Shark Motion pre kĺby: pre aktívny život bez bolesti kĺbov!

Shark Motion pre kĺby: pre aktívny život bez bolesti kĺbov!

 • Najlepšie riešenie pre zdravý životný štýl
 • Efektívne znalosti orientálnej medicíny
 • 100% prírodné a bezpečné
 • Pomáha pri poruchách kĺbov a svalov
 • Pohodlné a jednoduché použitie
OBJEDNAŤ

Znalosť orientálnej medicíny

Shark Motion pre kĺby: pre aktívny život bez bolesti kĺbov!

V starovekej Číne liečitelia používali žraločiu chrupavku ako potravu na liečenie kĺbových a svalových porúch. Táto metóda je vo východných krajinách stále populárna. Žraloky sú známe tým, že prežijú: aj keď utrvia zranenia, ktoré by boli smrteľné pre iné živé tvory, vedia sa rýchlo zotaviť bez toho, aby utrpeli zápaly alebo komplikácie.

Žraločia chrupavka posilňuje pohybový systém, pomáha zlepšovať syntézu kolagénu, zlepšuje kvalitu a množstvo synoviálnej tekutiny v kĺboch ​​a zvyšuje pohyblivosť kĺbov u ľudí s artritídou a artrózou. Pomáha telu zotaviť sa po operácii a úrazoch, načerpáť energiu, zmierni bolesť a jazvy sa rýchlejšie sa hoja.

Žraločia chrupavka má adaptogénne vlastnosti, zmierňuje bolesť, urýchľuje hojenie traumatických a chirurgických rán, aktívne sa zúčastňuje procesu regenerácie tkaniva, podporuje regeneráciu kostného tkaniva v prípade zlomeniny. Žraločia chrupavka tiež udržuje funkciu imunitného systému, pomáha zvyšovať produkciu protilátok a zlepšuje prietok krvi. Vďaka tomu sa vaše telo úplne zotaví bez vedľajších účinkov.

Pri použití žraločej chrupavky sa dosahujú tieto účinky

 • Harmonizácia energie
  Relaxácia celého tela, odbúranie stresu a uvedenie človeka do súladu so sebou a s ostatnými.
 • Stimulácia tela
  Aktivácia projektovaného orgánu: zvláda úlohy rýchlejšie a lepšie, pracuje zrýchleným tempom.
 • Úplný relax
  Antagonisti stimulácie: relaxácia projektovaných orgánov a systémov, plný odpočinok a dobitie tela.
OBJEDNAŤ

Odveká skúsenosť s fyzickým zdravím

Shark Motion pre kĺby: pre aktívny život bez bolesti kĺbov!

 1. Kolagén
  Kolagén sa nachádza vo všetkých tkanivách ľudského tela. Jeho užívanie stimuluje funkciu fibroblastov (fibroblasty sú bunky spojivového tkaniva, ktoré produkujú to, na čom je založené). Posilňuje väzy a kĺby a znižuje ich rednutie. Zlepšuje intraartikulárnu tekutinu a podporuje regeneráciu chrupavkového tkaniva.
 2. Glykozamín
  Znižuje bolesť kĺbov, zlepšuje pohyblivosť kĺbov, poskytuje stavebný materiál na obnovu chrupavky kĺbu, a tak zastavuje rozvoj osteoartrózy.
 3. Metylsulfonylmetán
  Zabraňuje bolesti a zápalu kĺbov, ako aj rednutiu, deformácii a deštrukcii chrupavkového tkaniva. Prispieva k obnove buniek, podieľa sa na syntéze spojivového tkaniva, zvyšuje a zlepšuje penetráciu živín do bunkových membrán.
 4. Chondroitín
  Udržuje správnu hladinu a zloženie synoviálnej tekutiny vo vašich kĺboch, produkuje zložky kĺbových tkanív, zvyšuje množstvo chondrocytov, predchádza bolestiam, opuchom, zápalom, deštrukcii kĺbov a artritíde.

Jednoduché riešenie pre domáce použitie

Vďaka veľkému množstvu prírodných extraktov a hlavných stavebných prvkov produkt rýchlo zmierňuje bolesti, opuchy a zápaly a zvyšuje pohyblivosť kĺbov. Mikroelementy stimulujú funkciu nervových zakončení, čím zlepšujú prietok krvi, lymfodrenáž a regeneračné vlastnosti poškodených tkanív.

 

Prípravok Shark Motion pomáha pri všetkých problémoch s pohybovým aparátom. Po absolvovaní kúry s produktom sa chrupavkové tkanivo obnoví, zlepší sa prietok krvi, zmiznú bolesti svalov a následky úrazov. Takáto prírodná terapia je účinná na vyskočené platničky, radikulitídu, osteochondrózu, zlú pohyblivosť kĺbov, krehké a tenké kosti a väzy, svalové kŕče, zlý prietok krvi, úrazy, pomliaždeniny a namáhanie.

Juraj Bartok
odborník na orientálnu medicínu, 18 rokov praxe

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: