Fresh Fingers proti plesniam: ničí plesňové infekcie

Fresh Fingers proti plesniam: ničí plesňové infekcie

 

Sára Lorčíková, špecialistka na regionálnej dermatologickej klinike v Bratislave, poskytla exkluzívny rozhovor magazínu bratislava

OBJEDNAŤ

Prečo si myslíte, že tento prípravok zmení situáciu?

Môže úplne vyliečiť plesne na nechtoch – odstrání vonkajšie prejavy a vyčistí celé telo. Od prvých dní používania znižuje riziko úmrtia na takmer nulovú hodnotu. Jednoduchým začatím liečby sa pacient dostane mimo rizikovej skupiny. Toto ošetrenie vyčistí krv a vnútorné orgány od plesňových buniek a zastaví negatívne procesy vyvolané plesňovou infekciou, ktorá ticho zabíja pacienta zvnútra.

Fresh Fingers proti plesniam: ničí plesňové infekcie

OBJEDNAŤ

Aká je obchodná značka tohto prípravku? A prečo je vlastne tak efektívny?

K dnešnému dňu je to najúčinnejšia liečba plesňových ochorení. Hovorím o novej generácii produktu s názvom Fresh Fingers. Na rozdiel od väčšiny liekov bol vyvinutý nezávislými výskumnými laboratóriami. Tento prípravok bol vytvorený tímom najlepších lekárov v Británii. V porovnaní s tradičnými lekárskymi a kozmetickými ošetreniami je desaťkrát účinnejší. Zároveň nemá žiadne vedľajšie účinky, nie je návykový a pomáha telu rozvíjať imunitu voči plesňovým patogénom, čo vylučuje riziko reinfekcie.

Tajomstvo jeho účinnosti spočíva v samotnom fungovaní ľudského tela. Nechtových plesní sa tak ťažko zbavuje, pretože zostávajú v tkanivách. Typicky sa po prerušení liečby plesne znovu objavia. Ďalším problémom je, že imunitný systém tela proti nim nemôže bojovať sám. To najlepšie, čo môže urobiť, je spomaliť vývoj plesňovej infekcie. Slabý imunitný systém nemôže zastaviť rýchly rast plesní, čo nakoniec vedie k smrti.

 

Fresh Fingers pomáha telu vytvárať špeciálne protilátky, ktoré ničia plesne v tele. Vďaka tomu je ľudské telo úplne zbavené plesní. Okrem toho k tvorbe protilátok dochádza aj po prerušení liečby. Tento liek pomáha telu zvýšiť jeho reakciu na plesňovú infekciu desaťkrát. Je nepravdepodobné, že by ste sa znova nakazili. V jednom liečebnom cykle vás Fresh Fingers úplne zbaví plesňovej infekcie a zabráni tak komplikáciám.

Prečo je Fresh Fingers efektívnejší ako iné populárne antimykotiká predávané v lekárňach?

Plesňové infekcie sú živé organizmy a prispôsobujú sa prostrediu rovnako ako akékoľvek iné živé organizmy. Väčšina antimykotík bola vyvinutá pred 20 až 30 rokmi. Počas týchto rokov sa u plesňových infekcií vyvinula rezistencia na väčšinu fungicídnych látok. Fresh Fingers má úplne novú receptúru ​​- bola vyvinutá na základe štúdie patogenézy viac ako 6 000 rôznych kmeňov plesní. Vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu ničí plesne tak na zvonku na nechtoch a pokožke, tak aj zvnútra, čím telo čistí.

Fresh Fingers neutralizuje infekciu rozkladom plesňových častíc nachádzajúcich sa v krvi a vnútorných orgánoch. To zastaví šírenie infekcie v tele a vedie k úplnému uzdraveniu. Všetky stopy infekcie sú eliminované. Výsledkom je, že pacient sa úplne uzdravý a môže sa vrátiť do zdravého života. Okrem toho si telo vyvíja imunitu proti plesňovým infekciám, t. j. už ich znova nechytíte.

Fresh Fingers proti plesniam: ničí plesňové infekcieTáto receptúra ​​má hlboký liečivý účinok na telo:

  1. Ničí plesňové infekcie.
  2. Zmierňuje svrbenie, olupovanie a podráždenie pokožky na nohách od prvej aplikácie.
  3. Rýchlo obnovuje nechty a lieči rany a praskliny na nohách.
  4. Odstraňuje zápach a normalizuje funkciu potných žliaz.
  5. Zabraňuje rozmnožovaniu a množeniu patogénnych baktérií.
  6. Normalizuje imunitný systém a pomáha liečiť chronické plesňové choroby.
  7. Čistí krv a lymfu od produktov rozkladu plesní.
  8. Pomáha telu rozvíjať imunitu voči väčšine známych kmeňov plesňových patogénov.
  9.  Pohodlné balenie zabraňuje reinfekcii.

Fresh Fingers sú dodávané vo forme spreja v ľahko použiteľnej plastovej fľaši. Hodí sa do každej tašky alebo kabelky. Jedna fľaša postačí na 2–3 mesiace používania. Fľaša so sprejom pomáha eliminovať riziko reinfekcie a zastaviť šírenie plesní na zdravú pokožku.

Existujú nejaké obmedzenia použitia?

Neexistujú žiadne obmedzenia použitia. Zloženie je hypoalergénne. Môže sa používať, aj keď ste alergický na iné lieky. Je bezpečný pre pečeň, ktorá je zvyčajne prvá, ktorá trpí pri užívaní perorálnych liekov.

Recenzie

Plesne na nechtoch zmizli za mesiac! Mnohokrát ďakujem!

Mária Kulíková

To isté! Práve som dostala Fresh Fingers a začala som to používať, ale účinok na pokožku a nechty je už zrejmý!

Inga Boláková

Neuveriteľná vec, mali by to vyskúšať všetci. Bola som chorá a unavená z plesní na nehtoch. Nemohla som nosiť sandále a bola som príliš v rozpakoch, aby som šla na pláž. Po troch týždňoch používania Fresh Fingers som však videla zjavné zlepšenia. Už žiadne plesne na nechtoch!

Marta Lukáčová

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: