Germivir proti parazitom: pomocník v boji proti parazitom

Germivir proti parazitom: pomocník v boji proti parazitom

 • Prevencia proti všetkým druhom parazitov
 • Pomáha odstraňovať toxické odpady
 • Podporuje obnovu orgánov
 • Zabraňuje opätovnej infekcii
OBJEDNAŤ

AKO SA PARAZITY DOSTANÚ DO TELA?

 1. Spoločné objekty a miesta
 2. Voda, jedlo a pôda
 3. Nedostatok osobnej hygieny
 4. Zvieratá a hmyz
 5. Kontakt s nosičom infekcie

Germivir proti parazitom: pomocník v boji proti parazitom

OBJEDNAŤ

Ako je Germivir užitočný?

 • Efektívny
  Podporuje rýchle čistenie tela od všetkých známych druhov parazitov. Pomáha tiež pri oprave poškodených orgánových tkanív, vytvára ochranu proti opätovnej infekcii a posilňuje imunitný systém.
 • Bezpečný
  Neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky. Na výrobu sa používajú suroviny šetrné k životnému prostrediu.

Akým spôsobom liek Germivir účinkuje?

 1. Keď sa Germivir dostane do ľudského tela, zabíja nervový systém parazitov, takže sa nemôžu pohybovať, rozmnožovať a kŕmiť.
 2. Paralyzované organizmy sú oddelené od stien vnútorných orgánov človeka a vylučujú sa prirodzene spolu s produktmi ich životnej činnosti.
 3. Germivir pomáha opraviť poškodené tkanivo a posilniť imunitu, čím zabraňuje opätovnému poškodeniu organizmu.

Výsledky výskumu

Štúdie sa zúčastnilo 50 000 ľudí infikovaných patogénmi rôznych typov.

 • 97% Odstránenie červov a vajíčok.
 • 98% Normalizácia funkcií a stavu vnútorných orgánov.
 • 98% Odstránenie príznakov (migréna, poruchy spánku, podráždenosť, alergické reakcie, bolesti svalov a kĺbov).
 • 99% Normalizácia gastrointestinálneho traktu.

Odborný názor:

Germivir proti parazitom: pomocník v boji proti parazitom

Parazity vstupujú do tela rôznymi spôsobmi, v závislosti od hygieny, životného štýlu a hygieny človeka. Prírodné zložky Germiviru skutočne pomáhajú v boji proti infekcii. Mnohí odborníci považujú tento liek za jeden z najlepších prírodných produktov.

Germivir nemá žiadne vedľajšie účinky, rýchlo a ľahko čistí telo od všetkých druhov parazitov a tiež obnovuje telo po intoxikácii, posilňuje slabý imunitný systém.

Po objavení sa Germiviru v mojej praxi som si začal všimnúť, že proces obnovy tela začína prebiehať rýchlejšie a efektívnejšie. Ľudia, ktorí žili s parazitmi dlhé roky a nakoniec sa im podarilo poraziť chorobu bez toho, aby sa uchýlili k radikálnym a nebezpečným metódam, sú veľmi vďační.

Peter Durica, profesor, špecialista v odbore parazitológia.

Ľudia, ktorým Germivir pomohol

Nemohla som si ani myslieť, že vo mne žijú červy. Keď som zistila, že som nakazená, hneď som vyskúšala Germivir. Zaujalo ma, že výrobok obsahuje iba prírodné zložky, ľahko sa používa a nemá žiadne kontraindikácie. A po prvom použití všetky príznaky zmizli. Kým je produkt dostupný, objednávam ho vopred pre celú rodinu.

Eva Tomášová

Germivir sme užívali s celou rodinou po pozitívnom teste našej dcéry na vajíčka červov. Ide o výbornú prevenciu a nezaznamenali sme žiadne vedľajšie účinky. Po kurze sme s rodinou prešli testom a všetci boli zdraví. Ako človeku rozdeľujúcemu rodinný rozpočet sa mi páčila cena produktu a to, že sa dá zaplatiť pri prevzatí.

Ivan Capek

Germivir úplne vyčistil moje telo od parazitov. Okamžite sa objavilo viac síl, začala som dobre spať a prestala tak často mrznúť. Parazity som mala dlho a nevedela som sa ich nijakým spôsobom zbaviť. Brala som lieky predpísané lekárom, ale vrátili sa. Je to šesť mesiacov, čo som ukončila kurz Germivir a cítim sa skvele. Určite odporúčam!

Mária Kováčová

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: