Valgus 2 in 1: povedzte “nie” bolesti a škaredé “kosti” na vašich nohách!

Valgus 2 in 1: povedzte “nie” bolesti a škaredé “kosti” na vašich nohách!

2 fixátory pre denné a nočné použitie

  • Zastaví bolesti a zápal počas 10 dní.
  • Radikálne eliminuje vbočenie – do 10 dní!
OBJEDNAŤ

VALGUS 2 IN 1 JE JEDINÝM RIEŠENÍM NA TIETO TRI PROBLÉMY

  1. jemne preskupuje prsty do ich prirodzenej polohy a odstraňuje deformácie
  2. okamžite znižuje obťažujúci pľuzgier a bolesť nohy
  3. opravuje valgus a lieči zápaly kĺbov

Valgus 2 in 1 možno nosiť pri nosení obuvi, pomáha znižovať tlak a trenie v oblasti prstov. Je neviditeľný dokonca aj v letných otvorených topánkach. V noci pomáha druhý fixátor.

Valgus 2 in 1: povedzte “nie” bolesti a škaredé “kosti” na vašich nohách!

OBJEDNAŤ

KEDY JE ČAS NA VALGUS 2 IN 1!

Mali by ste používať Valgus 2 in 1, ak
Máte ploché nohy, nosíte úzke topánky a topánky s podpätkami, niekto z vašej rodiny má vbočený palec. Valgus 2 in 1 zabráni progresii ochorenia, a vaše nohy zostanú krásne a zdravé po dlhú dobu.

 

Počiatočné príznaky
Konštantné nosenie fixátorov Valgus 2 in 1 po dobu 3-6 mesiacov cez den aj v noci opraví skreslenie a vyčnievajúce “kosti” v nohách

jednoducho zmiznú! Tento efekt je klinicky preukázaný. Výsledok zostane aj potom, čo fixátor prestanete používať.

 

Ťažká deformita palca
Valgus 2 in 1 obnovuje správnu polohu špičky nohy, aj keď sú prsty skrížené a tesne u sebe; ale tiež bráni progresii ochorenia a zastaví vývoj komplikácií: zápalu kĺbov, tvorbu mozoľov. Zaťaženie na nohy pri chôdzi je správne rozložené a bolesť zmizne nielen v prstoch, ale aj v nohách; nohy sa unavía omnoho menej. Môžete znova nosiť krásne topánky, nielen ortopedickú obuv.

AKO TO FUNGUJE?

  • Vyrobené z čistého, bezpečného a veľmi odolného silikónového gélu
  • Fixátor zo silikonového gélu sa okamžite prispôsobí anatómii vašej nohy, doslova sa na nohe stáva nepostrehnuteľný. Rovnako starostlivo a bezpečne uzamkne prst vo správnej polohe.
  • Pod tlakom sa kosť vráti do normálnej polohy a palec zostane paralelne s ostatnými prstami. Bolesť pri chôdzi zmizne a topánka už nedeformuje nohu.

Valgus 2 in 1

 

Nastaví prst do správnej polohy a vlastne imobilizuje (opraví) ho po dobu 24 hodín denne, poskytuje výrazný terapeutický účinok.
Ochorenie už nepostupuje, pretože telesná hmotnosť je správne distribuovaná na nohy a uzavreté topánky už ńevyvolávajú ďalší posun palca smerom von

Valgus 2 in 1: povedzte “nie” bolesti a škaredé “kosti” na vašich nohách!

AKO POUŽÍVAŤ VALGUS 2 IN 1?

Jednoducho nasunte fixátor na prst a pritlačte na kožu, potom si obujte svoje normálne topánky. Jeden fixátor nosíte vo dne a druhý aj v noci. Je neviditeľný v topánkach so zatvorenou pätou aj v športovej obuvi.

Čím viac času strávite s fixátorom, tým rýchlejšia bude korekcia deformity. A tým rýchlejšie valgus zmizne!

Jeden pár stačí na dobu minimálne jedného roka používania. Pre väčšinu ľudí, ktorí trpia valgózitou, to je viac než dosť, aby zásadným spôsobom vyriešili problém bolestivej kosti!

HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

Problém sa objavil pred 10 rokmi na univerzite, a potom som vôbec nenosila topánky s vysokými podpätkami, zdalo sa mi, ako by sa všetci pozerali na moje škaredé nohy. Okrem toho som mala strach z operácie. Takže keď som narazila na tento fixátor, kúpila som si ho hneď. Po 3 mesiacoch sú prsty na nohách úplne normálne! Nikdy som ich nevidela v takom normálnom stave! Teraz nosím fixátor aj vysoké topánky na podpätku, je to veľmi pohodlné. Veľmi odporúčam pre každého!

Jana, 30 rokov

Fixátory ma zachránili! Bolesť v nohách bola strašná; nosila som pánske topánky, sotva som sa hýbala. Akonáhle som začala nosiť fixátory, cítila som sa oveľa lepšie. Žiadne ďalšie krívanie. Teraz opäť nosím dámsku obuv a topánky.
Vrátila som sa do života, nič viac, nič menej! Som veľmi vďačná tým, ktorí prišli s takou úžasnou vecou!

Martina, 74 rokov

V mojom ranom detstve mi diagnostikovali ploché nohy. Vlani som jednoducho nemohla nosiť normálne topánky a krívala som. Pri hľadaní riešenia som sa stretla s podiatristom, ktorý odporúča tieto fixátory. Používala som silikónový fixátor po dobu 2 mesiacov a teraz som zabudla na akékoľvek problémy kĺbami, kostmi rúk alebo nôh! Cítim sa skvele! Ohnuté prsty súť prakticky neviditeľné, čo ma veľmi teší.

Lenka, 37 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: