BooUps pre zväčšenie pŕs: vyhladí vaše prsia a poskytne im dokonalý, vytúžený tvar!

BooUps pre zväčšenie pŕs: vyhladí vaše prsia a poskytne im dokonalý, vytúžený tvar!

Priznajte si, koľkokrát ste sa pozerali do zrkadla a súčasne premýšľali, ako by ste mohli zlepšiť tvar svojich prsníkov. Je celkom prirodzené, že keď sa vaše prsia menia a ich pružnosť a pevnosť nie je podľa vašich očakávaní, začínate hľadať účinný spôsob na zlepšenie stavu poprsia a dekoltu. Nechcete sa podrobiť drahým zákrokom plastickej chirurgie, preto siahate po časovo náročných kozmetických procedúrach, cvičeniach, masážach, ale nič neprináša účinok. Nedokonalosti nemiznú tak rýchlo, ako by ste chceli.

 

Našťastie existuje na to spôsob! BooUps sérum s krémovou konzistenciou na zväčšenie pŕs, ktoré obsahuje až 6 prírodných výťažkov a 1 super látku, ktorá aktivuje prírodný stavebný materiál prsníka. Poznajte ho!

OBJEDNAŤ

Pre koho je krém na prsia BooUps?

BooUps je sérum s krémovou konzistenciou určené pre ženy, ktoré si chcú zväčšiť, spevniť a vyhladiť svoje prsia. Prípravok modeluje poprsie a zlepšuje štruktúru pokožky, preto sa odporúča predovšetkým ženám, ktoré sú vystavené výkyvom telesnej hmotnosti a chcú zlepšiť tvar svojich pŕs po tehotenstve alebo dojčení.
BooUps Je to prírodný korzet vytvorený práve pre vás!

 

Dokonalá kombinácia 7 účinných látok obsiahnutých v kréme na spevnenie poprsia zväčšuje prsia, posilňuje a tvaruje ich. Spevňuje dekolt a pomáha obnoviť poškodenú štruktúru pokožky. Zároveň zmierňuje jemné opuchy a podstatne zmenšuje viditeľnosť strií.

Ako funguje zväčšujúci krém na prsia BooUps?

BooUps pre zväčšenie pŕs: vyhladí vaše prsia a poskytne im dokonalý, vytúžený tvar!

Sérum na zväčšenie pŕs je silne pôsobiaci koncentrát s push-up efektom. Vďaka aktívnym zložkám pomáha obnoviť štruktúru prsníkov, naplňujúc a dvíhajúc ich. Prípravok spevňuje, regeneruje a zlepšuje pružnosť pokožky. Okrem toho intenzívne hydratuje, vyhladzuje a posilňuje pokožku, čím zabraňuje vzniku strií. Navyše štúdie in vivo potvrdili zväčšenie objemu prsníkov s BooUps, čiže je ideálnym prípravkom pre všetkých, ktorí čelia problémom s nedokonalým dekoltom.

OBJEDNAŤ

Čím sa krém BooUps odlišuje od ostatných?

BooUps je sérum s krémovou konzistenciou na zväčšenie prsníkov. Úlohou krému je poskytovať výživové látky, regenerovať a starať sa o pokožku. Preto je určený na každodenné použitie. A sérum je prípravok s oveľa silnejším účinkom ako krém. Sérum má oveľa vyššiu koncentráciu účinných látok, ktoré sú schopné rýchlo preniknúť do hlbokých vrstiev kože.

BooUps je sérum v podobe spevňujúceho krému na prsia, ale množstvo a kvalita účinných látok, ktoré obsahuje, podstatne urýchľujú pôsobenie prípravku. Okrem toho produkt v podobe krému sa ľahko vstrebáva a nenecháva mastné stopy na oblečení. Odporúčame sérum BooUps, aby ste sa mohli tešiť na väčšie a krásne prsia, aké ste predtým nemali!

Hexapeptid Adifyline™, 3 rastlinné výťažky a 3 prírodné oleje pre najlepšiu starostlivosť pod slnkom!

BooUps pre zväčšenie pŕs: vyhladí vaše prsia a poskytne im dokonalý, vytúžený tvar!

 1. Pupočník ázijský
  Pupočník ázijský stimuluje regeneračné procesy v pokožke, posilňuje krvné cievy a zmierňuje opuchy. Okrem toho podporuje protistarnucie procesy a má antioxidačný účinok. Bohatý na vitamín C – prírodnú látku povzbudzujúcu organizmus k syntéze kolagénu, ktorý zodpovedá za pevnosť a pružnosť pokožky.
 2. Vlašské orechy
  Vlašské orechy silne hydratujú a vyživujú. Aktívne pôsobia proti starnutiu a voľným radikálom. Vytvárajú prirodzenú ochrannú bariéru na pokožke a čo je najdôležitejšie – obsahujú prírodný koenzým Q10, ktorý vyhladzuje a spevňuje vonkajšiu vrstvu kože.
 3. Mišpuľa
  Mišpuľa oobsahuje prírodné antioxidanty a podstatné množstvo vitamínu C, ktorý stimuluje kolagén. Pridáva pokožke zdravý lesk. Brzdí vznik vrások a udržiava optimálnu hydratáciu pokožky.
 4. Arganový olej
  Arganový olej má intenzívne antioxidačné vlastnosti, ktoré chránia pokožku pred zničením. Okrem toho ju vyživuje, regeneruje, vyhladzuje a zjemňuje. Zabraňuje odparovaniu vody z vrchnej vrstvy kože a udržiava primeranú hladinu jej zvlhčenia. Urýchľuje hojenie trhlín a odrenín na pokožke. Je tiež veľmi užitočný v boji proti striám.
 5. Kokosový olej
  Kokosový olej urýchľuje proces tvorby nových buniek na čerstvých nedostatkoch pokožky, čím zmierňuje viditeľnosť strií. Stimuluje tvorbu kolagénu a zároveň posilňuje lipidovú bariéru na pokožke. Zmierňuje zápaly, hlboko ju vyživuje a silne hydratuje.
 6. Bambucké maslo
  Bambucké maslo upokojuje podráždené miesta na pokožke a chráni ju pred presušením. Okrem toho ju zjemňuje, vyhladzuje a podporuje jej pružnosť. Posilňuje ochrannú bariéru pokožky, čím zlepšuje jej celkový vzhľad.

BooUps sú viaceré výhody s len jedným produktom

 • plné, zdvihnuté prsia
 • zväčšené poprsie
 • vyživenú a zvlhčenú pokožku
 • spevnené a pružné prsia
 • ochranu pokožky pred pôsobením vonkajších faktorov
 • spomalenie starnutia

Názory osôb, ktoré používali BooUps niekoľko týždňov. Prečítajte ich!

Anna, 23 rokov

„Keď som začala chudnúť, najviac ma trápilo to, že koža na mojom bruchu sa nestiahne a bude visieť. Avšak po 6 mesiacoch, ak som schudla takmer 20 kg, mojim najväčším problémom boli prsia. Boli ovisnuté, na pokožke vznikli početné strie, ktoré som si predtým nevšímala. Hľadala som spôsob, ako obnoviť ich pevnosť. Objednala som si BooUps a trafila som do čierneho. Už po niekoľkých týždňoch boli strie menej viditeľné a prsia sa prekvapujúco zväčšili. Nechcem sa už tohto prípravku vzdať!”.

Milena, 36 rokov

„Po narodení dieťaťa moje prsia stratili pevnosť. Bála som sa, že to už tak ostane. Pretože žiadne balzamy z drogérie ani domáce metódy nepomohli im prinavrátiť stratenú pevnosť. Až konečne som si objednala BooUps a všimla som si, že sa niečo mení. Po prvé, koža bolo lepšie napätá a pritom mäkšia, a potom sa prsia začali postupne dvíhať. Účinok je ohromujúci”.

Eva, 44 rokov

„Priateľka mi povedala, že nosím nevhodné podprsenky, lebo moje prsia sú príliš ovisnuté. Spočiatku som sa cítila urazená, až potom som sa riadne na nich pozrela a ukázalo sa, že to nie kvôli spodnej bielizne, ale môjmu veku! Proste moje prsia začali klesať. Rozhodla som sa, že nie čo s tým urobím, a objednala som BooUps. Dnes som si objednala druhé balenie, lebo účinky ma naozaj prekvapili. Už po mesiaci používania som si všimla výrazne zlepšenie oválu prsníkov. Proste sa zväčšili! A pokožka je riadne zvlhčená a pevnejšia”.

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: