FlexaFit na kĺby: prekonajte problémy s kĺbmi za 2 týždne prirodzene a bez chirurgického zákroku!

FlexaFit na kĺby: prekonajte problémy s kĺbmi za 2 týždne prirodzene a bez chirurgického zákroku!

Flexafit vám pomôže:

 • zmierniť bolesť kĺbov, chrbtice, svalov, migrénu až 49 rôznych ochorení
 • regenerovať chrupavku v 98 %
 • živiť a posilňovať svalovú štruktúru
 • dokonca dvakrát zvýšiť produkciu prírodné synoviálnej tekutiny.
OBJEDNAŤ

Vďaka FlexaFit:

 1. až 3krát zvýšite odolnosť chrupavkového tkaniva zodpovedného za tlmenie kĺbov
 2. zmiernite bolesti kĺbov a chrbtice aj pri 49 rôznych ochoreniach
 3. zlepšíte stav kĺbov, kostí a svalov už po prvej aplikácii
 4. zvýšite produkciu prírodné synoviálnej tekutiny, ktorá zabráni treniu kostí o 80 % 90 %.

FlexaFit na kĺby: prekonajte problémy s kĺbmi za 2 týždne prirodzene a bez chirurgického zákroku!

Všetky tieto úžasné efekty je možné dosiahnuť v krátkom časovom období, pretože táto metóda funguje súčasne na mnohých úrovniach:

 1. URÝCHĽUJE REGENERÁCIU KĹBOV, SVALOV A KOSTÍ. Nemôžem tu nespomenúť čistý glukózamínsulfát získaný s maximálnou koncentráciou, ktorý hrá hlavnú úlohu v procese rekonštrukcie kĺbovej chrupavky táto látka môže preniknúť hlboko do kostí, šliach, väzov, svalov a menisku, regenerovať poškodenú chrupavku a kĺby a to je rovnako dôležité zvrátiť degeneratívne zmeny a ich príčiny. Takisto sa znižuje úroveň bolesti spojenej s týmito zmenami.OVPLYVŇUJE RÝCHLE ZNÍŽENIE
 2. OBMEDZENIA POHYBU. Pri zachovaní kontinuity liečby sa výrazne zlepší úroveň mobility, imunity a posilnenie kĺbov, čo umožní rýchle zotavenie kondície a návrat do normality v každodennom fungovaní. Činnosti ako je chôdza, jazda na bicykli, nakupovanie, výstup po schodoch hore a dole už nebudú obmedzované. Navyše sa zvýši tiež vaša energia a pokoj v duši.
 3. POSILŇUJE CHRUPAVKY. Účinné látky obsiahnuté v tomto prípravku majú analgetický, protizápalový a posilňujúci účinok stimulujú nielen samotnú kĺbovú chrupavku, ale aj celý imunitný systém, aby aktívne pracovali a chránili pred opätovným štiepením v kostiach, proti pocitu stuhnutosti, obmedzenie pohybu a bolesti rôzneho pôvodu.

FlexaFit

Vysoká účinnosť Flexafit je spôsobená starostlivo vybranými látkami a rastlinnými zlúčeninami, ktorých kombinácia dáva okamžité výsledky v analgetických a protizápalových účinkoch:

 • Výťažok 4:1 z plodov šípok. Tento extrakt je známy svojimi antibakteriálnymi, antispasmodickými a protizápalovými vlastnosťami. Zodpovedá za správne fungovanie kostrového systému. Pomáha udržiavať flexibilitu kĺbov a znižuje tuhosť. Má tiež vlastnosti, ktoré prinášajú úľavu od bolesti, najmä u ľudí trpiacich artritickými a reumatickými ochoreniami.
 • Kolagén z morských rýb. Má skvelý vplyv na obnovu celej štruktúry kostí a kĺbov. Podporuje regeneráciu úbytkov a poškodení na úrovni tkanív, podporuje správnu imunitu, zaisťuje pružnosť a chráni kĺbovú chrupavku.
 • Vitamin C. Táto zložka úzko spolupracuje ako s glukózamínom, tak s kyselinou hyalurónóvou. Štúdia ukázala, že použitie kyseliny L-askorbovej zvyšuje transport kolagénu do šliach a znižuje riziko prasklín vnútri šliach. Telo túto látku používa k produkcii protilátok a oprave tela.
 • β-alanin. Zohráva mimoriadne dôležitú úlohu pri regenerácii svalov, vďaka čomu priamo ovplyvňuje stav kostí a kĺbov. Posilnením celej kostry pomáha chrániť pred mikro poškodeniami v tkanive chrupavky, vďaka čomu nielen odstraňuje bolesť kostí a kĺbov, ale predovšetkým chráni organizmus, aby sa bolesť nevrátila.
 • Kyselina hyalurónová. Kyselina hyalurónová v kombinácii s glukózamínom má pozitívny vplyv na zvýšenie imunity chrupavky. Zlúčenina tejto kyseliny použitá vo formuli Flexafit prispieva k vytváraniu špeciálnych štruktúr, ktoré absorbujú vodu a posilňujú odolnosť chrupavky. Zaisťuje tiež správnu intraartikulárnu viskozitu tekutín a zvyšuje sklz povrchu chrupavky.
OBJEDNAŤ

FlexaFit na kĺby: prekonajte problémy s kĺbmi za 2 týždne prirodzene a bez chirurgického zákroku!

Vďaka formule Flexafit je starostlivosť o stav kĺbov, kostí, svalov a chrbtice konečne:

EFEKTÍVNA. O účinnosti tejto metódy svedčia ako názory ľudí, ktorí ju používajú, tak početné laboratórne testy. Špecialisti na reumatológii a nefrológiu po celom svete hovoria priamo o prelome v prírodných riešeniach v boji proti tomuto typu degenerácie. Podľa môjho názoru je to v súčasnosti najlepšia prírodná metóda pre tento typ choroby. Je skvelé, že sa stala dostupnou nielen na renomovaných klinikách ako tomu bolo predtým, ale prakticky pre nás všetkých, bez ohľadu na vek, patogén a miesto pobytu.

 

BEZPEČNÁ. “Flexafit nie je len najvyššia kvalita a účinnosť. Je to tiež bezpečné použitie zaručené prírodnými neinvazívnymi zložkami, ktoré nezaťažujú telo a nespôsobujú alergické reakcie. Flexafit získal schválenie najlepších odborníkov, je zmieňovaný na všetkých medzinárodných lekárskych kongresoch. Články o tomto revolučnom vzorci boli tiež mnohokrát publikované v hlavných časopisoch venovaných okrem iného otázkam artritídy a reumatizmu.”

Recenzie

Bolesť kĺbov ma trápila viac ako rok a môžem úprimne povedať, že to môj život zhoršovalo. Nebola to len bolesť kĺbov rozšírila sa po celom tele. Nepomohli žiadne masti ani tablety. Pomohol mi až Flexafit. Je to, ako by sa doslova všetky moje kĺby odomkli za pár dní. Môžem sa znova pohybovať a na bolesť môžem zabudnúť.

Alžbeta, 59 rokov

Flexafit som používala asi 18 dní. Hlavne som chcela nejako zmierniť bolesť v kolene, ktorá sa objavila po páde počas joggingu. Musím povedať, že po druhej aplikácii sa bolesť zastavila a cítila som sa, ako by mi nahradili koleno žiadna bolesť, žiadna stuhnutosť a necitlivosť. Je úžasné, že to fungovalo tak rýchlo.

Lenka, 38 rokov

Je mi 62 rokov a moja kĺby nie sú tým, čím bývajú. Boky, kolená, ale aj môj chrbát tieto miesta mi naozaj dávajú veľa zabrať; ani nepoviem, ako zlé to niekedy bolo. O Flexafit som sa dozvedel náhodou od svojej svokry, ktorá pracuje vo farmácii. Neviem, ako som mohol bez toho predtým žiť. Pomohlo to po niekoľkých dňoch.

Marjan, 62 rokov

Dlho som podceňovala problémy s kĺbmi. Nakoniec ma táto choroba začala trápiť natoľko, že som nemohla k sebe vziať svoje vnúčatá už som nebola schopná sa o ne postarať. Aby som bol úprimná, už som videla budúcnosť v tmavých farbách. Našťastie som objavila Flexafit. Tento liek mi pomohol znovu získať radosť zo života a úžasné chvíle so svojimi vnúčatami za menej ako tri týždne. Som opäť babička na 100 %.

Nina, 54 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: