Glycozal proti cukrovke: udržte si normálnu hladinu cukru v krvi

Glycozal proti cukrovke: udržte si normálnu hladinu cukru v krvi

Glycozal bol zostavený z DESIATICH účinných, prírodných a navzájom spolupracujúcich ingrediencií, ktoré podporujú zdravú hladinu cukru v krvi.

 • Normálnu hladinu cukru v krvi podporuje po dobu 30 dní
 • Podporuje zdravé chudnutie
 • Stimuluje lepšiu produkciu inzulínu
 • Pomáha pri cirkulácii krvi, zdraví srdca a ciev
OBJEDNAŤ

GLYCOZAL VÁM POMÔŽE:

 1. Udržte si normálnu hladinu cukru v krvi
 2. Podporuje normálnu hladinu lipidov v krvi
 3. Redukuje zvýšené vyplavovanie cukru v krvi po jedle
 4. Podporuje lepšiu produkciu inzulínu a citlivosť naň
 5. Znižuje telesnú váhu veľmi zdravým spôsobom
 6. Podporuje lepšiu cirkuláciu krvi, zdravie srdca a ciev
 7. Podporuje tvorbu energie a zdravia

Glycozal proti cukrovke: udržte si normálnu hladinu cukru v krvi

PRÍRODNÉ KĽÚČOVÉ INGREDIENCIE: PRIRODZENÁ NORMALIZÁCIA HLADINY CUKRU V KRVI A PREVENTÍVNE RIEŠENIE PROTI CUKROVKE

Glycozal kombinuje 10 prírodných ingrediencií, ktoré boli starostlivo vybrané na základe 144 klinických a laboratórnych výskumov a štúdií – v najkoncentrovanejšej bio podobe a v správnej dávke – všetko v jednej jednoducho konzumovateľnej kapsuly.

 • EXTRAKT ZO ŠKORICE. Škorica, bežne používané korenie, zlepšuje a reguluje krvnú glukózu, znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. 1 g škorice denne zvyšuje mieru citlivosti na inzulín, bojuje proti cukrovke a dokonca utlmuje cukrovku II. typu. Škorica je bohatá na antioxidanty a zabraňuje tvorbe krvných zrazenín.
 • EXTRAKT Z JABLČNÉHO OCTU. Bohatý na kyselinu jablčnú a dôležitý na zníženie hladiny cukru v krvi po jedle. Pomáha pri nadváhe. Konzumuje sa pred spaním, redukuje hladinu cukru v krvi najmä ráno a tiež podporuje tvorbu inzulínu.
 • EXTRAKT Z PLODOV GARCÍNIE KAMBODŽSKEJ. Aktívnou látkou je HCA, vďaka ktorej garcínia kambodžská zlepšuje hladinu cholesterolu a trávenie glukózy. Znižuje hladinu cukru v krvi buď počas diéty alebo po jedle.
 • EXTRAKT Z PLODOV MOMORDIKY HORKEJ. Redukuje koncentráciu krvnej glukózy a potláča chuť do jedla. Je bohatý na dôležité vitamíny a minerály, a je vhodný pri boji proti cukrovke.
 • EXTRAKT Z OLIVOVÝCH LISTOV. Skvelá prírodná ingrediencia na boj proti cukrovke – podporuje normálnu hladinu cukru v krvi a podporuje tvorbu inzulínu. Zlepšuje prácu pankreasu a jeho beta buniek, a zároveň podporuje citlivosť na inzulín.
 • L-TRYPTOFÁN. Veľmi dôležitá látka na zvýšenie výdaja energie z glukózy. Je účinná pri liečbe cukrovky II. typu. Potláča zvyšovanie hladiny cukru v krvi a zachováva dostatočnú mieru vylučovania inzulínu.
 • JÓD. Pomáha pri správnom trávení glukózy a stabilizuje srdcový rytmus, znižuje hladinu cholesterolu a krvný tlak. Jód má schopnosť zrieďovania krvi.
 • CHRÓM. Nachádza sa v orechoch a rybách, reguluje hladinu krvného cukru. Znížením hladiny inzulínu a zlepšením trávenia glukózy chróm riadi hladinu cholesterolu a triglyceridov (krvného tuku).
 • ZINOK. Je potrebný na tvorbu inzulínu v beta bunkách pankreasu. Je tiež antioxidantom, a jeho užívanie môže byť prospešné pri boji proti srdcovým ochoreniam u ľudí s cukrovkou II typu.
 • VITAMÍNY B1, B2, B6, B12. Vitamín B1 sa podieľa na trávení sacharidov a mastných kyselín, a má vplyv na proces tvorby energie. B2 pomáha pri rozkladaní sacharidov, bielkovín a tukov a ich premene na energiu. B6 je dôležitý pri trávení bielkovín. B12 pomáha udržať zdravé červené krvinky a podporuje zdravie ciev.

ČO SÚ 3 ZÁKLADNÉ PRVKY PRE NORMÁLNU HLADINU CUKRU V KRVI?

Glycozal účinkuje v súlade s 3 základnými prvkami, vďaka ktorým si udržíte normálnu hladinu cukru v krvi a podporíte zdravie vášho srdca:

GLYCOZAL POMÁHA REDUKOVAŤ ABSORPCIU GLUKÓZY V TENKOM ČREVE. V tenkom čreve sa cukor a sacharidy menia na glukózu. Ak človek skonzumuje veľké množstvo cukru alebo sacharidov, pre telo je náročné udržať normálnu hladinu krvného cukru. Redukciou miery absorpcie glukózy v črevách podporíte celkové zdravie a normálnu hladinu cukru v krvi.

GLYCOZAL POMÁHA REDUKOVAŤ TVORBU GLUKÓZY V PEČENI. Pečeň človeka produkuje glukózu interne. Tento proces má na starosti skupina hormónov a enzýmov. Čím sme starší – alebo ak nie sme 100% zdraví – komunikácia a rovnováha týchto hormónov a enzýmov sa zhoršuje, čoho výsledkom je, že pečeň začne produkovať viac glukózy než je potrebné.

GLYCOZAL POMÁHA ZVÝŠIŤ MIERU PRIJÍMANIA GLUKÓZY V BUNKÁCH. Reakciou tela človeka na zvýšenie hladiny krvného cukru – po jedle alebo maškrte – je vylúčenie inzulínu (hormón, ktorý sa tvorí v pankrease). Inzulín pomáha bunkám, aby prijímali glukózu z krvi a využívali ju ako energiu. Keď sú bunky citlivé na inzulín, absorpcia glukózy zostane normálna a prispeje sa tým k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

OBJEDNAŤ

Glycozal proti cukrovke: udržte si normálnu hladinu cukru v krvi

DÔLEŽITÉ FAKTY O PRODUKTE GLYCOZAL

Po množstve investovaného času a peňazí – vrátane klinických štúdií na ľuďoch na prestížnej nemeckej univerzite a lekárskom stredisku – bola konečne vytvorená látka, ktorá skutočne účinkovala. Je to úžasná zlúčenina, ktorá sa predáva pod názvom ‘Glycozal’ – na trhu je už viac ako 5 rokov a stihla pomôcť už niekoľkým tisícom ľudí.

Glycozal kombinuje 13 prírodných ingrediencií, ktoré boli starostlivo vybrané na základe 135 klinických a laboratórnych výskumov a štúdií – v najkoncentrovanejšej bio podobe a v správnej dávke – všetko v jednej účinnej a jednoducho konzumovateľnej kapsuly.

Zloženie produktu je natoľko účinné, že v roku 2008, podľa klinickej štúdie publikovanej na celom svete, priniesla už jedna z ingrediencií ohromné výsledky:

 • Výrazne podporuje normálnu hladinu cukru v krvi
 • Výrazne podporuje vytvorenie zdravej hladiny cholesterolu

Nadváha a vysoká hladina cukru v krvi sú častokrát spojené, pretože pramenia z rovnakého problému, ktorým je ‘inzulínová rezistencia’. V rámci podpory 3 základných prvkov sa nielen podporuje normálna hladina cukru v krvi, ale aj proces chudnutia, vďaka čomu bude hladina cukru v krvi o niečo optimálnejšia.

Napríklad klinická štúdia publikovaná v roku 2012 odhalila, že ľudia, ktorí užívali kľúčovú ingredienciu produktu Glycozal dokázali za obdobie 12 týždňov výrazne schudnúť a rovnako výrazne sa zlepšila aj hladina cukru v ich krvi!

Iba produkt Glycozal je schopný zamerať sa na všetky 3 základné prvky na dosiahnutie normálnej hladiny cukru v krvi a práve vďaka svojim výsledkom je produktom č. 1 pri boji proti cukrovke a vysokej hladine krvného cukru.

SPOZNAJTE ĽUDÍ, KTORÝM GLYCOZAL POMOHOL A PREČÍTAJTE SI ICH ZAUJÍMAVÉ PRÍBEHY

Pozrel som sa na internet a hľadal som prírodnú alternatívu na podporu normálnej hladiny krvného cukru. Našiel som ich veľa, ale jedna ma skutočne zaujala vďaka množstvu pozitívnych ohlasov a hodnotení. GLYCOZAL!!! Ihneď som si jeden objednal a odvtedy ho užívam. Schudol som už 62 kg a môj krvný cukor je už takmer normálny. Produkt odporúčam všetkým mojim kamarátom, pretože skutočne funguje!

Alexander, Bratislava

Glycozal som našla na internete a dala som mu šancu. Dnes ho môžem odporučiť každému – schudla som 42 kg a produkt mi pomohol v boji proti cukrovke bez vedľajších účinkov.

Silvia, Brezno

Glycozal beriem asi 2 mesiace. Ihneď som si všimla, že po jedle sa dlhšie cítim sýtejšia. Hladinu cukru mám v priemere 90 až 95, a schudla som 35 kg!

Rebeka, Poprad

Objednala som si Glycozal a bola som prekvapená. Funguje! Hodnoty som mala v priemere 100-120! Produkt je naozaj skvelý a odporúčam ho každému.

Jana, Andovce

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: