Extra Mind pre aktívnu prácu mozgu: prebuďte mozog, aby ste urobili zmenu na lepšie

Extra Mind pre aktívnu prácu mozgu: prebuďte mozog, aby ste urobili zmenu na lepšie

MOZGOVÝ AKTIVÁTOR, ktorý z vás urobí génia

 • Mysli rýchlo
 • Konaj rozhodne
 • Dosiahni vrchol
OBJEDNAŤ

Obvykle POUŽÍVAME MOZOG maximálne NA POLOVICU

 1. Chronická únava
 2. Nepozornosť a zábudlivosť
 3. Apatia a pomalosť
 4. Neschopnosť sústrediť sa

Extra Mind pre aktívnu prácu mozgu: prebuďte mozog, aby ste urobili zmenu na lepšie

OBJEDNAŤ

Extra Mind AKTIVUJE VÁŠ mozgový potenciál

 • Šikovnosť
 • Múdrejší hovor
 • Presnejšie zameranie
 • Silnejšia pamäť
 • Jednoduchšia koncentrácia
 • Silnejšia argumentácia

Vybuduj si ÚSPEŠNÚ KARIÉRU s Extra Mind

 1. Správne rozhodnutia
 2. Rýchly rozvoj
 3. Rešpektovanie vodcovstva

Extra Mind pre aktívnu prácu mozgu: prebuďte mozog, aby ste urobili zmenu na lepšie

Zbohatnite a ZÍSKAJTE ISTOTU POMOCOU Extra Mind

 • Dokončené projekty
 • Autorita medzi kolegami
 • Neobmedzené možnosti

PRELOM v štúdiu mozgových funkcií

V posledných desaťročiach k tomu išlo. Mala existovať droga, ktorá rozširuje schopnosti človeka nad akékoľvek limity. A to je Extra Mind!

Vďaka jedinečnej kombinácii bezpečných, ale super výkonných prísad, kapsuly Extra Mind súčasne stimulujú štyri oblasti mozgu, ktoré sú zodpovedné za zaostrenie, pamäť, mentálnu energiu a celkový výkon mozgu. Výsledkom je, že nevyužívate jeho potenciál o 40-50% ako obvykle, ale o všetkých 90%!

Moji kolegovia testovali kapsuly v laboratóriu a počas klinických experimentov. Nie je dôvod im neveriť, takže svojim pacientom bez ohľadu na vek a povolanie odporúčam Extra Mind.

Peter Hanuško, neurobiológ s 18 rokmi skúseností

SKUTOČNÁ SPÄTNÁ VÄZBA o získaných funkciách

Pred ďalšou skúškou som premýšľal o kúpe Extra Mind, pretože posledné dve sedenia pre mňa boli neúspechom. Takže táto vec funguje! Ak sa vedomie rozširuje, vnímate všetko rýchlejšie, rozhodnejšie a jasnejšie. Za 40 minút som zložil skúšku, za ktorú vynikajúci študenti z môjho kurzu strávili 1,5 hodiny! A dostal maximálne hodnotenie. Veľmi som spokojný s kapsulami. Pravidelne som ich bral, ukázalo sa, že majú kumulatívny účinok. Teraz patrím medzi najlepších študentov vysokej školy.

Marek, 22 rokov študent

Začal som hľadať aktivátorov mozgu, pretože moja žena nebola spokojná s mojou kariérou a zárobkami. Vyhrážal som sa odchodom a cítil som, že v práci nevyužívam celý svoj potenciál. V dôsledku toho som si kúpil kapsuly Extra Mind, po mesiaci ich pravidelného používania som dostal nárast. Akcionári spoločnosti si všimli môjho rýchleho vtipu, proaktivity, tvorivého myslenia a svieži, originálny pohľad na bežné úlohy. V rodine bolo všetko v poriadku. Ďakujem!!

Andrej, 38 rokov brand-manažér

Možno bude sa zdať, že som trochu zakomplexovaná, ale stalo sa tak, že od detstva v mojej rodine aj v škole (neskôr v práci) priatelia so mňa srandovali, ale akoby chodili a hovorili mi „hlúpa“. Niekedy som bola smutná, niekedy dokonca urazená, často som sa im zasmiala. Ale akonáhle som bola tak unavená, a potom som stretla reklamy Extra Mind. Tieto kapsuly obrátili môj život hore nohami! Pamätám si všetky knihy a filmy, pracujem s mnohými faktami, dokážem podporiť akúkoľvek konverzáciu a v práci som dostala tri stážistky. A čo je najdôležitejšie, musím ich niečo naučiť! Prirodzene, potom, s nimi zdieľam tieto kapsuly ;)

Andrea, 24 rokov vedúca analytička

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: