Green Acne Stick od akné: naneste, počkajte 5 minút, zotrite!

Green Acne Stick od akné: naneste, počkajte 5 minút, zotrite!

 • Jemné a bezpečné čistenie pórov
 • Pre mužov aj pre ženy
 • Šetrí rodinný rozpočet
 • Kumulatívny účinok zúženia pórov
 • Prírodný krém v praktickej tyčinke
OBJEDNAŤ

Prečo sa musíte zaoberať čiernymi bodkami?

Green Acne Stick od akné: naneste, počkajte 5 minút, zotrite!

 1. Úplne upchávajú póry a narušujú hydrolipidický plášť pokožky
 2. Zhoršenie “dýchania” pokožky, ktoré spôsobuje rýchlejšie starnutie
 3. Vedú k akné, pupienkom, zápalom kože
 4. V čiernych bodkách sa hromadia nebezpečné baktérie a zárodky

Green Acne Stick je jedinečný produkt japonských kozmetológov z MVE

Len v krajine vychádzajúceho slnka mohol vzniknúť takýto skvelý produkt! Už po 5-10 minútach potrebných na procedúru vyzerá pokožka ako po profesionálnom chemickom peelingu v kozmetickom salóne.

OBJEDNAŤ

Bezpečné zloženie a výhody pre pokožku

Green Acne Stick od akné: naneste, počkajte 5 minút, zotrite!

Green Acne Stick obsahuje vitamíny a rastlinné výťažky a neobsahuje žiadne chemikálie! Používanie zelenej tyčinky na akné je pre vašu pokožku úplne bezpečné.

Obsahuje:

 • Extrakt zo zeleného čaju
 • Extrakt z modrého baklažánu
 • Tokoferol (vitamín E)
 • Kaolín
 • Glycerol

Jednoduché používanie

 • Pomocou tyčinky naneste krém na pokožku
 • Počkajte 5-10 minút, kým sa krém rozpustí
 • Krém zotrite obyčajným obrúskom, na obrúsku zostanú čierne bodky

Kozmetológovia o Green Acne Stick

Marie Konířová, dermatologička-kozmetologička, prax 18 rokov

Green Acne Stick ako prostriedok na čistenie pórov ponúka maximálnu jednoduchosť v kombinácii s vynikajúcim výkonom. Green Acne Stick je rovnako účinná proti kožnému mazu a upchatým pórom ako napríklad prostriedok na umývanie riadu proti mastnote na tanieroch. Stačí naniesť na pokožku, počkať niekoľko minút a zotrieť.

 

Potom bude pokožka dokonale čistá, jemná a hladká a póry budú zbavené nečistôt a odumretých buniek. Tvár bude vyzerať sviežo a revitalizovane. Ak máte problémy s čiernymi bodkami, určite by ste mali vyskúšať Green Acne Stick. Toto je zatiaľ najlepšie riešenie proti čiernym bodkám.

Recenzie zákazníkov

“Skvelý liek! Som nadšená, takýto výsledok som nečakala. Nanesla som ho, chvíľu počkala a utrela uterákom. Čierne bodky sú preč, póry sú čisté! Zelenú tyčinku proti akné teraz používam pravidelne a odporúčam to všetkým.”

Julie

“Tak to je naozaj niečo!” Zelenú tyčinku na akné mi odporučila kamarátka estetička, pretože vedela, že pomôže, ale nečakala som takmer taký účinok! Používam ho už 2 týždne a počet čiernych bodiek sa výrazne znížil. Predtým som mala prakticky celý nos pokrytý čiernymi bodkami, teraz je takmer čistý. Póry sa stiahli a už nie sú upchaté. Rozhodne to najlepšie, čo som kedy vyskúšala na čierne bodky.”

Olga

“Aplikovala som si ho na tvár, ako je uvedené v návode.” Prakticky okamžite mi zmizli čierne bodky na čele a na nose (najviac na bokoch nosa). Na lícach som mala stále niekoľko veľmi rozšírených pórov. Zelenú tyčinku na akné si musí zamilovať každý. Aplikácia je jednoduchá, efekt je dokonalý!nie je ľahké.”

Marek

“Moja spása!” Mala som veľa rozšírených pórov. Snažil som sa ich odstrániť rôznymi spôsobmi vrátane stláčania. Potom sa mi však objavilo veľa hnisavého akné. Green Acne Stick odstraňuje čierne bodky oveľa lepšie! Nič sa neinfikuje ani nepoškodí. Koža je dokonalá. Pomer kvality a ceny – super. Odporučil som ho ďalším priateľom a všetci sú spokojní “.

Sofie

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: