Désir Éternel Femme: feromóny novej generácie pre modernú a sebaistú ženu!

Désir Éternel Femme: feromóny novej generácie pre modernú a sebaistú ženu!

Zvoľte Désir Éternel Femme a presvedčite sa ako môžete pôsobiť na mužov!

  • priťahujte mužské pohľady
  • získajte sebaistotu a zdôraznite svoj sexepíl
  • vyvolávajte silnú túžbu
OBJEDNAŤ

PRIRODZENÉ AFRODIZIAKUM, KTORÉ PRIŤAHUJE AKO MAGNET!

Feromóny silne pôsobia na podvedomie. Sú tak subtílne a jemné, že sú takmer necítiteľné. Ale ich sila je neuveriteľná! S Désir Éternel Femme sa vaša atraktivita zvýši v očiach iných. Vzbudíte pocit dôvery a rozpálite vášeň. Ale nielen to! Feromóny zlepšia vaše vzťahy s inými, podporia vašu sebaistotu, posmelia vás aj počas denných situácií doma a v práci.

Désir Éternel Femme: feromóny novej generácie pre modernú a sebaistú ženu!

OBJEDNAŤ

VEDCI POTVRDILI, ŽE FEROMÓNY MAJÚ SILNÝ VPLYV!

Feromóny sú prirodzené látky, ktoré telo vylučuje. Pôsobia ako návnady na druhé pohlavie a ich úlohou je zvýšiť atraktivitu. Vedci z Chinese Academy of Sciences v Pekingu potvrdili, že vnímanie druhého pohlavia je založené na chemosenzorických impulzoch. Preto ženy, ktoré vylučujú prirodzené feromóny, sú pre mužov atraktívnejšie. Javia sa ako viac sexi, otvorenejšie, príjemnejšie a predovšetkým ich ženskosť je výraznejšia. Vďaka ženským feromónom sa muži môžu ľahšie uvoľniť v spoločnosti dámy. Sú viac oddýchnutí a radostní, a aj pripravení na ďalšie aktivity.

AKÚ MÁ DÉSIR ÉTERNEL FEMME VÔŇU?

Voňavá kompozícia Désir Éternel Femme obsahuje predovšetkým čerstvé a kvetové tóny. Vône vyhradené jemným, romantickým a veľmi ženským dámam. Ale do arómy teplej škorice spojenej s jemným muškátom a citronellou sa zamilujú aj sebavedomé ženy, ktoré majú rady vábne vône. čerstvé citrusové arómy a jazmínové tóny pritiahnu nejedného muža. A jemné feromóny len podporia tento efekt. S nimi budete s väčšou smelosťou vysielať neverbálne signály a tiež sa častejšie usmievať, vábiť, zvádzať, priťahovať.

Ak vo vašom prostredí je ešte niekto, kto neopätuje váš záujem, tak určite prišiel čas na Désir Éternel Femme!

ZDÔRAZNITE SVOJU ATRAKTIVITU, SEBAISTOTU A ŽENSKOSŤ

V Désir Éternel Femme nájdete dva ženské feromóny. Sú to estratetraenol a kopulin. Potvrdilo sa, že prvý z nich je najsilnejší nosič informácie. Signalizuje ženskosť, láka mužov. Muž vystavený pôsobeniu feromónu sa snaží byť starostlivejší voči svojej dáme a súčasne nevie odolať jej sexepílu. A kopulin zdôrazní vašu ženskosť, kvôli nemu muži vás budú považovať za atraktívnu, srdečnú, zrelaxovanú a aktívnu. Feromóny ovplyvnia nielen vaše prostredie, ale aj vás! Podporia vašu sebaistotu, zlepšia náladu, zdôraznia váš sexepíl. Nechajte sa presvedčiť, že feromóny novej generácie môžu obmeniť váš život!

Désir Éternel Femme: feromóny novej generácie pre modernú a sebaistú ženu!

DR. ANNA SAVIC PÍŠE O TOM, AKO PÔSOBIA FEROMÓNY

„Pracovala som s mojim mužom Russelom na projekte ohľadom pôsobenia feromónov. Nie na všetkom sme sa vedeli zhodnúť a viackrát som chcela poukázať na jeho chyby. Ale dosiahli sme prielom, ak som sa rozhodla, že sama budem feromóny používať. Môj muž bol úplne prekvapený tým, že nevedel tomu odolať. A to bol impulz, aby sme s výskumom pokračovali. Výskumu sa zúčastnilo výše 100 párov a sme potvrdili, že vdychovanie feromónov povzbudzovalo u nich sexuálnu túžbu, modifikovalo pamäť o určitých situáciách, a dokonca ovplyvňovalo aj zmenu nálady. Potvrdila sa účinnosť parfumu s prísadou feromónov Désir Éternel Femme. Muži doslova sa bláznili do žien, ktoré používali voňavku. Môžem ju rozhodne odporučiť.”

NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY

1. Čo je Désir Éternel Femme?

Désir Éternel Femme je parfum, ktorý obsahuje ženské feromóny: estratetraenol a kopulin, ktoré pôsobia na mužov ako ľúbostné afrodiziakum. Priťahujú ich pozornosť a zmierňujú neistotu. Ženám pridajú sexepíl a atraktivitu.

 

2. Čo obsahuje Désir Éternel Femme?

INCI Désir Éternel Femme: Alcohol denat., Parfum, Aqua, Benzyl alcohol, Benzyl benzonate, Benzyl salicylate, Cinnamyl alcohol, Cintronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.

 

3. Pre koho je Désir Éternel Femme?

Désir Éternel Femme je parfum s feromónmi pre odvážne, rozhodné a sebavedomé ženy a aj pre tie, ktoré sa chcú otvoriť na nové vzťahy. Feromóny sú však silné afrodiziakum, s ktorým urobíte lepší prvý dojem na mužoch. Zdôrazníte svoju atraktivitu, priateľskosť a otvorenosť.

 

4. Kedy môžem očakávať prvé účinky Désir Éternel Femme?

Désir Éternel Femme je parfum. Preto prvé účinky zistíte už po prvom nanesení prípravku na pokožku.

 

5. Je Désir Éternel Femme bezpečný?

Áno. Désir Éternel Femme je voňavka s prírodnými feromónmi, ktoré sú úplne bezpečné.

 

6. Aká je kapacita Désir Éternel Femme?

Bežné balenie Désir Éternel Femme obsahuje 50 ml parfumu s feromónmi.

 

7. Ako sa Désir Éternel Femme používa?

Désir Éternel Femme sa používa ako každý iný parfum. Naneste ho na zápästie, krk a dekolt. Neroztierajte tie miesta, ale pre posilnenie efektu môžete hneď pred použitím parfumu s feromónmi naniesť na pokožku nevoňavý krém. Vtedy vôňa bude dlhšie cítiteľná. Nepoužívajte priamo na odev.

 

8. Môžem spolu s Désir Éternel Femme používať aj iný parfum?

Désir Éternel Femme je parfum s feromónmi. Preto súčasné používanie druhej voňavky nie je potrebné. Ale ak chcete, môžete používať Désir Éternel Femme striedavo s vaším obľúbeným parfumom.

NÁZORY NA DÉSIR ÉTERNEL FEMME

„Feromóny v parfume Désir Éternel Femme podporili moje sebavedomie. Predtým som sa obávala chlapov. A teraz, ak chytám ich pohľad, proste sa na nich usmievam. A priznám sa, že sa mi to páči. Som pre nich atraktívnejšia, som sebaistá a dokonca som sa rozhodla meniť účes na príťažlivejší”.

Karolína, 24 rokov

„Nechcela som veriť tomu, že feromóny vôbec fungujú. Však som toľko čítala, že ich ani necítiť. A ak ich necítiť, tak ako by mali zapôsobiť. Tak som bola prekvapená, že Désir Éternel Femme naozaj funguje. Odkedy ho používam, viac sa mužom páčim. Sú ochotnejší ma baliť, ale tiež sa so mnou rozprávať”.

Janka, 31 rokov

„Neverila som tomu, že nájdem ešte niekoho po rozvode. Myslela som si, že v mojom veku nie som už pre mužov tak príťažlivá. Sestra mi kúpila voňavku Désir Éternel Femme ako darček k narodeninám, a vôbec mi nepovedala, že obsahuje feromóny. Až keď som začala ju používať, tak som jej povedala, že sa za mnou chlapi obzerajú na ulici, a jeden kolega ma stále pozýva na spoločný obed a neviem, čo si mám o tom myslieť. Sestra sa ma len opýtala, či sa mi páči nový parfum a až vtedy mi prezradila jeho tajomstvo. Že obsahuje feromóny!”.

Bea, 45 rokov

„Som chlap, ale musím s vami zdieľať svoj názor. Kúpil som tento parfum svojej žene. Niekto si pomysli, že som trafil vlastnú bránku. Možno trochu, lebo sa chlapi za ňou obzerajú na ulici častejšie ako kedysi. Ale nie o tom som chcel. S Désir Éternel Femme moja Marta získala sebaistotu, čo pozitívne ovplyvnilo náš spoločný život. Áno, sme teraz v podstate nerozlučiteľní. A Marta sa cíti atraktívna a neobáva sa pri mne exponovať svoju ženskosť. Už ani nehovorím o tom, že pôsobí na mňa ako nikdy predtým a náš sex je oveľa lepší!”.

Jaro, 33 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: