PERLE BLEUE Active Retention Age: intenzívne omladzujúci krém

PERLE BLEUE Active Retention Age: intenzívne omladzujúci krém

GARANTOVANÉ efekty už po 1 mesiaci kúry:

 • redukcia vrások o 96,7 %
 • spevnenie pokožky o 87,9 %
 • intenzívna regenerácia,
 • hĺbková hydratácia,
 • vyrovnanie tonusu pleti,
 • ochrana pred starnut
OBJEDNAŤ

Okamžitý efekt liftingu na vašej pleti vďaka inovatívnej rade PERLE BLEUE Active Retention Age

Naši vedci dokázali, že v noci sa pokožka regeneruje najefektívnejšie, najmä po polnoci, keď je pleť pružnejšia, a aktívne látky sa lepšie vstrebávajú.

 

PERLE BLEUE Active Retention Age je krém vyvinutý s myšlienkou na pokožku, na ktorej sa z dôvodu postupu času objavujú stále viditeľnejšie známky starnutia. Vypracovaný, aby bojoval s viditeľnými vráskami, vďaka bohatej formule aktívnych liftingujúcich látok.

 

Formula na báze komplexu DermCom vykazuje antioxidačné a revitalizačné vlastnosti. Bohatá na výťažok z oleja semien makadamie, pomáha odstraňovať následky bezsenných nocí a nedostatku spánku, vo výsledku čoho je pokožka zvláčnená, hladká a oddýchnutá, a vrásky sú výrazne vyhladené. Trehalóza 100 podporuje synchronizáciu prírodného rytmu nočnej obnovy pokožky a zvyšuje jej odolnosť proti nepriaznivému vplyvu environmentálnych stresorov.

 

PERLE BLEUE Active Retention Age je špecializovaná liftingujúca formula s okamžitými účinkami, ktorá podporuje prirodzený mechanizmus samoobnovy pokožky. Bez skalpela.

PERLE BLEUE Active Retention Age: intenzívne omladzujúci krém

Keď použijete PERLE BLEUE Active Retention Age, za pár dni uvidíte ako:

 • zákerné vrásky z čela začnú miznúť,
 • vejáriky sa začnú rozplývať,
 • hlboké čiary medzi nosom a ústami budú hladšie a plytšie,
 • uvoľnená, ochabnutá koža na brade začne naberať pevnú formu.

Áno. Komplex DermCom bol aktivovaný, a vy uvidíte váš mladší vzhľad. Nová krása za 15 – 30 dní na celej vašej tvári!

3 hlavné zložky PERLE BLEUE Active Retention Age

 • OLEJ ZO SEMIEN MAKADAMIE. Olej zo semien makadamie pomáha odstraňovať následky bezsenných nocí a nedostatku spánku, vo výsledku čoho je pokožka hĺbkovo zvláčnená, zamatovo hladká a oddýchnutá, a vrásky sú výrazne vyhladené. Navyše, ochraňuje kožu pred starnutím na hlbokej bunkovej úrovni.
 • DERMCOM. Ide o výťažok z hľuzy šafranu, ktorý intenzívne povzbudzuje produkciu kolagénu a elastínu – látok zodpovedných za pevnosť a pružnosť pokožky. Vykazuje antioxidačné a revitalizačné vlastnosti, vďaka čomu v krátkej dobe likviduje problém ochabnutej kože a tvaruje kontúry tváre.
 • TREHALÓZA 100. Je to disacharid, ktorý hrá neobvykle dôležitú úlohu v procese omladzovania pokožky. Vďaka svojej štruktúre podporuje synchronizáciu prírodného rytmu nočnej obnovy pokožky, zvyšuje jej odolnosť proti nepriaznivému vplyvu environmentálnych stresorov a úplne blokuje objavenie sa nových brázd na pokožke.
OBJEDNAŤ

Ako PERLE BLEUE Active Retention Age používať?

Váš ranný rituál mladosti:

 1. Dôkladne si očistite pokožku jemným čistiacim prostriedkom. Nikdy nepoužívajte mydlo, pretože vysušuje jemnú pokožku tváre.
 2. Pokožku osušte čistým uterákom. Určite si jeden uterák iba na použitie na tvár, aby ste pleť chránili pred baktériami.
 3. Počkajte niekoľko minút po vyčistení, aby sa pokožka pripravila na vstrebanie bohatstva aktívnych zložiek.
 4. Naneste malé množstvo PERLE BLEUE Active Retention Age na pokožku tváre, krku a dekoltu. Krém vmasírujte krúživými pohybmi, po čom jemne vklepte bruškami prstov.

PERLE BLEUE Active Retention Age: intenzívne omladzujúci krém

Lifting tváre, botoxové injekcie? Premýšľajte o tom dvakrát než sa necháte zohyzdiť

Prieskumy verejnej mienky dokazujú, že 89,4 % Európanov má nepriateľský postoj k zákrokom estetickej medicíny. Umelé a napäté tváre s paralyzovanými svaly, ktoré nie sú schopné prejaviť emócie – proste vyvolávajú znechutenie!

 

Lifting tváre prebieha pod narkózou, je drahý a bolestivý. Injekcie, ktoré vypĺňajú vrásky sú rovnako drahé a nebezpečné pre zdravie. Prečo teda trpieť z dôvodu bolesti a strácať peniaze a zdravie, keď možno omladnúť 100% bezpečne a prírodne?

Pripojte sa ku šťastným ženám, ktoré už prešli metamorfózou vďaka PERLE BLEUE Active Retention Age

Táto kúra bola mojou poslednou šancou pred zásahom plastického chirurga. Overila som si to na vlastnej koži – to pôsobí! Kúra vyhladila moje vrásky a spevnila pokožku za sotva mesiac. Moja pleť je pevná a žiarivá. Omladla som o dobrých 10 rokov, a to všetko vďaka snežnej riase.

Mária, Rožňava

Investovala som viac ako 7000 Eur počas 20 rokov na mazanie sa úžasnými krémami. 20 rokov som sa cítila klamaná a oberaná z peňazí. Všetky firmy sľubovali, že odstránia moje vrásky. A každým rokom som bola stále staršia, vráskavá a zatrpknutá. Bolo mi veľmi ťažko uveriť, že je pre mňa ešte nejaká záchrana. Veda objavila spôsob na mladosť, a ja som toho dôkazom. Po 1 mesiaci používania vyzerám ako žena v rozkvete. Toto naozaj funguje!

Aneta, Komárno

Nemohla som sa vyrovnať s príznakmi staroby. Strašné vrásky, ovisnutá koža… A teraz? Topím sa v komplimentoch a som zvaná na rande aj keď mám už 60 rokov! Sesternica doteraz neverí, že som nebola na plastickej operácii. Zázrak!

Gabriela, Senec

Už po 2 týždňoch kúry som cítila, akoby mi narástla nová koža. Nemohla som sa ju prestať dotýkať – bola tak hladká a zamatová. Splnila som si svoj sen o mladšom vzhľade, teraz ste na rade vy!

Bára, Košíce

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: