BEAUTY AGE COMPLEX: vás omladí o 20 – 30 rokov už za 30 dní

BEAUTY AGE COMPLEX: vás omladí o 20 - 30 rokov už za 30 dní

10 máj 2022 sa v Bratislave stala vtipná príhoda. Keď mladík prvýkrát uvidel občianský preukaz svojej nevesty na vrchole svadby, vznikol kvôli tomu celý príbeh. Ukázalo sa, že dievka, na ktoré sa chystal oženiť, mala už 64 rokov. Celý tento čas Jana Znamenáková neustále tajila svoj vek a Rostislavovi Novákovi povedala, že mala iba 29 rokov. Jej telo a tvár vyzerali pružne a mlade, takže si ženích neuvedomil, že jej vek je dvakrát taký ako jeho.

 

Po tomto incidente sa tisíce a tisíce ľudí chceli zoznámiť s novým účinným prostriedkom na omladenie pleti, výrobkom, ktorý sa vyrába v Európe.

Naša redakcia bola ohromená týmto príbehom a my sme sa rozhodli požiadať Janu Znamenákovu o rozhovor.

Novinár: Dobrý deň Jana! Môžete nám povedať, ako sa vám darí vyzerať dobre ako dievča? A prečo ste skryli svoj skutočný vek pred Rostislavom Novákom?

Dobrý deň! No, pozrite, keby som povedala môj vek, že mám teraz 64 rokov, veril by ste mi? (smeje sa). Čím viac pozorujete, tým ste ohromenejší. Ako ste si všiml, moja tvár a pleť hovoria, že nemám viac ako 40 rokov a sotva budete akceptovať, že už mám 64 rokov. Nikto by proste tomu neuveril … a preto, keď som stretla takého mladého a pekného mladíka ako Rostislav, som nehovorila o svojom veku. Pretože som ho nechcela vystrašiť. Navyše, vzťahy medzi nami boli v tom čase vynikajúce.

BEAUTY AGE COMPLEX: vás omladí o 20 - 30 rokov už za 30 dní

Novinár: Nechcem uveriť, že máte 64 rokov. Teraz je predo mnou žena, ktorá má iba 35 rokov, keby sa ma opýtali na jej vek. Ako je to možné? Môžete nám o tom povedať?

Pred 12 rokmi som sa rozišla s manželom. Vtedy som mala 52 rokov. Môj manžel ma opustil kvôli inej žene, ktorá je krajšia a mladšia ako ja. Aj o 2 roky neskôr, po tom, čo sme sa rozišli, som sa cítila veľmi zle a potom mi lekár predpísal lieky na stres. Psychický stav sa však stále nevrátil do normálu.

Až jedného dňa som sa pevne rozhodola, aby som všetkým dala najavo, že som žena, ktorá môže byť krásna aj mladá bez ohľadu na vek.

Začala som utrácať peniaze na omladzovacie prostriedky, ktoré propagovali v televízii. Neexistoval však žiadny taký prostriedok, ktorý by po použití priniesol výsledok. Potom som začala navštevovať drahé kurzy krásy v Bratislave. Ale rovnako ako predtým sa nič nezmenilo. Potom som si uvedomila, že snáď nie je nič lepšie ako pokúsiť sa nájsť prírodné ingrediencie, ktoré by mi vyhovovali. Vyberať ich a hneď skúšať na sebe. Dokázala som prísť na to, ktoré zložky sú pre mňa dobré a ktoré nie. Vyštudovala som farmaceuta a potom mám 30 rokov praxe. Preto bolo pre mňa ľahké vyrobiť si extrakty z liečivých rastlín a bylín na testovanie.

Novinár: Veľmi zaujímavé! Neuveriteľné, Vám sa to naozaj podarilo!

No, ako vidíte na mojej tvári, áno. Začala som používať to, čo mi dalo výsledok (smeje sa). V priebehu 3 rokov som na sebe vyskúšala mnoho liečivých vzorcov. Niekedy nemali žiadny účinok a niekedy bol výsledok zanedbateľný. Ale nevzdala som sa. Keď som mala 57 rokov, konečne sa mi podarilo urobiť niečo neuveriteľné. Po získaní tohto receptu som prostriedok používala neustále. Prešlo 7 dní a moji priatelia si začali všímať, ako sa moja tvár zmenila k lepšiemu. Vtedy som si ešte nebola istá s výsledkom, ale uplynulo ďalších 30 dní používania môjho prostriedku podľa novej receptúry a potom ma priatelia aj príbuzní prestali spoznávať!

Len si predstavte, keď idete k svojmu obvyklému kaderníkovi, vítajú vás tam, ale pozerajú sa na vás, akoby vás predtým nevideli. Bola to sranda. Dokonca som ukázala svoj občianský preukaz, aby mi uverili. Dodnes si pamätám udalosti z toho dňa, keď kaderníčka s prekvapenou tvárou povedala: “To je neuveriteľné! Pred mesiacom za mnou prišla stará žena so smutným výrazom a teraz vidím krásnu ženu so šťastnými očami. Je to priam neuveriteľné!”

Nie je to až tak nemožné. V ten deň som si uvedomila, že som schopná urobiť niečo cenné, niečo, čo nikto nečakal a čo veľa ľudí potrebuje. Potom som napísala veľa dopisov a poslala som ich do rôznych výskumných centier v Bratislave.

BEAUTY AGE COMPLEX: vás omladí o 20 - 30 rokov už za 30 dní

Novinár: A čo sa stalo?

Každá spoločnosť, ktorú som kontaktovala, mi odpovedala a ponúkla mi kopu peňazí za vzorec prostriedku, ktorú som vynašla. Čo ma však zarazilo, bolo, že povedali, že cena za tento prostriedok by mala byť 250 eur. Potom som im začala vysvetľovať, že medzi zložkami, ktoré som vybrala, boli rastliny a byliny, ktoré rastú v Európe, a teda počiatočná investícia do výroby podľa môjho vzorca by nemala byť príliš veľká. Ako odpoveď mi bolo povedané, že to už nebude moja vec. A oni budú predávať môj prostriedok za každú cenu, ktorú chcú.

Novinár: A čo ste urobili ďalej?

Pomyslela som si, že môj výrobok by mal byť dostupný pre všetkých. Preto som odmietla predať svoj vzorec všetkým spoločnostiam, ktoré mi dali ponuky. Svoj prostriedok som sa rozhodla vyrobiť a distribuovať sáma. Vzala som si bankovú pôžičku a potom som najala najlepších farmaceutov v krajine, aby oni zahájili moju výrobu.

OBJEDNAŤ

BEAUTY AGE COMPLEX: vás omladí o 20 - 30 rokov už za 30 dní

Odborný názor

Z príbehu Jany Znamenákovej je jasné, že ona našla recept na prostriedok, ktorý pomáha vrátiť mladosť, je to takmer neuveriteľné. V tomto prípade to znamená výber správnych prírodných ingrediencií, a k tomu aj v správnom pomere, kombináciou rôznych prírodných extraktov dohromady a to všetko jej umožnilo vyrobiť jeden z najefektívnejších výrobkov spomedzi omladzujúcích prostriedkov na pokožku tváre a krku. V súčasnosti je tento prostriedok k dispozícii nielen v Európe, ale už sa predáva po celom svete.

Keď sme skúmali Beauty Age Сomplex, sami sme neverili v schopnosť tohto prostriedku, ale po klinických skúškach sme boli výsledkami prekvapení. Beauty Age Сomplex je účinný prostriedok, ktorý dokáže pokožke vrátiť mladosť do 3-4 týždňov a kľúčovými zložkami tohto produktu sú iba prírodné extrakty. Neobsahuje žiadne škodlivé zložky, čím sa líši od väčšiny produktov dostupných na európskom trhu. Tento prostriedok Beauty Age Сomplex úspešne získal certifikáciu výrobku a spĺňa výrobné normy.

OBJEDNAŤ

Komentáre:

Moja babička používa Beauty Age Сomplex a výsledok je úplne neočakávaný. Teraz moja babička vyzerá mladšie ako moja matka.

Sabina

Už som si objednala. Ďakujem pekne! Opustil ma aj môj manžel, ktorý má teraz novú a mladšiu manželku. Dúfam, že Beauty Age Сomplex mi tiež môže pomôcť. A ak ten môj požiada o návrat, ja ho samozrejme nepustím. Nech pocíti, čo to je – horkosť straty.

Ingrid

Beauty Age Сomplex už používam. Uplynulo 9 dní. Hlboké vrásky, ktoré som mala predtým, začali miznúť. To je fantastické! Okrem toho som si tiež všimla, že predtým bola moja tvár ochabnutá, ale teraz sa stala tónovanejšou a pružnejšou ako predtým. A potom, čo tvár získala pružnosť, sa váčky visiace pod očami vyhladili. Teraz mám pocit, že som o 10 rokov mladší. Ďakujem pekne!

Beata

Úprimne povedané, spočiatku som nechcel, aby si moja žena kúpila Beauty Age Сomplex, stále ju milujem takú, aká je. Ale teraz po 2 mesiacoch vyzerá tak dobre, že si myslím, že je to iný človek. Neviem si to vysvetliť, mám nával energie a zdalo sa mi, že sa do nej znova zaľúbil. Nikdy som si nemyslel, že sa to stane. Teraz som rad, že ma neposlúchla a začala používať tento krém. Beauty Age Сomplex ďakujem za nový život a nové pocity, ktoré prežívame.

Ondrej

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: