Wintex z kŕčových žíl: pomôže «zmraziť» vývoj varixov!

Wintex z kŕčových žíl: pomôže «zmraziť» vývoj varixov!

Gél prispieva k

 • Odstráneniu opuchov a ťažkostí v nohách
 • Posilneniu stien ciev
 • Prevencii vývoja patológie
OBJEDNAŤ

Wintex je liek na varixy vytvorený profesionálmi

Wintex z kŕčových žíl: pomôže «zmraziť» vývoj varixov!

Odborníci z celého sveta pracujú niekoľko rokov na vytvorení účinného lieku na varixy, ktorý je schopný zmraziť bolesť a zastaviť vývoj komplikácií V dôsledku použitia najnovších objavov a moderného vybavenia dokázali odborníci vybrať zložky, ktoré sú pre túto úlohu najvhodnejšie. Tak vznikol Wintex.

Profesionálom sa podarilo vytvoriť liek, ktorý dokáže odstrániť príznaky varixov a tiež zabrániť vývoju patológie. Vo väčšine prípadov na dosiahnutie pozitívnych výsledkov stačí 1 cyklus liečby

Wintex umožňuje vrátiť nohám ľahkosť, krásu a zlepšiť pohodu

 • Prispieva k znižovaniu
  opuchov, ťažkosti v nohách, bolesti, kŕčov
 • Pomáha odstrániť
  zápal a posilniť cievne steny ako aj obnoviť pružnosť
 • Má schopnosť
  normalizovať krvný obeh, upokojiť a zvlhčiť pokožku
OBJEDNAŤ

E ťažké konkurovať so zložením Wintex

Wintex z kŕčových žíl: pomôže «zmraziť» vývoj varixov!

 • Troxerutin
  Pomáha znižiť zápaly v cievnej stene, zmierňuje opuchy, ťažkosti v nohách, bolesti a krče
 • Mentol
  Má chladivý a upokojujúci účinok, pomáha odstrániť bolesť
 • Extrakt z gaštanu
  Považuje sa, že normalizuje krvný obeh, zvyšuje tonus kapilár, zmierňuje opuchy
 • Listnatec
  Používa sa na zúženie a posilnenie žilových ciev, zníženie krehkosti kapilár

Wintex je sila prírody a nových technológií

Gél má chladivý účinok, vďaka ktorému je schopný rýchlo zmraziť bolesť, odstrániť opuchy, zmierniť ťažkosť a pocit pálenia v nohách. Ovplyvňuje nielen symptómy, ale aj príčiny ich výskytu. Wintex je schopný pomôcť na akejkoľvek etape a bez ohľadu na príčinu problému.

 

Myslím si, že sa nám podarilo využiť maximálnu silu prírody a nové technológie na vytvorenie lieku, ktorý si dokáže poradiť s prejavmi varixov.

 

Liek funguje v dvoch fázach. V prvej fáze prispieva k jemnému chladeniu, po ktorom spravidla príde okamžitá úľava v nohách. Stručne povedané, zmiznú príznaky. V druhej fáze, sa aktívne zložky gélu prenikajú do pokožky a začínajú posilňovať steny ciev. Takýmto spôsobom je možné predchádzať komplikáciám.

Matthias Schilling,

odborník na liečbu varixov, jeden z tvorcov Wintexu

Recenzie ľudí, ktorí sa presvedčili o účinnosti Wintex

Drahomíra Vargová,
46 rokov

Mám problémy so žilami už dlhú dobu. Vybrala som tento gél kvôli bohatému žloženiu. Pred použitím Wintex som mala bolesti nôh, ak dlho chodím alebo stojím.

Beáta Finková,
41 rokov

Už som mala 2 operácie na žilách a všetky z toho vyplývajúce dôsledky. Odborníci vždy tvrdili, že je potrebné iba rezať, nič iné nepomôže(( Ale na niektorých fórach som o tomto géli prečítala.

Erika Šimková,
40 rokov

Po tehotenstve ma veľmi boleli nohy. Začala som používať Wintex a bolesti sa zmenšili. Gél sa ľahko nanáša a rýchlo sa vstrebáva. Pekne vonia po bylinkách, vôňa rýchlo mizne. Naozaj chladí okamžite po použiti!

Ľubica Zelenayová,
41 rokov

Vynikajúca náhrada obyčajným liekom. Žiadne opuchy, ťažkosti v nohách. Pred rokom, v lete, som sotva chodila. Každé ráno so slzami. Drahé vyšetrenia, drahé lieky, kompresívne pančuchy … Ale bolesť nezmizla. Na jar som si prečítala o tomto produkte, objednala som si ho vopred a vo výsledku: Nechodím, behám. Wintex mi úplne vyhovoval.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: