Psorilin: víťazstvo nad psoriázou už od prvého použitia – raz a navždy

Psorilin: víťazstvo nad psoriázou už od prvého použitia - raz a navždy

Posilňovač zdravej pokožky odstraňuje povlak, odlupovanie a svrbenie, a to už po absolvovaní 1 kúry

 • Zbavte sa svrbenia, bolesti, odlupovania po absolvovaní 1 kúry
 • Zbavte sa povlaku na kolenách, tvári, lakťoch, ramenách, chodidlách a chrbte
 • Zabudnite na úzkosti a pocit neistoty
 • Vychutnajte si krásnu a hebkú pokožku po dlhú dobu
OBJEDNAŤ

Výsledok práce vedcov Vás zbaví psoriázy

Objav vedcov z Derma centra v roku 2012 bol prelomovým v liečbe psoriázy. V laboratórnych podmienkach bol vyvinutý vzorec lieku, ktorý je schopný lokalizovať poškodené bunky pokožky, má jemný odlupovací účinok a obnovuje prácu tkanív dermy a epidermy.

Komplexná liečba pomocou krému PSORILIN zabraňuje zápalu, chráni pokožku zvnútra, napomáha hojeniu povlakov a zabraňuje vzniku psoriázy.

PSORILIN eliminuje 5 hlavných prejavov psoriázy

 1. PSORIATICKÉ POVLAKY. Obnovuje poškodenú pokožku, hojí povlaky, znižuje ich počet a zabraňuje ich šíreniu.
 2. SVRBENIE A ODLUPOVANIE. Prírodné antibiotikum zabraňuje infekčným procesom, zmierňuje bolesť, opuch, krvácanie, olupovanie a svrbenie.
 3. SUCHOSŤ, CITLIVOSŤ POKOŽKY. Zvláčňuje suchú a zrohovatenú pokožku, normalizuje jej pH. Podporuje hojenie poškodenej epidermy. Zhutňuje tenkú pokožku a chráni ju pred vonkajšími agresívnymi vplyvmi.
 4. NADMERNÁ ÚČINNOSŤ KOŽNÝCH BUNIEK. Obsahuje prírodný komplex aminokyselín, vitamínov, minerálov, polysacharidov, zabraňuje mutáciám a zmenám DNA buniek, regeneruje imunitný systém a integritu lipidovej vrstvy pokožky.
 5. NERVOZITA. Upokojuje, eliminuje svrbenie, odstraňuje sčervenanie.
OBJEDNAŤ

Psorilin: víťazstvo nad psoriázou už od prvého použitia - raz a navždy

V čom je tento prostriedok iný?

PSORILIN je účinný a moderný liek na psoriázu. Prešiel klinickými skúškami a získal certifikát kvality. Na rozdiel od iných liekov, PSORILIN pôsobí komplexne: eliminuje svrbenie a odlupovanie, urýchľuje regeneráciu pokožky, normalizuje PH, vyživuje a zvlhčuje. PSORILIN zbavuje psoriázy už po 1 kúre.

Názor odborníka

Pacienti ku mne prichádzajú často od iných lekárov a uisťujú ma, že psoriáza sa nedá vyliečiť. Prichádzajú ku mne, aby som im predpísal masť na svrab a porozprával sa s nimi od srdca, pretože sa veľmi nemajú s kým povyprávať. Ja im od začiatku vravím – porozprávať sa choďte k psychológovi, za masťou zas choďte do lekárne. A keď sa chcete zbaviť psoriázy raz a navždy, potom mi dôverujte a postupujte podľa pokynov. Videl som vzorec PSORILIN a videl som ho aj v akcii. A neverte tým, ktorí tvrdia, že Vaša choroba je neliečená. Psoriáza je liečená a ešte ako. Keď som začal predpisovať PSORILIN svojim pacientom, prudko vzrástla dynamika vyliečenia psoriázy. A toto je najlepší dôkaz účinnosti prostriedku.

Peter Karembus, Doktor najvyššej kategórie, kandidát lekárskych vied prax v odbore 30 rokov

Výhody krému PSORILIN

 • Lieči nielen psoriázu, ale aj komplikácie s ňou späté a iné kožné choroby
 • Účinne odstraňuje psoriatický povlak a úplne obnovuje pokožku
 • Gél odstraňuje svrbenie a odlupovanie pokožky
 • Liečba gélom neporušuje na rozdiel od injekcií celistvosť pokožky
 • Účinkuje aj po absolvovaní liečebnej kúry

Psorilin: víťazstvo nad psoriázou už od prvého použitia - raz a navždy

Návod na použitie:

 • Dvakrát stlačte dávkovač a vytlačte gél na dlaň
 • Následne aplikujte gél na postihnutú pokožku a suché miesta
 • Nechajte gél pôsobiť aspoň 15 minút

Recenzie ľudí hodnotiacich účinok PSORILIN

S touto psoriázou som sa toľko natrápila, ruky až po lakte boli veľmi bolestivé. Nakoniec som sa vybrala k lekárovi a ten mi predpísal PSORILIN. Krém účinkuje veľmi rýchlo, dobre odstraňuje povlak, pokožka je po ošetrení krásna a hebká. Pomaly, ale isto sa mi podarilo zbaviť sa tejto pliagy. Teraz mám, vďaka bohu, ruky pekné čisté.

Anna, Hrochoť, 45 rokov

Psoriáza najprv postihla lakte a kolená, potom sa rozšírila aj na hlavu. A čo je zaujímavé, stalo sa tak iba v zime, v lete pomáhalo more a slnko. Za ostatné obdobie sa psoriáza rozšírila po celom tele, na hlave po nej zostali malé škvrny. A tak som začala používať krém PSORILIN. Používanie je pohodlné a účinné, vyskúšala som ho na sebe, viem čo hovorím. Kurz som absolvovala za 1,5 mesiaca. Ku zhoršeniu nedochádza ani za chladného počasia. Práve naopak – rýchly a hladký priebeh hojenia, až som z toho prekvapená!

Jana, Bratislava, 37 rokov

Trocha stresu a hneď som sa vyhádzala. Najprv sa vyhádžem na lakťoch, ale po včasnej aplikácii krému PSORILIN sa psoriáza ďalej nešíri. Úprimne povedané, po vzniku tohto problému som dokonca zmenila prácu. V novej práci je všetko spokojné, aj keď sa stáva, že občas stresujem, hlavne teda, keď nás čaká nejaký audit. Neviem, asi nemám dostatok vytrvalosti, aby som absolvovala liečbu. Moja priateľka má viac trpezlivosti, s psoriázou sa už rozlúčila. Stále si vravím, že absolvujem celú kúru hneď, a nie až keď bude neskoro.

Zuzana, Považská Bystrica, 31 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: