Prostoxalen: mužské riešenie problémov s prostatou!

Prostoxalen: mužské riešenie problémov s prostatou!

VYSKÚŠAJTE PROSTOXALÉN A ZBAVTE SA NEUSTÁLEHO TLAKU NA MOČOVÝ MECHÚR, NOČNÝCH NÁVŠTEV ZÁCHODU, NEPRÍJEMNEJ BOLESTI A VŠETKÝCH OSTATNÝCH PORÚCH SPOJENÝCH S HYPERTROFIOU PROSTATY! RAZ A NAVŽDY!

 • DBÁ O ZDRAVIE PROSTATY
 • ELIMINUJE PRÍZNAKY JEJ ZVÄČŠENIA
 • STARÁ SA O VÁŠ INTÍMNY ŽIVOT
OBJEDNAŤ

POZNAJTE PROSTOXALEN

Rastlinné tablety na benígnu hyperpláziu prostaty. Prostoxalen sa postará o to, aby prostata už neobťažovala váš život. V pohodlí vášho domova sa môžete zbaviť problémov a znovu získať pohodu a silu!

Prostoxalen: mužské riešenie problémov s prostatou!

OBJEDNAŤ

AKO FUNGUJE PROSTOXALEN?

Prostata (predstojná žľaza) zodpovedá za vylučovanie sekrétu, ktorého úlohou je zvlhčovanie močovej rúru pred vystreknutím spermy. Keď rastie, začína tlačiť močovú rúru a zužuje jej vyústenie. Preto vznikajú tie všetky nepríjemné príznaky, ktoré vás trápia. Zložky Prostoxalenu predchádzajú rastu prostaty a tiež odstraňujú tie všetky nepríjemné symptómy.

S PROSTOXALENOM ZMIZNÚ:

 • neustály tlak na mechúr
 • časte návštevy záchoda, aj tie nočné
 • zúžený prúd moču
 • trápne nekontrolované úniky moču
 • bolesť a pálenie

PREČO PRÁVE PROSTOXALEN?

Prostoxalen nie je ďalší liek na prostatu. Na tento prípravok nepotrebujete lekársky predpis a jeho účinnosť vyplýva zo špeciálne vybraných, známych a účinných rastlinných surovín. Prostoxalen sú kapsuly, ktoré nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky. Môžete ich tak používať bez obavy, že prinesú akékoľvek nepredvídané efekty.

Vráti sa vám tiež sila a ochota na sex. Ak ste zistili problémy s erekciou, naše tablety na prostatu tiež to zvládnu.

OBSAHUJE 5 NAJÚČINNEJŠÍCH BYLINIEK NA PROSTATU

Prostoxalen: mužské riešenie problémov s prostatou!

Na zložení Prostoxalenu sme pracovali dlhé mesiace. Chceli sme vypracovať najúčinnejší a súčasne aj prírodný a bezpečný prípravok, ktorý si môžete objednať bez lekárskeho predpisu.

 • PALMA PILOVITÁ. Obmedzuje niektoré hormonálne zmeny, ktoré vedú k rastu prostaty. Zmierňuje príznaky benígnej hyperplázie. Znižuje frekvenciu močenia, zmierňuje bolesť pri vyprázdňovaní močového mechúra. Okrem toho podporuje libido a produkciu spermií.
 • TEKVICOVÉ SEMIENKA. Tekvicové semienka zmenšujú jej objem a podobne ako saw palmetto znižujú metabolizmus hormónov. Zmierňujú podráždenie močového mechúra a močovej rúry. Majú protizápalový účinok. Znižujú frekvenciu močenia v noci.
 • KĽUKVA VEĽKOPLODÁ. Podporuje funkčnosť močovej sústavy. Predchádzaj jej infekciám, čo je obzvlášť dôležité pre mužov s hypertrofiou prostaty.
 • ŽIHĽAVA. Uľahčuje močenie, posilňuje prúd moču, zmierňuje bolesť. Skvele tiež zjemňuje ostatné príznaky hypertrofie prostaty.
 • VŔBOVKA MALOKVETÁ. Má antibakteriálny a protizápalový účinok. Blokuje pôsobenie DHT zodpovedného za hypertrofiu prostaty. Podporuje správne fungovanie močovej sústavy. Pomáha udržiavať prirodzený prietok moču.
 • LYKOPÉN OBSIAHNUTÝ V PARADAJKÁCH. Prírodné farbivo, vďaka ktorému sú paradajky červené. Veľmi silný antioxidant (eliminuje voľné radikály, ktoré ničia bunky vášho tela).
 • VITAMÍN E. Ďalší silný antioxidant.
 • ZINOK. Pomáha udržiavať bežné reprodukčné funkcie a odohráva kľúčovú úlohu pri správnom fungovaní prostaty. Reguluje hladinu hormónov, ktoré sú zodpovedné za jej zväčšenie.
 • VITAMÍN B6. Ovplyvňuje reguláciu hormonálnej aktivity.

Prostoxalen: mužské riešenie problémov s prostatou!

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Komu sú určené kapsuly na prostatu Prostoxalen?

Prostoxalen je určený pre mužov, ktorí čelia problému benígnej hyperplázie prostaty. Účinné látky prípravku eliminujú všetky s tým súvisiace nepríjemné príznaky, ako je neustály tlak na mechúr, pocit pálenia a bolesť alebo tiež únik moču.

 

Je Prostoxalen liek na prostatu?

Nie, Prostoxalen nie je liek. Tie tablety na prostatu sú výživovým doplnkom.

 

Aké je odporúčaná denná dávka?

2 kapsuly denne, zapite pohárom vody. Neprekročujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky nemôžu byť použité ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre udržanie dobrého zdravia. Požitie odporúčanej dennej dávky prípravku je prospešné pre zdravie.

 

 Ako skladovať prípravok?

Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

 

Koľko kapsúl sa nachádza v jednom balení Prostoxalenu?

V jednom balení sa nachádza 60 kapsúl.

PRIPOJTE SA K TISÍCOM MUŽOV, KTORÍ UŽ PREKONALI PROBLÉMY S PROSTATOU!

Asi väčšina mužov nad 50 rokov má problémy s prostatou a vie, čo to znamená. Takže nebudem opisovať svoje poruchy, pretože boli úplne typické. Ale chcem predstaviť svoje riešenie – Prostoxalen, ktorý mi veľmi pomohol. Odstránil všetky problémy, s ním už s bežnou frekvenciou navštevujem záchod. Vrátila sa mi radosť zo života a sa nemusím trápiť o dostupnosť záchodov vo verejnom priestranstve.

VOJTECH

Ďakujem! Mal som benígnu hyperpláziu prostaty, čo ma však veľmi trápilo. Neustále som behal na záchod, ale pri mise už… nič… alebo takmer nič. A stále to isté. Prostoxalen sa veľmi pohodlne používa. Nie je to ďalší liek na prostatu, iba rastlinné kapsuly. Hlavná vec je, že je účinný a všetky moje problémy zmizli. Fungujem normálne, nič má netrápi a v “tejto oblasti“ sa všetko vrátilo k poriadku.

MAREK

Problémy s prostatou sa pre mňa začali asi pred rokom. Najhoršie boli úniky moču. Veľmi trápne, pretože sa to mohlo stať v každej situácii, aj na verejnosti. S Prostoxalenom sa všetko začalo uberať správnym smerom. Príznaky začali slabnúť, až konečne neustúpili. Už ma nebudí tlak na mechúr, konečne mám dobrý nočný spánok. Som s tým veľmi spokojný.

MIKO

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: