Dietoll pre chudnutie: 100% schudnutie vďaka ketóze!

Dietoll pre chudnutie: 100% schudnutie vďaka ketóze!

Ketóza znamená získavanie energie z tuku a nie z glukózy, ktoré sa dostávajú do organizmus cukrami.Do ketózy sa organizmus dostáva počas 7-10 dní po tom, čo prestanete konzumovať stravu, obsahujúcu cukry. V tomto stave sa začína aktívne premieňanie tukov na energiu.

 

Avšak diéta, súčasťou ktorej je vylúčenie cukrov zo stravy, môže byť pre ľudí náročná.Vďaka Dietoll môžete spustiť proces ketózy bez zbytočného trápenia. Komplex zabezpečí tok ketónových telies zvonku, čo vám pomôže zbaviť sa nadbytočného tuku.

OBJEDNAŤ

Obsiahnuté SILNÉ ZLOŽKY

Dietoll pre chudnutie: 100% schudnutie vďaka ketóze!

L-karnitín

 • Bojuje proti „odolnému“ tuku, vrátane toho viscerálneho
 • Zvyšuje sa spotreba kalórií organizmom
 • Zvyšuje výkona vytrvalosť

Horká Oranžová

 • Normalizujemetabolizmus lipidov
 • Očisťuje cievyod „zlého“ cholesterolu
 • Zlepšuje siluetu,bojuje proti celulitíde

Ketóny maliny

 • Transformujútuk na energiu
 • Zrýchľujúmetabolizmus
 • Potláčajúpocit hladu

Guggul Extrakt

 • Zrýchľuje metabolizmusuloženého tuku
 • Zabraňuje ukladaniunového tuku
 • Zlepšuje fungovaniepankreasu

Bromelín

 • Aktívne rozpúšťaviscelárny tuk
 • Odstraňuje opuchy
 • Zabraňuje ukladaniu sa tukov v okolívnútorných orgánov

Koenzýn Q10

 • Normalizuje metabolizmus
 • Znižuje hladinu zlého cholesterolu
 • Potláča chuť na jedlo a zabraňuje prejedaniu

Ako Dietoll vplýva na hormonálnu rovnováhu?

Na rozdiel od iných liekov na chudnutie, Dietoll nemá žiadny vplyv na оказывает никакого влияния на endokrinný systém. Preto tento komplex môžete prijímať bez akýchkoľvek obáv.

OBJEDNAŤ

Čo znamená účinnosť Dietoll – 99%?

Dietoll pre chudnutie: 100% schudnutie vďaka ketóze!

To znamená, že 99 ľudí zo 100, ktorí užívali Dietoll, schudli. Bez ohľadu na pohlavie, vek a počiatočnú váhu. Takáto účinnosť bola potvrdená klinickými testami v Inštitúte dietológie a zdravej výživy v americkom meste New York v roku 2018. Na testoch sa zúčastnilo okolo 1000 dobrovoľníkov, trpiacich nadváhou. Všetci počas jedného mesiaca užívali Dietoll. Podľa výsledkov testov až 99% zúčastnených zhodili nadbytočnú váhu (10 a viac kg) bez diéty a športu.

Názor odborníkov о Dietoll

Počas ketózy sa tuky rozkladajú na mastné kyseliny a glycerol, ktoré sa potom transformujú na ketónové telieska. Ketóza sa však spúšťa len vtedy, keď sú zásoby glykogénu v pečeni a svalovom tkanive úplne vyčerpané, zvyčajne sa tak stane v priebehu 7 až 10 dní.

 

Ak chcete tento proces urýchliť a tým aj spaľovanie tukov, rovnako ako svojim pacientom vám odporúčam prírodný doplnok Dietoll. Hlavnou vlastnosťou Dietoll je schopnosť blokovať ukladanie sacharidov, ktoré sa rozkladajú na glukózu, vstrebávajú sa do krvi a vedú tak k nadbytočným kilám.

 

Je dôležité chápať, že Dietoll nemá nič spoločné s kofeínovými spaľovačmi tukov. Dietoll nedráždi nervový systém. To je dôvod, prečo nezvyšuje vašu podráždenosť a nenarúša váš spánok. Dietoll umožňuje zdravú a prirodzenú stratu hmotnosti, ktorá prinesie výnimočné výhody vášmu telu.

Glenn Goodall, americký dietológ, odborník
na zdravú výživu, skúsenosť v oblasti – 30 rokov.

Hodnotenia Dietoll

Schudla 41 kg
Anna 26 rokov

„Nakoľko si pamätám, vždy som držala diétu. Hladovky, problémy so spánkom a s kožou boli neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Mohla som schudnúť 11 kg, no potom som sa prestala kontrolovať a všetko sa vrátilo. O Dietoll som sa dozvedela od dietológa. Začala som ho užívať a ešte predtým som si urobila testy na ketónové telieska. Spočiatku bolo 0,9 mol, po Dietoll bola hodnota na testoch takmer 10 mol.Výsledky, ktoré som dosahovala ma veľmi tešili. Každý týždeň som na váhe mala o 4-5 kg menej. Pre mňa to bol skutočný zázrak. Cítila som sa veľmi dobre, nemala som hlad, spala som po 7 hodín“.

Schudla 36 kg
Eva 46 rokov

Doktor stanovil obezitu druhého stupňa. Moja váha ma nejak extra netrápila, neprekážala mi, kým sa nezačali problémy s mojim zdravým. Bolo treba schudnúť, no nijak som si nemohla odoprieť jedlo alebo ho len obmedziť. Lieky mi zakázali a tiež mi neodporúčali športovať. Jediné, čo mi pomohlo zhodiť 36 kg bol Dietoll. Je úplne naturálny, účinný a je za pomerne dostupnú cenu. Som veľmi rada, že som našla tento bio doplnok včas a mohla som pocítiť takú ľahkosť, o ktorej som nikdy ani nesnívala.

schudla 15 kg
Lucia 33 rokov

Po hormonálnom zlyhaní sa mi nedarilo vrátiť sa k pôvodnej váhe. Povedala som si, že do jeden schudnem, nech to stojí, čo to stojí. Pomocou Dietoll som dosiahla svoj cieľ len za 2,5 mesiaca, zhodila som viac ako 15 kilogramov! Dovtedy som skúšala všetko možné, no účinok mal len tento doplnok. Konečne mám ideálnu postavu!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: