Fortolex zmierňuje nepríjemnosť pri hallux valgus!

Fortolex zmierňuje nepríjemnosť pri hallux valgus!

 • Znižuje bolesť, opuch a zápal v kĺbe palca
 • Zabezpečuje prevenciu ďalšieho rozvoja deformácií
 • Znižuje kosť
 • Zlepšuje chôdzu
OBJEDNAŤ

Záchrana pred hallux valgus

Fortolex zmierňuje nepríjemnosť pri hallux valgus!

 1. Nie operáciám a barlám!
 2. Fortolex pomôže zastaviť rozvoj hallux valgus a zmierniť príznaky choroby.
 3. Ľahká chôdza bez bolesti a nepohodlia po prvom kurze.

Ako funguje Fortolex?

Aktívne zložky Fortolex, ktoré prenikajú do tkanív, niekoľkokrát zvyšujú mikrocirkuláciu krvi a zásobovanie krvou, zlepšujú metabolizmus, posilňujú spojivové a kĺbové tkanivo.

Fortolex má tiež lymfodrenážny účinok, ktorý zabraňuje rozvoju burzitídy.

V dôsledku toho dochádza k omladzovaniu tkanív kĺbov, väzov a šliach. Dystrofické zmeny v tkanivách chrupavky sa spomalia alebo úplne zastavia.

OBJEDNAŤ

Fortolex tri kroky k zdravým nohám

Fortolex zmierňuje nepríjemnosť pri hallux valgus!

 • Krok 1 – Odstránenie bolesti a zápalu
  Fortolex zlepšuje biomechaniku kĺbov a zmierňuje stres v oblasti valgóz.
 • Krok 2 – znížte púčik
  Aktívne zložky v Fortolex inhibujú rozvoj hallux valgus, normalizujú množstvo a zlepšujú kvalitu synoviálnej tekutiny.
 • Krok 3 – prevencia relapsu
  Výživové zložky Fortolex prenikajú hlboko do kĺbu, saturujú tkanivá vápnikom, horčíkom a fosforom, čím obnovujú štruktúru chrupavky a chránia pred recidívou ochorenia.

Názor odborníka

Hallux valgus najčastejšie trpia ženy a v menšej miere aj muži. Je to spôsobené hormonálnymi zmenami v tele počas zrelosti – živiny sa tak dobre nevstrebávajú, svaly a väzy ochabujú a Výsledkom je, že sa objaví taká choroba.

 

Málokto sa rozhodne pre operáciu, pretože je bolestivá, desivá a zahŕňa veľa rizík. Našťastie dnes existujú spôsoby, ako tento problém vyriešiť bez operácie, vďaka nástrojom ako Fortolex.

 

Tento liek dodáva živiny do postihnutej oblasti a pomáha nielen zmierniť bolesť a zápal, ale aj zmenšiť veľkosť hrbole.

Juraj Janošik, ortopéd,
pracovné skúsenosti 12 rokov

Recenzie našich klientov

Barbora, 56 rokov

Túto kosť som dostal na nohu, keď som bol mladý. Trpel som s tým dlho, bolo veľmi ťažké nájsť normálnu obuv. A zdá sa, že som si na to zvykol, ale vekom som začal aby som sa nebál, že by sa mohli objaviť komplikácie a rozhodol som sa aspoň nejako zakročiť.Kúpil som si krém Fortolex a natieral som si ho 2x denne – ráno a večer. Najprv bolesť ustúpila, potom sa zmenšila aj samotná hrčka. budem naďalej používať Fortolex, s nákupom som spokojný!

Katka, 39 rokov

Moja práca si vyžaduje prísny dress code, takže som dlhé roky nosil každý deň opätky. Na zdravie mojich nôh to, prirodzene, nemalo najlepší vplyv – na palcoch sa mi objavovali hrčky. Navyše, nohy sa mi strasne unavili a ochoreli az do krcov. Fortolex mi poradila kolegyna, mala ten isty problem. ani som si nepredstavovala, ze tento liek je tak ucinny. bolest je prec, nohy uz nie su take unavene . Stále pracujem na tom istom mieste, no teraz už nosenie opätkov nespôsobuje také nepohodlie.

Adam,45 rokov

Už som zbieral silu ísť na operáciu na odstránenie tejto nešťastnej kosti. Bol som strašne unavený z opuchov a bolesti, z hlúpych pohodlných topánok, ktoré nohu nezdobia, ale dokonca ju znetvoria. viac. začal sa ponáhľať s operáciou! Všetko sa ukázalo byť oveľa jednoduchšie – Fortolex mi pomohol. Len som postupoval podľa pokynov a hrbolček sa začal postupne zmenšovať. Najdôležitejšie je, že teraz to nebolí a nespôsobuje nepohodlie, ako predtým.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: