Zinamax od akné: zamilujte sa znova do svojej pleti!

Zinamax od akné: zamilujte sa znova do svojej pleti!

Zloženie Zinamax:

 • Zlepšuje stav pleti
 • Čistí pokožku
 • Obmedzuje množstvo kožného mazu
 • Zmierňuje zápal
 • Zmenšuje viditeľnosť vyrážok
OBJEDNAŤ

Ako Zinamax ovplyvňuje vašu pokožku?

Zinamax od akné: zamilujte sa znova do svojej pleti!

 1. Protizápalové a antibakteriálne účinky
 2. Hlboko hydratuje
 3. Podporuje hojenie rán
 4. Znižuje produkciu kožného mazu
 5. Viditeľne zlepšuje kvalitu pleti

Lactoferrin — účinná zložka na akné!

Zinamax obsahuje laktoferín, ktorý vykazuje pozitívny účinok na zápalové zmeny vyvolané akné. Je to viacmocný proteín s neobvyklými vlastnosťami, pretože pôsobí antibakteriálne, antivírusovo, antifungálne a antiparazitárne.

Účinnosť laktoferínu bola potvrdená klinickými výskumami* uskutočnenými na ľuďoch vo veku 18-30 rokov. Osoby zúčastňujúce sa štúdie boli náhodne rozdelené do dvoch skupín, z ktorých jedna konzumovala fermentované mlieko 200 mg laktoferínu a ďalšie mlieko bez laktoferínu.

OBJEDNAŤ

Zloženie

Zinamax od akné: zamilujte sa znova do svojej pleti!

Výťažok z kvetov trikolóry fialovej [5% arómy]

 • redukuje nedokonalosti pleti
 • čistí pokožku
 • podporuje udržanie zdravej pokožky

Výťažok z plodov šípovej ruže

 • podporuje hojenie rán
 • podporuje produkciu kolagénu
 • znižuje množstvo vyrážok

Výťažok z listov žihľavy obyčajnej [4% polyfenolov]

 • obmedzuje sekréciu kožného mazu
 • má protizápalové účinky
 • zlepšuje metabolizmus
 • zbavuje pleť toxínov

Názor odborníka

Ako odborník na pokožku sa na dennej báze stretávam s akné. Nielen dospievajúci sa stretávajú s týmto problémom (aj keď sú to najčastejšie prípady), ale aj dospelí. Zaujímavé je, že títo ľudia nemali v mladosti neraz žiadne problémy s pleťou.

 

Aj keď je problém dosť bežný, u mnohých ľudí spôsobuje komplexy a znižuje ich sebavedomie. To môže značne brániť každodennému fungovaniu. Preto stojí za to postarať sa o svoju pokožku a pomôcť tak zlepšiť kvalitu života – najmä preto, že účinné spôsoby, ako na to máte na dosah ruky.

 

Jedným z najúčinnejších riešení je Zinamax. Je to viaczložkový produkt, ktorý reaguje na potreby pokožky postihnutej akné, podporuje boj proti zápalom, znižuje počet nepriaznivých mikróbov a vyrovnáva sfarbenie pokožky.

 

Zinamax je záchranou pre všetkých, ktorí čelia nedokonalostiam pokožky, ekzému, čiernym bodkám a zápalom. Výrobok reguluje činnosť mazových žliaz a obmedzuje výskyt nových lézií.

Recenzie výrobku

Piotr, 30 rokov

Dlho som nemal akné, kým som nedosiahol vek 30… naozaj ma to zmiatlo, keď sa mi na tvári začali objavovať hnisavé pupienky. Návštevy dermatológov a všetky tie lieky mi nedali nič, nakoniec som sa vzdal a zistil, že to je jednoducho musí byť tak, ako to je. Bolo to tak až kým mi kolegyňa navrhla, aby som to ešte naposledy skúsil a začal užívať kapsule Zinamax… Nebol som o tom presvedčený, ale je to predsa len lepšie vyskúšať, ako nie. Po prvých dvoch týždňoch pravidelného používania kapsúl zápal začal miznúť, čo ma veľmi prekvapilo! Dnes, po 2 mesiacoch používania, môžem povedať, že som vyhral nad mojim problémom a navyše je moja pokožka vynikajúco hydratovaná! Odporúčam ho všetkým!

Anna, 26 rokov

Moja pleť nebola nikdy dokonalá a na tvári som mal plnú čiernych bodiek, občas som mal vyrážky a predovšetkým neustále žiariaci nos. Samozrejme, že som sa venoval starostlivosti o tvár, hľadal som dobré výrobky a vedel som, že mi určite neuškodia, ale určite nepomôžu bojovať proti všetkým nedokonalostiam. Narazil som na reklamu Zinamax a v podstate som si objednal tento produkt bez akéhokoľvek zvážania… ale nemôžem naň povedať zlé slovo! Do jedného mesiaca začali moje problémy miznúť! Práve teraz môžem ísť von bez make-upu:). Samozrejme, všetko ešte nezmizlo, ale nie som ešte na konci liečby!

Hubert, 20 rokov

Puberta ma nešetrila a bohužiaľ sa počítam medzi tých, ktorí majú akné… Je pravda, že to nie je tragické, ale je ťažké bojovať proti vyrážkam, nehovoriac už o tom, že to vyzerá nevzhľadne… Objednala som si Zinamax z nejakej reklamy, aby som to skúsila, či by mohlo na moje problémy vôbec niečo účinne fungovať, koniec koncov, má prírodné zloženie, takže mi asi neublíži. Momentálne je to mesiac a pol od začiatku liečby a vidím veľké zlepšenie! Určite ju tak skoro neukončím, pretože som s účinkami momentálne veľmi spokojná.

Aneta, 45 rokov

Objednala som si jedno balenie – ŠOK!! Moja tvár vyzerá určite lepšie, čierne bodky zmizli a mám hladkú tvár! Jedným balením to neskončí – to som si absolútne istá!

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: