BerryFit: trojfázový inovatívny prostriedok na zníženie hmotnost

BerryFit: trojfázový inovatívny prostriedok na zníženie hmotnost

PRVÝ krat! Reguluje proces chudnutia v závislosti od biorytmov!

  • RANO ZAČÍNA AKTÍVNA STRATA HMOTNOSTI S PRVOU KAPSULOU!
  • DEŇ URÝCHĽUJE SPAĽOVANIE TUKOV NA REKORDNÝCH 150%
  • VEČER NEZASTAVÍ SPAĽOVANIE TUKOV POČAS SPÁNKU!
OBJEDNAŤ

STIMULUJE VŠETKY POTREBNÉ BIOLOGICKÉ PROCESY NA CHUDNUTIE!

OD 8:00 DO 11:00 ENERGIA A AKTIVITA! ZAHŔŇA TO SPAĽOVANIE TUKOV PO PREBUDENÍ

OD 12:00 DO 15:00 ZRÝCHĽUJE METABOLIZMUS! SPÚŠŤA SPAĽOVANIE TUKOV NA MAXIMUM

OD 17:00 DO 20:00 KONTROLUJE CHUŤ NA JEDLO! UPOKOJUJE A PODPORUJE VYSOKÚ ÚROVEŇ SPAĽOVANIA TUKOV POČAS SPÁNKU

BerryFit: trojfázový inovatívny prostriedok na zníženie hmotnost

OBJEDNAŤ

100% bioaktívne prírodné zložky:

EXTRAKT Z ARTIČOKOV:
Posilňuje uvoľňovanie tukov z podkožného tuku, zvyšuje tvorbu tepla, čo prispieva k výdaju energie. Dodáva energiu a sviežosť, zlepšuje tón a účinnosť. Podporuje aktívnejšie spaľovanie kalórií. Podporuje koncentráciu a urýchľuje metabolizmus. Účinne ovplyvňuje oxidáciu tukov, vyvoláva aktívne spaľovanie tukových buniek z problematických častí.

FORSKOLIN:
Výrazne znižuje chuť do jedla, zvyšuje rýchlosť metabolizmu, zvyšuje spotrebu kalórií. Aktivuje proces spaľovania tukových tkanív a spracuje ich na energiu. Zabraňuje tvorbe hormónov katecholamínov, ktoré prispievajú k akumulácii tukových usadenín v podkožnom tkanive. Vedie k zničeniu molekúl tuku.

JABLČNÝ PEKTÍN:
Normalizuje cyklus spánku aj bdenia, znižuje úzkosť, depresiu, neurózy rôzneho pôvodu a syndróm chronickej únavy. Znižuje chuť do jedla. Spúšťa nočné spaľovanie tukov, čo neumožňuje odkladanie nadbytočných “zásob” v problematických oblastiach. Podporuje rýchle čistenie tela. Očisťuje krv a lymfy, odstraňuje soľ, prebytočné tekutiny, lieči žalúdočný trakt a zlepšuje metabolizmus.

VÝSLEDKY VÝSKUMU:

Zistenia na základe údajov od 10 000 osôb, ktorí užívali BerryFit počas 30-dňového kurzu:

  • U každej osoby bolo zaznamenané zvýšené spaľovanie tukov bez ohľadu na biologické rytmy a denný režim.
  • Pri 99 % bolo zaznamenané zrýchlenie metabolických procesov už na tretí deň užívania lieku.
  • Na 7 deň sa ukázalo, že váha sa zmenšila od 3 do 7 kg hmotnosti tuku v závislosti od počiatočnej váhy.
  • Pri 98 % osôb sa zaznamenalo, že nadmerná váha sa viac nevráti ani po 6 mesiacov od užívania.

BerryFit: trojfázový inovatívny prostriedok na zníženie hmotnost

Hlavné odporúčanie diabetikov pre tých, ktorí chcú schudnúť!

“BerryFit” je najinovatívnejšie rozpracovaný produkt v oblasti chudnutia.
Prvý krát prípravok vyhladzuje chyby v dennom režime, ktoré zasahujú do účinného spaľovania tukov, a konkrétne: málo spánku, žiaden režim, stres a ich dôsledky–hormonálna nerovnováha, zvýšená chuť do jedla a pomalý metabolizmus.
Vďaka trojfázovej činnosti BerryFit spaľovanie tukov bude prebiehať MAXIMÁLNE počas celého dňa: ráno, cez deňale aj POČAS SPÁNKU!
BerryFit má utišujúci účinok, normalizuje chuť do jedla, reguluje hormonálne poruchy a urýchľuje metabolizmus. A to znamená, že rýchlo, efektívne a bez strachu budete spaľovať prebytočnú váhu. JE TO PERFEKTNÉ!
Odporúčam tento produkt každému, kto má chuť navždy prerušiť proces zhromažďovania sa tukov a organizmus nastaviť tak aby toto ukladanie nedovoľoval!
“BerryFit” 100 % bezpečný a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky ani alergické reakcie na obsahujúce zložky.

Martina Polaková, dietologička acertifikovaná odborníčka

VIAC AKO 1200 ŽIEN SA UŽ ZBAVILO VÁHY S BERRYFIT!

Mám 34 rokov. Tak ako som v dospievaní nabrala na hmotnosti, od vtedy sa mi nepodarilo schudnúť. A ako môžeš schudnúť, keď človek nemá sám na seba čas! Práca, deti, muž. Do postele ľahám neskoro v noci a zobúdzam sa o 6 ráno. Trvalý nedostatok spánku, večerné prejedanie, ktoré nedokážem zastaviť. Výsledok po prejdení kurzom je mínus 13 kilogramov a dokonca bez námahy. Cítim sa úplne ako vymenená, veselá a energická žena!

Nina, Bratislava, 34 rokov

Nemyslela som si, že v 35 rokoch sa dá rýchlo a veľmi ľahko schudnúť. Bez diéty a trápenia. BerryFit funguje skvelo! Počas kurzu som schudla viac ako 15 kilogramov a v objeme o dve konfekčné veľkosti! Čoskoro s mojou dcérou budem môcť nosiť tie isté veci. A aký je to šok pre mojich priateľov! Všetci hovoria, že na viac ako na 30 vôbec nevyzerám. A je to pravda, keď mate normálnu hmotnosť a ste zdravý tak vek sa Vám vymaže z tváre!

Katarína, Michalovce, 35 rokov

Študujem na vysokej škole, je to skutočne fyzicky a psychicky náročné hlavne pred skúškovým obdobím. Aj keď naozaj chceš, schudnúť sa ti nepodarí! Telo je neustále v napätí a vtedy človek siaha na sladké a vysoko kalorické veci. A hneď mám ďalších 12 kilogramov na viac. Rozhodla som sa vyskúšať BerryFit. S ním sa mi po prvýkrát, po dlhej dobe podarilo znížiť hmotnosť. O týždeň neskôr si dievčatá v skupine všimli, že moja hmotnosť očividne klesla! Som veľmi spokojná s mojim pokrokom, podarilo sa mi zhodiť 8 kilogramov, aj keď som začala piť BerryFit ešte len teraz!

Soňa, Bratislava, 24 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: