Vanefist Neo pre chudnutie: spaľujte tuk bez námah a stresu

Vanefist Neo pre chudnutie: spaľujte tuk bez námah a stresu

 • Urýchľuje metabolizmus
 • Zastavuje chuť do jedla
 • Odstraňuje toxíny
 • Zrýchľuje trávenie
 • Zvyšuje tempo bunkového spaľovania
OBJEDNAŤ

Ako to funguje?

I. ETAPA. Totálny detox. Je to etapa, ktorá iniciuje celý proces chudnutia. Aby ste dali vášmu organizmu priestor pre pôsobenie, musíte najskôr odstrániť všetky prekážky. Bez TOXÍNOV a škodlivých látok môže vaše telo konečne začať aktívny proces spaľovania tuku 24 hod. / denne, a vaša hmotnosť začne klesať priemerne o 5 kg / týždeň.

II. ETAPA. Spaľovanie tuku. Po vylúčení toxínov sa metabolizmus výrazne zrýchľuje – vďaka čomu organizmus SÁM začína spaľovať tuk na úrovni každej bunky. Je to jednoduchá cesta ku vysnívanej, štíhlej postave.

III. ETAPA. Stabilizácia metabolizmu. Je to VEĽMI dôležitá fáza, na ktorú veľa osôb zabúda. Po fáze aktívneho spaľovania metabolizmus musí byť stabilizovaný na pre vás bezpečnej úrovni. Keď dosiahnete pre seba najlepšiu hmotnosť, začne organizmus pomaly tlmiť aktívne spaľovanie, až do získania výsledku, ktorý je pre vás najlepší.

Vanefist Neo pre chudnutie: spaľujte tuk bez námah a stresu

OBJEDNAŤ

Prečo potrebujete presne 3 etapy chudnutia?

V tomto momente sa môžete opýtať: „No dobre, ale na čo mi sú až 3 etapy? Nestačí jednoducho spáliť ten tuk?“. V skutočnosti nie! Nad formulou Vanefist Neo pracovali 2 nezávislé výskumné tímy na 2 kontinentoch (vo Švajčiarsku a USA). Vedci objavili, že aby sa schudlo raz a navždy, nestačí sa zbaviť nadbytočného tuku z organizmu. Aby sa nadbytočné kilogramy už nikdy nevrátili, sú potrebné presne tri etapy: očisťovania, spaľovania a stabilizácie.

A práve to odlišuje Vanefist Neo od iných špecifík. Je to jediná dostupná na trhu kúra, ktorá nielen dovoľuje schudnúť 14 kg za 1 mesiac, ale tiež prestavuje organizmus na úplne iný režim fungovania. Díky tomu vaše telo SAMO, bez cudzej pomoci, môže chudnúť a spaľovať nežiaduci tuk. Vanefist Neo pohne vašim metabolizmom z miesta, a nadbytočné kilogramy sa nevrátia – už nikdy.

Čo spôsobuje, že Vanefist Neo je tak efektívny?

Pri chudnutí nie je miesto na šťastné náhody, ani priestor na zakopnutie. Každá akcia sa musí plánovať s matematickou presnosťou. Preto sa žiadna zložka Vanefist Neo v ňom nenašla náhodne. Prípravok obsahuje výhradne aktívne rastlinné výťažky a vitamíny s overeným pôsobením. Práve z tejto príčiny mu môžete plne dôverovať. Vanefist Neo je najúčinnejší prostriedok na trhu, ktorý spaľuje tuk BEZPEČNE, RÝCHLO A PRÍRODNE.

 1. Tiamín. Podporuje správnu prácu tráviaceho traktu
 2. Niacín. Znižuje hladinu cholesterolu
 3. Vitamín C. Zastavuje ukladanie tuku
 4. Yerba mate. Čistí organizmus od toxínov
 5. Zelená káva. Podporuje aktívne spaľovanie tuku
 6. Bacopa monnieri. Aktivuje samočistenie organizmu
 7. Garcinia cambogia. Stimuluje metabolické procesy

Odporúčaný odborníkmi

Vanefist Neo pre chudnutie: spaľujte tuk bez námah a stresu

„V profesionálnom živote neuznávam kompromisy. Viem, ako je ťažké schudnúť, pretože som tým sama prechádzala – je to nekonečná nočná mora! Preto nikdy, vôbec nikdy neodporúčam klientkám neoverené látky. Nie je nič horšie ako klamné nádeje. Myslím si, že objav zmesi aktívnych látok spaľujúcich tuk, aká bola použitá v Vanefist Neo to bol prielom! Iné prípravky pôsobia jednostranne, povzbudzujú organizmus iba k spaľovaniu tuku. To pôsobí – ale v krátkodobom horizonte. Navyše vo väčšine špecifík na chudnutie sa vyskytuje škodlivá chémia.

 

Vanefist Neo je úplne iný! To, čo ho odlišuje je prírodné zloženie a trojfázové pôsobenie. Vo skutočnosti je prípravok iba spúšťačom – po odstránení toxických látok organizmus sám spaľuje nadbytočné kalórie. A to je obrovský úspech vedy! Mám radosť, keď ho môžem ponúkať mojim zákazníčkam, pretože viem, že na ďalšiu návštevu prídu vysmiate. Odporúčam!“

Amanda Čaplová, odborníčka na zdravú výživu s 23-ročnú praxou

Oni už vyskúšali

Keď som sa rozišla s chlapcom môj svet sa zrútil. Doslova akoby som prepadla do tranzu, akoby mi niekto vytrhol niekoľko mesiacov zo života. Iba som ležala v teplákoch na pohovke a prežierala som sa. Taká bola moja terapia. No a pribrala som. Veľa. No a samozrejme na chlapca som už dávno zabudla, a kilogramy zostali. Prisahám, skúšala som všetko! Ale dokonca keď som trochu schudla, tak potom som dvakrát toľko pribrala. Takýto jo-jo efekt. Nakoniec mi kamarátka podstrčila ten Vanefist Neo. Ona vždy udržuje krok s novinkami, tak som si povedala, že to vyskúšam. No a super! Schudla som 14 kíl za mesiac, a to je ešte len začiatok. Cítim sa teraz ľahká a plná života. A – čo je najdôležitejšie – znovu chodím na rande. Veľká vďaka. Odporúčam dievčatá!

Eva, 25 rokov

Všetci si myslia, že chudnutie je len pre kočky. Že chlapi na to kašlú – a tak to úplne nie je. Každý chce dobre vyzerať, len sa o tom nehovorí. Ja som bol celý život pri tele. V škole som mal prezývku „Pampúch“ – že som bol ako taký guľatý ako pampúch. Ako som sa smial, ale je jasné, nebolo mi to príjemné. Hanbil som sa dokonca prehovoriť na dievča, o rande ani dokonca nehovorím, pretože nie je o čom. Nakoniec som si povedal, že nemôžem plánovať budúcnosť so svojim počítačom a vyskúšal som ten Vanefist Neo. A, ešte jedna taká poznámka – všetko sa dá zariadiť cez internet – takže som nemusel nikde chodiť, pýtať sa. No a super! Prvých 10 kíl som schudol za 4 týždne. Potom ešte ďalších 7. Funguje to fajn. Poviem to úprimne, že teraz som sa dokonca prihlásil na zoznamku – a to so svojou fotografiou – pretože nakoniec som pyšný, ako vyzerám! Som s tým prípravkom veľmi spokojný. Odporúčam všetkým.

Miro, 32 rokov

Vždy som bola štíhla a nevidela som v tom nič neobvyklé. Až tu náhle po tehotenstve – BUCH – 15 kíl navyše. Myslela som si, že to zlezie samo, ale po niekoľkých mesiacoch som už stratila nádej. Cítila som sa hrozne… Akoby ma niekto napumpoval. Keď bol muž v práci, tak som cvičila všetky tie super cvičenia z televízie – a nič. Raz ku mne prišla na chvíľku známa a bola akurát čerstvo po kúre s Vanefist Neo. Pravdaže, vyzerala dobre. Ihneď som tiež vstúpila do zľavového klubu a dostala som ten zázrak. No a po 4 týždňoch kúry som schudla 15 kilo. Konečne sa cítim atraktívne, žiadny tuk sa mi neprekypuje – no super. A najlepšie je to, že oblečenie pred tehotenstvom padne! Veľmi odporúčam.

Aneta, 36 rokov

Po narodení dieťaťa – a to je už pár rokov – som strašne pribrala na váhe. A je známe keď to človek odďaľuje – vždy je niečo na prácu a nejako nebol čas (no a tiež trocha chuti) na chudnutie. Ale ihneď po dovŕšení 50 rokov ma dcéra poslala na vyšetrenie. A ukázalo sa – vysoký cholesterol, cievy upchaté no a hmotnosť stále narastá. Tak čo, bolo treba schudnúť. Ale ako? Skúšala som cvičenia, diéty, ale vôbec nič mi nešlo. Nakoniec dcéra na internete našla ten Vanefist Neo a konečne som začala chudnúť. Na začiatku pomaličky – po 5 kilách klesalo. Vraj sa to prispôsobuje prirodzeným predispozíciám, takže sa evidentne musel môj organizmus pripraviť. A potom – KLESLOOO. Nakoniec som schudla 23 kilo. A najlepšie je, že teraz mám toľko energie, že som začala nakoniec behať, cvičiť, hodím s palicami – všetko. Energia mnou doslovne prekypuje. Prežívam druhú mladosť! Veľká vďaka.

Gabriela, 53 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: