HEY!GUMMY na úbytok hmotnosti: s ktorými podporíte imunitu, zhodíte nepotrebné kilá a zlepšite si náladu!

HEY!GUMMY na úbytok hmotnosti: s ktorými podporíte imunitu, zhodíte nepotrebné kilá a zlepšite si náladu!

Presvedčte sa, ako môžete jednoducho a prijemne sa postarať o svoju náladu. Vďaka želé s jablčným octom HEY!GUMMY urýchlite svoj metabolizmus, prinavrátite kyselinovo-zásaditú rovnováhu organizmu a obmedzíte syntézu mastných kyselín v pečeni. Postaráte sa o správnu hladinu glukózy a inzulínu, dodáte si silu vitamínov a minerálnych látok. Podporíte imunitu vášho organizmu.

OBJEDNAŤ

Chutné želé HEY!GUMMY je sila prospešných účinkov pre vaše zdravie

HEY!GUMMY na úbytok hmotnosti: s ktorými podporíte imunitu, zhodíte nepotrebné kilá a zlepšite si náladu!

Obsahujú antioxidanty zo sušeného jablčného octu. Pridali sme k nim aj superfoods, napr. koreň čakanky – na účinné vyrovnanie hladiny cukru v organizme. Každé želé obsahuje tiež zázvorový extrakt, ktorý odstráni plynatosť a zníži vysokú úroveň zlého cholesterolu v krvi.

Ale naozajstným pokladom HEY!GUMMY je octová matka. Nachádza sa v nej veľa vitamínov a minerálnych látok, ktoré sú prospešné pre zdravie a podporujú imunitu: draslík, sodík, horčík, fluór, chlór, železo, meď, fosfor, kremík, vitamíny A, C, E, P a aj zo skupiny B. Octovú matku tvorí celulóza, kvasinky a živé baktérie. Vďaka tomu si skvelé poradí so žalúdkovými problémami a zápchou. Podporí tiež vylučovanie toxických látok z organizmu, chudnutie a imunitný systém. Reguluje hladinu cukru a cholesterolu LDL.

DVE ŽELÉ OBSAHUJÚ PRESNÉ TAKÉ MNOŽSTVO JABLČNÉHO OCTU, ČO JEDNÁ POLIEVKOVÁ LYŽICA.

OCHUTNAJTE HEY!GUMMY A DOZVEĎTE SA, ČO MÔŽETE ZÍSKAŤ!

 • každodenná podpora vášho zdravia
 • zdravá tráviaca sústava
 • viac energie každého dňa
 • podpora imunity
 • štíhla silueta
 • vo všeobecnosti lepšia kondícia
OBJEDNAŤ

OBROVSKÉ VÝHODY S JEDNÝM PRÍPRAVKOM

HEY!GUMMY na úbytok hmotnosti: s ktorými podporíte imunitu, zhodíte nepotrebné kilá a zlepšite si náladu!

 1. Bez octovej chute
  Už sa nemusíte nútiť k pitiu jablčného octu pred raňajkami. V želé HEY!GUMMY nepocítite jeho chuť ani vôňu. A vďaka tomu, že obsahujú neutrálny agar prípravok má prijemnú konzistenciu. Jedzte a tešte sa ich chuťou!
 2. Len 2 želé denne
  Presne toľko je potrebné, aby ste získali nekonečné výhody! Vhoďte želé do tašky. Nehájte na poličke v kúpeľni. Uložte v zásuvke nočného stolíka. Majte ich vždy poruke a pravidelne požívajte. Dve želé sa postarajú o vaše zdravie a skvelú náladu každý deň!
 3. Len prírodné zložky
  Môžete byť istí, že želé HEY!GUMMY neobsahujú dodatočný cukor, glukózovo-fruktózový sirup ani iné umelé sladidlá. Prípravok obsahuje len prírodné cukry, ktoré nebudú porušovať cukrové a hormonálne pomery vo vašom tele. A pritom pomôžu udržať v organizme rovnováhu.
 4. Ideálne pre každého
  Zloženie želé HEY!GUMMY je jednoduché a transparentné. Nič sme nezahalili! V prípravku nenájdete ani stopu látky živočíšneho pôvodu a lepku. Ale nájdete veľa vitamínov prírodného pôvodu. Želé sú vhodné pre vegetariánov a vegánov.

V ZLOŽENÍ HEY!GUMMY NÁJDETE:

 • sušený jablčný ocot, ktorý urýchli metabolizmus a detoxikáciu organizmu
 • výťažok zo zázvoru, ktorý povzbudí vytváranie žalúdkovej šťavy a odstráni plynatosť
 • jablčný ocot s octovou matkou, ktorý upraví hladinu cukru a cholesterolu v krvi
 • oligosacharidy z koreňa čakanky, ktoré podporia vývoj mikroflóry v črevách a vyregulujú vylučovanie z organizmu

ÚČINNOSŤ POTVRDENÁ VEDCAMI Z CELÉHO SVETA

O účinnosti jablčného octu asi nikoho presvedčovať nemusíme. Jeho účinky sú dobre známe každému, kto aspoň raz sa rozhodol komplexne postarať o svoje zdravie. Je bohatý na vitamíny zo skupiny B (B1, B2, B3, B5, B6, B7 i B9), vitamín C, P, E a betakarotén skvele podporuje dobrú náladu, kondíciu vlasov a nechtov, tráviacu sústavu a imunitný systém, a tiež predchádza usadeniu nánosov v črevách. Jablčný ocot je výnimočný produkt, ktorý obsahuje draslík, fosfor, horčík, sodík, vápnik, síru, železo, chlór, fluór, kremík a dokonca až 3 druhy kyselín: octovú, mliečnu a citrónovú.

 

Práve preto HEY!GUMMY čerpá z bohatstva vedy a siaha po prírodnú a 100% dokonalú potravinu, ktorej účinnosť bola potvrdená na celom svete. O prospešnosti jablčného octu pre zdravie môžete prečítať napr. tu. Ale my sme urobili ešte krok vpred a pridali sme k octu výnimočných kamarátov – zázvor a koreň čakanky. A všetko na to, aby sme vám poskytli maximálny účinok s jedným prípravkom.

NÁZORY OSÔB

Vykonávam profesiu, v ktorej musím byť vždy na 100% pre ostatných. Je to veľmi stresujúce. Niekedy už nemám silu a dokonca chcem prepadnúť pod zem. Nedávno som bola na pokraji nervového zrútenia. Ten pocit, ktorý mávaš, ak ťa už všetko pritlačí. Proste nemáš energiu a ani piata káva ráno nepomôže. Kolegynka v práci, ak zbadala môj pokles formy, mi prezradila, že začala podporovať svoj organizmus so želé s jablčným octom a problémy s poklesom výkonu už má za sebou. Tak som sa aj ja rozhodla to vyskúšať. Na internete som našla želé HEY!GUMMY, ktoré okrem octu obsahujú aj koreň čakanky a účinne podporujú mikroflóru v črevách. A efekt? Už po prvom mesiaci som zabudla na ranný nedostatok energie!

Eva, 35 rokov

Som vodič sanitky. Často pracujem v noci, a potom ráno nemôžem zaspať. Odprevadím deti do školy a len si sadnem pred televízor. A večer nemám silu ísť do práce. Podstatne ma to znepokojovalo a dokonca som aj urobil základne vyšetrenie. A okrem nedostatkov niektorých vitamínov a draslíka nie je to najhoršie. Ale únava a opakujúce sa problémy s bruchom ma stále trápili. Žena niekde prečítala, že by som mal vyskúšať jablčný ocot. Piť ráno nalačno. Po týždni som to už nevládol a vylial som obsah fľaše do drezu. Chutí hrozne! Tak mi žena objednala HEY!GUMMY s jablčným octom a konečne to bolo ono! Výnimočná chuť (nie sú príliš sladké), tie isté vlastnosti ako ocot, ale dávkovanie oveľa príjemnejšie. Čakám na účinky, lebo som začal brať želé nedávno.

Peter, 43 rokov

Zbadala som kedysi, že nemám energiu na nič. A pritom som stále mala problém so záhou. A tiež problém s vylučovaním, a ďalšie… mala som nepríjemný pocit ťažkosti. Kamarátka mi povedala, že na všetko, čo ma trápi, je jedno skvelé riešenie. Jablčný ocot. No a super. Lenže je nenávidím octovú vôňu! Proste sa mi chce vracať. Tak som musela nájsť nejaké alternatívne riešenie. Sušený jablčný ocot tiež nemal prijemnú vôňu, preto som začala hľadať niečo na internete. A na šťastie aj pre mňa je riešenie. Želé HEY!GUMMY. Sú výnimočné! Nemajú octovú chuť ani vôňu. Mám ich veľmi rada. A po niekoľkých týždňoch používania som zbadala zmeny. Problémy s tráviacou sústavou už takmer zmizli. A ja konečne som našla životný elán!

Heni, 21 rokov

Mám rad nezdravé jedlo. A neviem s tým nič urobiť, že najradšej mám sladké a kyslé. Snažil som sa už párkrát obmedziť nezdravé produkty. A pritom aj schudnúť. Vo všeobecnosti si zlepšiť kondíciu. Aby mi všetko dobre sedelo. Vyskúšal som stovky diét. Ale vždy som sa potom vrátil k starým zvykom. Nechcem si odmietať lahôdky. A začala ma páliť záha. Potom sa k tomu pridala plynatosť. Problémy s vylučovaním. A po jedle som bol unavený. Prečítal som, že ocot účinne obmedzí chuť na nezdravé jedlo a pritom obsahuje veľa vitamínov. Ale fakt veľa. Musel som to vyskúšať, ale ako na ten octový smradík? A nebolo to až tak ťažké to obísť! A HEY!GUMMY neobsahujú ani 1 g cukru. Pritom majú prospešný pre zdravie jablčný ocot. Vyskúšal som to na vlastnej koži.

Tomáš, 28 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: