ARTROVEX pre kĺby: rýchlo zbaviť bolesti a zápalu!

 • Odstráňte bolesť
 • Odstráni zápal
 • Zastaviť proces ničenia
 • Obnovuje poškodenu chrupavku
 • Zvyšuje pohyblivosť kĺbov
OBJEDNAŤ

Prečo Artrovex potrebujete

ARTROVEX pre kĺby: rýchlo zbaviť bolesti a zápalu!

Vďaka vyváženému zloženiu Artrovex poskytuje ochranu proti zápalu a účinný rast tkaniva. Takiež má nasledujúci účinok:

 1. Zmierni bolesť a opuch
 2. Odstraňuje zápal
 3. Zastaví proces zničenia kĺbu
 4. Zabraňuje komplikáciám a možným chirurgickým zásahom
 5. Uľahčuje plynulosť pohybu kĺbov

Artrovex – Je prvý produkt, ktorý obsahuje tri základné prírodné zložky , cielene lieči príčinu bolesti

ARTROVEX pre kĺby: rýchlo zbaviť bolesti a zápalu!

Pozitívne účinky sú klinicky testované na Slovensku aj v zahraničí.

 1. Žraločí tuk — unikátny biologický prípravok, ktorý sa získava z pečene žralokov. Obnovuje funkciu tkanív, zvyšuje pohyblivosť kĺbov, vyživuje chrupavky, zbavuje bolesti, lieči zápal, spomaľuje opotrebenie kĺbov, hojí zlomeniny, rozpúšťa nahromadené soly
 2. Extrakt z listov kostihoja lekárskeho – аllantoninu, urýchľuje regeneráciu kostných tkanív, zlepšuje prietok krvi, posilňuje chrupavky a žilové steny.
 3. Glukozamín — Základná zložka kĺbového maziva, stimuluje obnovu kyseliny hialuronovej, potrebnej na obnovu poškodených kĺbov. Zbavuje všetkých symptómov, vrátane bolesti.
 4. Chondroitin – štruktúrny prvok, podobný ľudskej chrupavke, získavaný z kostí rýb a poľnohospodárskeho dobytka. Pôsobí protizápalovo, stimuluje regeneráciu kĺbového tkaniva.
 5. Extrakt propolisu — pôsobí protizápalovo a tlmí bolesť.
OBJEDNAŤ

Názor odborníka

Artrovex je jednoznačne efektívny prípravok pri zápale kĺbov a pri liečbe bolestí. Každé balenie Artrovex obsahuje 88mg výťažku z boswellie a 240mg чистого MSM, spomínané množstvo postačuje na obnovu poškodených chrupaviek a na liečbu kĺbov. To je dôvod pre ktorý sa môžete na prípravok Artrovex spoľahnúť. Pochopiteľne, pozitívny výsledok môžeme očakávať pri dlhodobom užívaní. V závislosti od zdravia kĺbov, odporúčame po použití podpora a prevencia – minimálny odporúčaný kurz na 4-6 týždňov rehabilitacia – dvojitý kurz 4-12 týždňov. V závislosti od stavu kĺbov ho môžete zopakovať o mesiac…

Ján Križanský nezávislý expert

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: