Weicode: bezpečné chudnutie s pomocou ketózy

Weicode: bezpečné chudnutie s pomocou ketózy

Ketóza – získavanie energie z tukov, nie z glukózy, ktorá vstupuje do tela pomocou sacharidov. Ak telo prestane dostávať energiu z uhľohydrátov, po 7 až 14 dňoch vstúpi do stavu ketózy. Výsledkom je aktívna premena tukov na energiu.

 

Diéta zahŕňajúca vylúčenie sacharidov z diéty je však pre človeka ťažké tolerovať..
Weicode vám pomôže začať proces ketózy bez toho, aby ste sa sami trápili. Komplex zabezpečí príjem ketónu a telies z vonkajšej strany a pomôže vám zbaviť sa prebytočného tuku.

OBJEDNAŤ

VÝHERNÁ KOMBINÁCIA KETÓZA+ WEICODE

Dosiahnutie ketózy zvyčajne trvá 7 až 14 dní. Iba 20 kvapiek Weicode tento čas skráti na 40 – 50 minút, počas ktorého sa začne proces premeny tukov na energiu a znižovanie telesného tuku. Stačí užívať WEICODE DENNE A SCHUDNETE AŽ O 10 AŽ 15 KG MESAČNE!

1 KROK
Ketóza vám umožní spaľovať ťažko dosiahnuteľný tuk pri zachovaní svalovej hmoty. Znížením príjmu uhľohydrátov sa zabezpečí stabilizácia vašej hmotnosti a nevrátenie stratených kilogramov.

2 KROK
Weicode spúšťa pôsobenie ketózy: urýchľuje metabolizmus, znižuje chuť do jedla a priamo útočí na vaše tukové zásoby!

Weicode: bezpečné chudnutie s pomocou ketózy

OBJEDNAŤ

VÝKONNÉ ZLOŽKY V ZLOŽENÍ WEICODE

  1. Ananás urýchľuje proces chudnutia vďaka vysokému obsahu bromelaínu.
  2. Tyrozín neesenciálna aminokyselina redukujúca tyroxín (hormón štítnej žľazy), ktorý určuje normálne fungovanie štítnej žľazy a nadobličiek.
  3. Extrakt z kôry kumquatu pomáha posilňovať imunitný systém, normalizuje činnosť tráviaceho systému, odstraňuje toxíny a rádionuklidy z tela
  4. Papája aktivuje metabolizmus, napomáha rýchlejšiemu rozkladu bielkovín a zároveň sa nepremieňajú na tuky.

WEICODE POVINNÁ ZLOŽKA STRAVY.

kvapiek spúšťajú ketózu v tele a premieňajú uložené tuky na energiu. Zaručene schudnete každý deň.

NÁZOR ODBRNÍKOV NA WEICODE

Weicode: bezpečné chudnutie s pomocou ketózy

Pri procese ketózy sa tuky rozdeľujú na mastné kyseliny a glycerín, ktoré sa následne transformujú na ketónové telá. Ketóza sa však spustí iba v prípade úplného vyčerpania zásob glykogénu v pečeni a svalovom tkanive, zvyčajne k tomu dôjde do 7-14 dní.

Pre urýchlenie tohto procesu, a teda aj spaľovanie tukov, odporúčam svojim pacientom výživový doplnok Weicode. Weicode dokonale podporuje telo počas diéty keto: obohacuje potrebné prvky, potláča hlad, odstraňuje únavu a úzkosť. Weicode, poskytuje zdravé a prirodzené chudnutie a nemenej dôležité, bez ochabnutej pokožky, ktorá vášmu telu prinesie mimoriadne výhody.
Hlavnými vlastnosťami Weicode sú urýchlenie prechodu tela do stavu ketózy a pomoc pri premene tukov na energiu..

DOROTHY GOODALL, JE AMERICKÝ ODBORNÍK NA VÝŽIVU, V TOMTO ODBORE MÁ PRAX 30 ROKOV.

RECENZIE

«Vždy som bola na diéte. Problémy s hladom, spánkom a kožou boli mojimi stálymi spoločníkmi. Na váhe bolo mínus, ale potom zas som sa začala prejedať a tak neustále dookola. O Weicode som sa dozvedela od odborníka na výživu. Výsledok chudnutia ma potešil takmer okamžite. Každý týždeň som videla na váhach mínus 3 kg. Pre mňa to bola skutočná mágia. Moja kondícia bola skvelá, netrpela som hladom a spala som 7 hodín».

Zuzana, 27 rokov

«Pre mňa sa Weicode stala záchranou. Nikdy som si nemyslela, že môžem jesť všetko, čo milujem a zároveň chudnúť. Faktom je, že som mala v strave vždy nadbytok uhľohydrátov. To malo za následok nadváhu 100 kg. Všeobecne, hneď ako som mierne upravil množstvo uhľohydrátov, hmotnosť začala klesať. Ale nemôžem žiť bez uhľohydrátov, pretože mám veľmi rada rýchle občerstvenie. Potom som sa dozvedel o Weicode. Po užívaní tohto lieku proces horenia prebytku prešiel oveľa rýchlejšie a ja som sa ani nemusela vzdať uhľohydrátov. Celkovo som za 4 mesiace schudla 25 kg. Weicode je jednoducho super! Odporúčam ho každému!»

Monika, 49 rokov

«Ako málo vieme o našom tele. Nemyslela som ani na to, aké zložité procesy v ňom prebiehajú, až kým som sa nedostala k výžive a nepočula o ketóze. Som lenivý človek, neviem sedieť na diétach, ani športovať. Preto som hľadala niečo ľahké a rýchle. O Weicode môžem povedať jednu vec a to, že ju musíte vyskúšať! S ňou som schudla 15 kg a dosiahla tak svoju ideálnu postavu.»

Jarmila, 34 rokov

OBJEDNAŤ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: