤ

Čo sú runy?

Podľa legendy z bohatej škandinávskej mytológie, vedomosti o runách sú na tomto svete prítomné od jeho prvých dní. Boli uložené v samom srdci vesmíru – strome života . Aby sme pochopili tajnú silu rún, panovník všetkých škandinávskych bohov a kráľ Asgardu Odin sa obetoval – prebodol svoje srdce vlastným oštepom, a takto prišpendlený na Strome života strávil deväť dní a nocí visiac hore nohami, až kým mu konečne neboli odhalené runy. Potom, čo sa dozvedel o všetkej moci a svätosti týchto symbolov, Odin získal schopnosť počuť runy. Potom rýchlo interpretoval každé posvätné znamenie ako grafický symbol, ktorý bude jasný pre každého človeka.

 

Ak sa pozriete do stredoveku spoločnej éry, zistíte, že runová abeceda bola chrbtovou kosťou starovekého germánskeho písomného systému, ako aj na mnohých iných územiach strednej Európy medzi 1. a 19. storočím.

 

Poradie písmen v runovej abecede sa konvenčne nazýva Futark (skratka zložená z prvých písmen v názvoch prvých šiestich rún).

Fehu amulet pre bohatstvo: zbavte sa nešťastia a strát pomocou dávnej sily škandinávskych rún!

OBJEDNAŤ

Moc Fehu

Fehu je prvá runa radu Futark. Je to symbol získania duchovného a materiálneho blahobytu a šporenia a navyšovania hodnôt, ktoré už človek vlastní. Je venovaná bohyni lásky Freyi a bohu plodnosti a leta Freyrovi. V širšom zmysle je symbolom obrany a ochrany všetkého, čo bolo čestne získané a zaslúžené. Slúži tiež na prilákanie nových darov.

Nenechajte si ujsť šancu dosiahnuť svoje ciele a preniesť svoj život na produktívny, finančne zdravý a jasný smer.

Medailón Fehu vás prinesie:

 • Finančné šťastie
  Blahobyt, nárast vašich úspor a šťastie v podnikaní
 • Duchovné blaho
  Pokoj, zabezpečenie vášho života a rešpekt medzi vašimi priateľmi a kolegami
 • Ochrana pred všetkými stratami
  Vaša polovička vás neopustí. Budete úspešní vo všetkých druhoch finančných operácií, budete ocenení v práci a vaša kariéra sa bude rozvíjať

Fehu amulet pre bohatstvo: zbavte sa nešťastia a strát pomocou dávnej sily škandinávskych rún!

Spätná väzba

Tu je to, čo zákazníci hovoria o našich runových medailónoch:

Aby som bol úprimný, bol som o takýchto veciach veľmi skeptický. Samozrejme, runy nikdy nevyriešia vaše problémy priamo, ale … .. Rozhodol som sa kúpiť jeden amulet… Viete, energia, ktorú vyžaroval, ma nejako ovplyvnila, zmenila ma k lepšiemu, nejako ma napravila.”Dobíja ma, a myslím, že mi to dáva odvahu. Môžem s istotou povedať, že po zakúpení amuletu sa môj život veľa zmenil. Niekoľko týždňov v mojom živote bolo niekoľko zaujímavých udalostí. Presťahoval som sa do nového bytu, dostal povýšenie a romantické rande. Takže presne to, čo bolo sľúbené, sa zlepšilo z hľadiska hmotného a duchovného blahobytu. Ale hlavnou vecou nie je nechať ujsť takéto šance a pokračovať v ceste k vášmu snu. Čo na to povedať? Som veľmi spokojný s mojím nákupom a odporúčam to!

Ján, 32

Stručne povedané-je to niečo tajomného! Stále nemôžem prísť na to, ako to funguje, ale funguje to!) Kúpil som amulet len zo zvedavosti a môj život sa začal meniť . Najdôležitejšou udalosťou po zakúpení amuletu bolo, že som konečne dostal prácu vo veľmi vážnej spoločnosti! Teraz idem na služobné cesty, stretnem sa s novými zaujímavými ľuďmi a mám nové príležitosti. Teraz nosím amulet okolo krku kamkoľvek idem)

Klára, 28

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: