CHEWIE HIP&JOINT: posilňuje kosti vášho domáceho maznáčika

CHEWIE HIP&JOINT: posilňuje kosti vášho domáceho maznáčika

CHEWIE HIP&JOINT:

 • posilňuje kosti, kĺby, väzy a šľachy, čím sa znižuje riziko zranenia;
 • rýchlo zmierňuje bolesť a zápal kĺbov;
 • obnovuje vnútrokĺbovú chrupavku, kĺbové puzdrá a väzy v prípade poranení
 • urýchľuje zotavenie po poškodení;
 • zabraňuje dysplázii kĺbov a genetickým ochoreniam;
 • zabraňuje demineralizácii kostí;
 • prispieva k eliminácii šírenia prednej končatiny;
 • uľahčuje umiestnenie ucha;
 • zlepšuje stav zubov, nechtov, kože a srsti.
OBJEDNAŤ

VENUJTE POZORNOSŤ SYMPTÓMOM, KTORÉ SA MÔŽU OBJAVIŤ:

 1. Domáce zviera je nemotorné, kríva alebo ťahá zadné nohy alebo má problémy so zohnutím
 2. Dávajte pozor na kĺby, môžu byť opuchnuté alebo môžu začať praskať
 3. Domáce zviera sa nenechá hladkať, možno sú tieto miesta zapálené
 4. Láskavú a veselú povahu vystriedala agresivita, podráždenosť či apatia. Váš miláčik to nerobí naschvál, len si nevie pomôcť vyrovnať sa s bolesťou
 5. Domáce zviera je pomalé a lenivé, prestalo skákať aj od radosti a aktívne hry ho už nelákajú
 6. Odmietnutie obľúbenej pochúťky, znížená chuť do jedla alebo naopak, prírastok hmotnosti v dôsledku nízkej aktivity

CHEWIE HIP&JOINT: posilňuje kosti vášho domáceho maznáčika

OBJEDNAŤ

KOMPLEX DOPLNKOVEJ VÝŽIVY VITAMÍNOV A MINERÁLOV NA POSILNENIE KĹBOV, KOSTÍ A VÄZOV PRE PSOV A MAČKY VŠETKÝCH PLEMIEN A VEKOVÝCH KATEGÓRIÍ

CHEWIE HIP&JOINT je chondroprotektor s účinnou kombináciou prírodných živín, ktoré sa nenachádzajú v bežnej strave vášho domáceho maznáčika.

CHEWIE HIP&JOINT reguluje syntézu kolagénu v tele, chráni a obnovuje kĺbové povrchy, zlepšuje prirodzený metabolizmus chrupavky, podporuje jej čistenie a samoliečenie, čo znižuje riziko vzniku kĺbových ochorení, zápalov šliach a dysplázií.

CHEWIE HIP&JOINT – LAHODNÝ CHONDROPROTEKTOR NA UDRŽANIE ZDRAVIA VÁŠHO DOMÁCEHO MAZNÁČIKA

KOMU VYHOVUJE CHEWIE HIP&JOINT?

 • Psy a mačky staršie ako 12 týždňov pre správny rast a vývoj
 • Pre dospelých na prevenciu a podporu pohybového aparátu
 • V prípade zvýšenej záťaže (tréning, preteky, lov, tehotenstvo)
 • Po poraneniach pohybového aparátu
 • Pri ochoreniach pohybového aparátu a genetickej predispozície

VYVÁŽENÉ ZLOŽENIE VITAMÍNOV A MINERÁLOV SA POSTARÁ O ZDRAVIE VÁŠHO DOMÁCEHO MAZNÁČIKA

 1. MUŠLE SO ZELENÝMI PERAMI
  Prírodný glukosamín. Obnovuje a posilňuje chrupavky, kĺby a šľachy, pomáha obnovovať štruktúru ciev, pôsobí protizápalovo
 2. GLUKOZAMÍN
  Obsiahnuté v spojivových, chrupavkových tkanivách a synoviálnej tekutine. Zlepšuje regeneráciu kĺbových tkanív a zabraňuje ich deštrukcii, zlepšuje pohyblivosť kĺbov.
 3. CHONDROITIN
  Posilňuje chrupavku, šľachy, väzy, má analgetické a protizápalové účinky, podporuje aktívnu regeneráciu chrupaviek.
 4. METYLSULFONILMETÁN
  Spomaľuje vývoj vekom podmienených zmien v kĺboch, zlepšuje stav zubov, vlasov, kože a pazúrov.
 5. VITAMÍN C
  Udržuje elasticitu spojivového tkaniva a väziva. Pomáha predchádzať vzniku kĺbových ochorení a v prípade ich výskytu urýchľuje rekonvalescenciu. Podporuje imunitný systém pri extrémnej fyzickej námahe a v období rekonvalescencie.
 6. VITAMÍN E
  Antioxidant, ktorý hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní stability bunkových membrán, čím prispieva k tvorbe silného svalového tkaniva.
 7. OMEGA 3-6
  Má protizápalové, spazmolytické a analgetické účinky. Poskytuje pevnosť a pružnosť tkanív, zmierňuje bolesti kĺbov a zlepšuje ich funkciu.

CHEWIE HIP&JOINT: posilňuje kosti vášho domáceho maznáčika

ODBORNÝ NÁZOR

Keď sa pes alebo mačka bez príčiny stane menej aktívnym, je to s najväčšou pravdepodobnosťou kvôli bolesti. Zranenia a vyvrtnutia sú sprevádzané zápalom, ktorý spôsobuje zvýšenú produkciu enzýmov, ktoré ničia dôležité zložky chrupavky. Kvôli tomu, kĺby nevydržia záťaž, Chondroprotector CHEWIE HIP&JOINT je vhodný pre psov a mačky všetkých vekových kategórií a plemien.Výsledky vedeckých výskumov, ako aj pozitívne skúsenosti majiteľov a chovateľov naznačujú, že v dôsledku užívania tohto lieku sa domáce zvieratá stanú aktívnejšími a vrátia sa do normálneho života.To naznačuje odstránenie zápalu, bolesti, ako aj obnovenie chrupavkového tkaniva, viskozitu synoviálnej tekutiny a normálnu funkciu kĺbu.

CHEWIE HIP&JOINT sa dodáva vo forme tabliet, je pochúťkou pre domáce zvieratá a je ľahko stráviteľný. Tento produkt odporúčam všetkým majiteľom a chovateľom ako na prevenciu, tak aj na liečbu problémov pohybového aparátu.

Michal Karol, ortopedický veterinár

POUŽITIE:

CHEWIE HIP&JOINT by sa malo podávať vášmu miláčikovi podľa hmotnosti počas jedla alebo po jedle. Doplnok stravy je vhodný pre psov a mačky staršie ako 12 týždňov.

 • HMOTNOSŤ DO 4 KG – 1 TABLETA
 • HMOTNOSŤ 4-9 KG – 2 TABLETY
 • HMOTNOSŤ 9 – 14 KG – 3 TABLETY
 • HMOTNOSŤ NAD 14 KG – 4 TABLETY

RECENZIE OD MAJITEĽOV A CHOVATEĽOV

Mám labradorského retrievera. Má 9 rokov a váži 32 kilogramov. Od narodenia mal problémy s kĺbmi, ale na prvý pohľad som sa do tohto zázraku zamilovala. Celé tie roky som musela skúmať a udržiavať zdravie… Ale zraneniam s krehkými kĺbmi sa nedá vyhnúť… Teraz začali ochabovať zadné končatiny. Dostali sme radu na CHEWIE HIP&JOINT. Zlepšenie bolo viditeľné po pár dňoch! Môj pes začal behať ako predtým, menej leží a prináša jeho obľúbenú loptu, aby si znova zahral. Budem brať CHEWIE HIP&JOINT a ďalej, aby sme nášmu hlavnému členovi rodiny predĺžili aktívny život!

Lucia Tisinová

Veľa cvičím so psom. Chodíme spolu aj na dlhé prechádzky a beháme cezpoľné behy. Vzhľadom na veľkú záťaž mi veterinár preventívne navrhol CHEWIE HIP&JOINT. Po týždni užívania, Všimol som si, že môj pes je menej unavený.

Margaréta Odrodová

Moja mačka má 6 rokov. Nedávno začala tráviť viac času vo svojom dome, aj keď predtým bola veľmi aktívna. Myslela som si na vek, ale keď sme prišli na kliniku na očkovanie, povedali nám, že mačka mala problémy s kĺbmi. Bola som veľmi rozrušená, ale odporučili nám CHEWIE HIP&JOINT. Začala som mačke podávať tento prostriedok a aktivita sa vrátila už na druhý deň! Po mesiaci užívania som si všimla, že sa pazúriky už nemajú mrví a srsť je lesklá. Boli sme na ultrazvuku a ten potvrdil, že je všetko v poriadku. Úžasný prostriedok, kúpila som niekoľko balení naraz, aby som dala mačke na prevenciu. A mimochodom, CHEWIE HIP&JOINT sa mi páčil.

Mária Turnerová

Mám šteniatko tibetskej dogy (7 mesiacov). Začal aktívne rásť a začal krívať na predné labky. Chovatelia nám povedali, aby mu dávali CHEWIE HIP&JOINT do roka a potom každý rok urobiť si preventívny kurz. Dva mesiace sme to pili, výsledok sa dostavil takmer okamžite. Šteniatko prestalo krívať, prestalo byť nemotorné. Teraz chodí hrdo! Páčilo sa mi, že cena je oveľa nižšia ako u analógov a kvalita je oveľa vyššie. Som rada, že šteniatko s radosťou zje tabletku, hoci všetky ostatné vitamíny a lieky vypľuje naraz.

Martin Horváth

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: