Cistat proti cystitíde: cystitídu vyhráva navždy

Cistat proti cystitíde: cystitídu vyhráva navždy

Klinicky preukázaná účinnosť 5 výkonných komponentov zariadenia

 • Zmierňuje bolesť
 • Normalizuje močenie
 • Odstraňuje zápal
 • Cystitídu vyhráva navždy
OBJEDNAŤ

POZNÁTE TO?

 1. Často bežať na toaletu
 2. Celková slabosť, nevoľnosť
 3. Pri močení to bolí alebo horí
 4. Kŕče
 5. Sex je nepríjemný
 6. Vytiahne spodnú časť chrbta
 7. Trochu prechladnutia – opäť cystitída!
 8. Musíte často meniť vložky
 9. Starosť, že máte nepríjemný zápach
 10. Moč vyjde v malých porciách.

Ak sa zhoduje najmenej 1 symptóm NAHLE podniknite kroky! Začnite bojovať proti cystitíde TERAZ, inak budete mať následky!

Cistat proti cystitíde: cystitídu vyhráva navždy

OBJEDNAŤ

PERZSKÝ VEDEC A DOCTOR AVICENNA UVIEDOL:

Lekár má v boji proti chorobe tri prostriedky — slovo, rastlina, nôž.

Kto z nás chce nôž? Žiadny! Preto je čas poveriť svoje zdravie liečivou silou rastlín, ktoré pomáhajú ľuďom tisíce storočí.

PREMÔCŤ CYSTITÍDU RAZ A NAVŽDY JE REÁLNE

Viac ako 10 000 žien a mužov je spokojných so zmenami po porážke cystitídy! Jediným účinným liekom na zápal močového mechúra je prírodný liek. CISTAT

Aktívne zložky zmierňujú bolesť a uľahčujú močenie v prvých dňoch užívania drogy!

1 KAPSULA 2-3 KRÁT ZA DEŇ!

Liek je dostupný vo forme kapsúl vhodných na použitie, nemá žiadne vedľajšie účinky, nezaťažuje pečeň a obličky.

KLINICKY DOKÁZANÉ VÝSLEDKY:

Cistat proti cystitíde: cystitídu vyhráva navždy

Videl som dokumenty potvrdzujúce, že Cistat je funkčná droga. Dal som pacientom výber z niekoľkých liekov. Keď som ukázal výsledky výskumu, zastavili sa v Cistate. Rýchlo obnovili zdravie genitourinárneho systému. Bolesť, bolesť a pálenie boli preč. Mnohokrát začali chodiť na toaletu a sex začal prinášať potešenie.Pohodlie zmizne, pacienti sa lepšie sústredia na prácu a iné záležitosti. Komplexy prestali mučiť ľudí. Cistat považujem za prielom vo vedeMojou úlohou lekára je vyliečiť pacienta a čím menej vedľajších účinkov má liek, tým lepšie. Preto odporúčam zostať s chémiou a bojovať proti cystitíde s jemnými, ale silnými prostriedkami!

Miroslav Horecký, urológ, Ph.D. Bratislava. Lekárska skúsenosť 25 rokov.

RECENZIE

Mála som to túto zimu, hanbila som sa isť za lekárom, našla som to na internete. Cistat pomohol, tiež som vypila brusnicovú šťavu a kúpila som si mrazené brusnice. Veľa to pomohlo, veru !! Ale ja ďalej pijem brusnicové nápoje! Pre každy prípad. Odporúčam to všetkým, od celého môjho srdca, najmä ženám vo veku!

Veronika T.

Napriek tomu by mal lekár predpisovať tabletky, pretože závislosť od antibiotík a vedľajšie účinky sú špecifické. Liečila som cystitídu antibiotikami, zabíja všetku flóru, obličky a cystitídu, ktorá sa stále vracia. Nebolo spasenie! Minulý rok som prešla na zdravú výživu a pilulky som na maximum odmietla. Menej chémie znamená viac zdravia. Takže recenzie na Cistat ma presvedčili a !!! NIKDY SOM NEĽUTOVALA! Akoby zmizlo! Rýchlo a na dlhú dobu, už pol roka si nepamätám cystitídu!

Ema

Pri cystitíde som brala komponenty, ktoré zmierňujú bolesť a zápal. V prvom rade to znepokojuje. V príprave som videla brusnice a medveďa a myslela som si, že to znamená dobre, pomôže. Preto pijem Cistat. Moja cystitída nie je pravidelná, raz za rok ma niekde trápi. Od cistatského kurzu ubehlo doteraz 7 mesiacov. Cítim sa veľmi dobre. Je možné, že už viac nezažijem hrôzy cystitídy!

Mária

Nedávno došlo k ďalšiemu útoku na zápal močového mechúra, trpím ním už 16 rokov. Bola liečená na základe rady lekára – vypila veľa tekutín (aby vyplavila infekciu), úplne sexuálne odpočívala. Ale tentoraz, namiesto antibiotika, mi bolo predpísané piť Cistat. Lekár varoval, že na neho nebude mať okamžitý účinok, preto musíte piť dlhšie ako antibiotikum. Ale potom je liek bezpečnejší a nespôsobuje vedľajšie účinky (vždy som mala vaginálnu mykózu po tabletkách). Bolesť zmizla za 3 dni. Tento nástroj som si zapamätala

Janka

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: